"bojoví psi"=problémoví psi

Ahoj chci se zeptat jestli kdyz dam meho psa nemeckeho ovcaka bliz k jinemu psovi ublizi si,nebo se poperou

dekuji

neregistrovaný e.er neregistrovaný

Souhlasím s Andee, kategorie "bojových" psů neexistuje! Mimochodem, pouze dvě rasy byly v historii selektovány a cvičeny proti lidem: německý ovčák a rhodéský ridgeback. Ti první německými nacisty a ti druzí bílými Jihoafričany proti původnímu obyvatelstvu.

neregistrovaný Astheart neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele e.er z 15.07.2015, 11:58:33

To závisí na obou psech. Pokud má jeden z nich předpoklady k dominanci (často to může být i jen psí puberťák, který se snaží získat nejvýhodnější pozici), mohou být problémy. Je třeba to vyzkoušet a snažit se "ukočírovat".

neregistrovaný Astheart neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele anonymní z 13.06.2011, 18:36:53

vám asi fakt hrabe to není o psovy ale o jeho výchově aji z malého smetáka jde udělat problémový pes tak se aspon trochu zamislete než sem něco nesmyslného napíšete já mám doma staforda a nikdy by nikomu nic neudělal lítá si mezi malíma dětma a můžuo si sním dělat co chtějí a on jim neublíží 

• Obrázek
neregistrovaný petr neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele anonymní z 13.02.2012, 14:47:03

tak mi ho darujte a já si sním poradím vím co a jak s těmito psama potřebují trvrdou ruku a pořádný výcvyk když mi ho dáte bude se mít vážně dobře 

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 41 - 45 (celkem 45)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »