Vhodný granule pro psa

Odpověď na příspěvek uživatele Marika87 z 02.11.2018, 14:48:02

Dobrý den. Měla byste si přečíst článek https://www.aaagranule.cz/clanky-2/jak-vybrat-granule-pro-psa--granule-pro-yorkshire-terriera/  to ze v RC je látka, která se přidává i do pracích prášků je fakt dost šílené.

neregistrovaný Eliskajano neregistrovaný

Rád bych se vás zeptal jaké granule dáváte svojim miláčkům? A jak často je krmíte? Spíš mě zajímá jak to kdo má..

neregistrovaný MIchal neregistrovaný

já krmím psa granulemi od Britu, konkrétně Brit Care s příchutí lososa

neregistrovaný Anča neregistrovaný

Brity kupujeme taky, ale chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s kvalitními konzervami? Chtěla bych je pro hafana na přilepšení ke granulím a taky aby měl více energie na horách.

neregistrovaný Kamila neregistrovaný

Jaké kupujete kvalitní pamlsky pro zvířata nebo si vyrábíte sami?

neregistrovaný julinkaj neregistrovaný

Zdravím, nám se hodně osvědčilo krmivo Brit care, ale existuje spostu dalších krmiv a značek, které jsou taky výborné. dřív jsme kupovali nějaké obyčejné už ani nevím a pejsek nám to vůbec nežral, ale pak jsme zkusili koupit Brit care a super našemu mazlíčkovi to velice chutná :) jinak hodně krmiv najdete tady i různé značky, ale i také konzervy co se paní Kamila ptá : https://www.zooo.cz/krmivo-a-pamlsky-pro-psy/

neregistrovaný bella neregistrovaný

Mému psovi nejvíce chutnají tyhle pamlsky https://www.happytails.cz/funkcni-pamlsky/essential-mini-delights-duck-100g, zkoušeli jsme i více příchutí a tahle zatím vede. 

neregistrovaný Nokila neregistrovaný

To je sušené maso? To jsem zatím nezkoušela dávat, jen zatím takové ty co jsou jako granule, ale zkusím i tohle.

neregistrovaný julinkaj neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele julinkaj z 26.01.2019, 18:35:23

Našemu pejskovi nejvíce chutnají tyčinky se slaninou : https://www.zooo.cz/brit-pochoutka-let-s-bite-bacon-s-best-105g-P9078/ stačí jen, když řeknu kde má dobrůtku a už ví přesně co dostane :) 

neregistrovaný Erika neregistrovaný

já dávám granule Brit Care a nově jsem psovi začala dávat i konzervy Pate and Meat od stejné značky

neregistrovaný Ivona neregistrovaný
Ahoj ;) Koukám, že taky řešíte problém vybraní granulí ;) Brouzdala jsem taky dlouho na internetu, až jsem narazila na nějaké rady, jak správně vybrat granule a co by měly granule obsahovat;) Firma krmimkvalitne.cz nabízí vzorky různých granuli, které můžete dát vyzkoušet svým čtyřnohým mazlickum, ať si vybere ty pravé on sám ;) Na stránkách nabízejí i online poradenství, které můžete využít zdarma a poradit se, jak správně granule vybrat. Přikládám zde i odkaz ze stránek ohledně granulí ;) https://www.krmimkvalitne.cz/jak-vybrat-svemu-psovi-chutne-granule-aby-se-z-nich-olizoval-az-za-usima/ Přeji šťastnou ruku při výběru a snad i vy najdete odpověď na vase problémy. ;)
neregistrovaný Vlasta neregistrovaný

určitě bych z granulí volila Brit Care, jak po stránce obsahu masa, tak i po stránce ceny jsou na tom skvěle(já dávám i konzervy Pate and Meat at nedávám pořád to samé a také sklidilo úspěch u psa)

neregistrovaný Janča neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele James8 z 26.11.2014, 15:43:59

já jsem, rsp. pes je spokojen s CarniLove Fresh, od počátku mu to dávám a nikdy neměl problém

neregistrovaný Evča neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Nikola84 z 15.11.2018, 00:14:27

Předesílám, že psa nemám, a mít nebudu. Přesto se s laskavým dovolením "pejskařů" pokusím něco přidat do diskuse o krmivech pro psy:

  1. Jak je možné, že diskutující "pejskaři" většinou vůbec nepíší, jaké mají plemeno psa, jak je starý, v jaké je zdravotní kondici a jak je fyzicky aktivní. Toto jsou přece zásadní údaje pro výběr druhu krmiva pro konkrétního psa. Určitě některý pes dokonce potřebuje kombinaci třeba dvou nebo tří druhů krmiva. Některý, který má třeba veterinářem předepsanou dietu, možná ani žádné průmyslově vyráběné krmivo nesmí žrát. 
  2. Jak je možné, že diskutující "pejskaři" si dovolují sebevědomě a suverénně "hodnotít" kvalitu krmiv od různých výrobců a kritizovat je ? Vždyť  každému psovi vyhovuje trochu jiné krmivo ! 
  3. Chovu zdar !
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Jak vybrat co nejlepší krmovi pro psa? Jak poznám opravdu kvalitní?

neregistrovaný Kateřina neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Kateřina z 25.02.2019, 21:27:12

Jak poznáte "opravdu kvalitní" maso, ovoce, zeleninu a jiné potraviny v obchodě smiley ??? Jak se můžete takto ptát ???  Ani žádný pes, ani žádný páníček není "opravdu kvalitní" !!!

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 25.02.2019, 21:37:23

já se primárně soustředím na ty granule, kde je obsah masa více jak 75% masa, to jsou pro mě kvalitní granule

neregistrovaný Evča neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Evča z 25.02.2019, 23:18:09

...  "minimálně 75% masa v granulích" tedy určitě neznamená, že granule jsou "kvalitní". Maso zpracované do granulí nemusí být kvalitní, může obsahovat např. nežádoucí až škodlivé bakterie, plísně, skladištní škůdce nebo dokonce jedy a jiné závadné komponenty. Pouze finančně nákladý laboratorní rozbor granulí ve specializované laboratoři  může prokázat  nezávadnost granulí a jejich kvalitu. Každé vyjádření laika typu "doporučuji ..." je zcela bezcenné a zavádějící. 

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Já se snažím pro svého psa kupovat to nejlepší. od kamarádky jsem zkusila tročku brit fresh, a super pes se může zbláznit takže mu je musím koupit, jsem ráda, že mu jedou protože je šíleně vybíravý.

neregistrovaný Renda neregistrovaný

To je v pořádku, pejsek pak nebude nemocný a nebude mít problémy až bude starší.

neregistrovaný Adam neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 101 - 120 (celkem 151)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »