Aktuálně: 5 019 inzerátů173 891 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Monika Studénka-Vaše Zkušenost

anonymní (neregistrovaný) 07.06.2009, 18:57:06 xxx.xxx.62.51
Naše zkušenosti jsou špatné. Jsme malá obec, již dvakrát jsme jim místním rozhlasem dělali reklamu a stále nám dluží peníze za toto hlášení. Navíc jednou ani nepřijeli a lidé si pak chodili stěžovat.
Pokud máte někdo její přesnou adresu nebo telefon (příp. víte IČO), prosím napište na mail: chant@tiscali.cz

Díky.
Bobesek
Bobesek (54 příspěvků) 17.07.2009, 18:48:02 xxx.xxx.78.196
Subjekt

Jméno a příjmení:
Pavol Kanaloš
Občanství:
Česká republika
Bydliště:
Butovická 126, 742 13, Studénka - Butovice
Místo podnikání:
Butovická 126, 742 13, Studénka - Butovice
Identifikační číslo:
12471739
anonymní (neregistrovaný) 06.08.2009, 11:00:06 xxx.xxx.60.82
Naše zkušenosti jsou podobné,telefonicky objednají hlášení.Chceme text zaslat faxem či emailem, smutně vám sdělí,že to nemají, ale určitě přijde řidič na obec hlášení (vlastně reklamu) zaplatit. Nikdy nepřijdou.
Včera prodávali se zeleninou i kuřice.
Ráno si přišli občané stěžovat, že jim některé pošly, zbytek je posr.....
slepičák (neregistrovaný) 10.03.2015, 14:47:39 xxx.xxx.253.230

My máme několik slepic od této firmy a jsme s touto firmou spokojeni.

Navíc když občas nepřijeli tak dali nový termín a ten dodrželi takže na tuto firmu nemám žádnou stížnost.

Majka (neregistrovaný) 14.11.2016, 23:21:21 xxx.xxx.33.6

Zkušenosti s touto firmou-velmi špatné.Uvádějí,že prodávají kuřice různých barev a stáří.V říjnu manžel u nich kupoval 7 kuřic,chtěl už kuřice před snáškou,tz.18-19 týdení.Platil za kus 170kč,lístek o prodeji ale nedostal.Doma jsem si všimla,že jedna kulhá,tak jsem ji vzala do ruky,abych zjistila,co jí je.S úžasem jsem zjistila,že je velmi lehká.Protože několikrát jsme kupovali kuřice 9-10 týdení/od jiné firmy/,mám nějaké zkušenosti.Tato kulhající odpovídala těm 9-10 týdením.Zkontrolovala jsem si všechny a taková poloviční byla mezi nimi ještě jedna.I jejich hlas byl jiný než těch 5ti,které odpovídaly 18ti týdením.Napsala jsem mail,který jsem našla na jejich webu,ale žádná odpověď,telefon,uvedený na reklamace nefungoval.Zašla jsem na OÚ,tam mi dali jiný mail,z toho mi odpověděla paní,že za pár dní budou u nás znovu prodávat,ať přijdu reklamaci vyřešit.Přišla jsem a zírala nad přístupem paní Kanálošové/majitelka/.Arogantní jednání,žádná omluva,obvinila mne,že snad to nemám ani od nich,jiná firma by se prý se mnou vůbec nebavila/nějaké vrácení zboží bez uvedení důvodu do 14 dní ze zákona asi nezná/.Ještě mi řekla,že ty kuřice mají v bednách všechny dohromady a na moji otázku,jak to tedy dělá,když někdo chce starší a někdo mladší/jde o cenu,mladší jsou levnější/,řekla,že dřív to měli roztříděné,teď mají vše dohromady.Pak mi řekla,že už se se mnou nebude vůbec bavit.Takže si dejte pozor,budete-li chtít kuřice před snáškou,zaplatíte 170kč/ks,ale budete tam mít i poloviční,které vám ponesou mnohem později.Takové mají cenu kolem 100kč.Jeví se mi to jako nepoctivé jednání a šizení lidí,spoléhání na to,že většina na to nepřijde.Pro mne firma Studénka už nikdy.

Petr (neregistrovaný) 25.09.2023, 12:10:14 xxx.xxx.65.201

Půlka slepic uhynula paní veterinarka si vzala vzorek do laboratoře tak uvidíme 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.