Aktuálně: 5 019 inzerátů173 937 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Poradte

anonymní (neregistrovaný) 09.09.2008, 22:28:26 xxx.xxx.42.37
Mám flat coated retrievra je mu 7 měsícu a když jdem na cvičák potká se s nějákým psem tak se začne válet po zemi a je celej oslintanej i mladší psi o 2 měsíce ho přeperou se mu zakousne do krku a svalí ho a pak ho všichni oslintaj prostě se před každým psem válí po zemi i před štěnatama
milada (neregistrovaný) 18.09.2008, 13:22:11 xxx.xxx.33.8
Dobrý den mam velký problém fence je 14mesicu.kdyz odejdem do prace zacne kousat cichy periny.potrestala jsem ji ale udela to znova nevim co mam sni uz udelat aby prestala trhat,posilam i foto zverolekar mi nechce rict jestli je krizena a s cim?predem moc dekuji budu se tesit na odpoved.milca
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 19.09.2008, 18:47:22 xxx.xxx.27.1
Milado, psa netrestejte, když už je po všem, nedokáže si to dát do souvislostí, musela byste ho přistihnout při činu. Pejsek se během vaší nepřítomnosti nudí. Zkusila bych si ráno přivstat a dobře ho unavit na procházce, v tomto věku už může začít běhat u kola, aportem,... Pokud ničí pouze peřiny, tak mu přes den neumožnit přístup do ložnice. Existují i specielní hračky pro tyto případy, nasypou se do nich pamlsky, které si z nich pes musí pracně dobívat, což ho zabaví. Prý jsou i dobré zkušenopsti s bachovými kapkami, to ale nemám vyzkoušeno, míchají se na míru, podle telefonického dotazníku a posílají na dobírku. Plemeno se těžko hodnotí nejen na vlastní oči, i podle fotek, těžko se určuje byť jen velikost psa, navíc fenka může být kříženkou i desítek plemen.
Pro majitele flata. Je to klasický submisivní postoj. Hodně zlepší věk, nebojte zatím to není ani puberťák, času je dost
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 15.01.2009, 21:57:04 xxx.xxx.110.230
dobrý den, váš pejsek si jenom hraje a to je v pořádku, to že se do něj zakusují kamarádi není žádné praní, buďte ráda, že je uslintaný až vyroste nebude to určitě dělat to mě věřte. Je to štěně chce si hrát.
BOSS
BOSS (18 příspěvků) 16.01.2009, 12:01:30 xxx.xxx.156.235
S tím flat coated retrievrem bych to viděla trošku jinak než paní Šmídová. Ale neznamená to, že já mám pravdu a ona ne. Já osobně si myslím, že váš pejsek má malou sebedůvěru. Proto si před každým psem lehá na zem. Psi takhle ukazují jiným psům, že se jim podřizují. To je normální u malého štěněte, ale sedm měsíců už je dost. Jde to odbourat. Nejlepší způsob je přetahovat se s pejskem o suk, či hadru a vždy ho nechat vyhrát. Ne hned, po chvíli, aby měl pocit, že vyhrál zaslouženě a že je dobrej. Opravdu se to tak dělá. Ale je to otázka např. i měsíce práce
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 16.01.2009, 19:20:09 xxx.xxx.67.165
K nám na cvičák chodí paní s flat coated retrívrem přes dva roky, čubyčka se chovala podobně a když měla po prvním hárání postavila se naší Rebece docela fest. Samozřejmně upevňovat jeho sebedůvěru nikdy není na škodu.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.