Aktuálně: 5 014 inzerátů173 859 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

REGISTRACE - ANO či NE?

cone
cone (1412 příspěvků) 17.08.2011, 23:16:13 xxx.xxx.67.3
Zajímal by mě váš názor na povinnou registraci a vyplněný profil jako podmíky pro přispívání do diskuzního fora. Prosím jen odpovědi k věci a pokud možno i nevulgární formou. děkuji
ev (neregistrovaný) 17.08.2011, 23:23:14 xxx.xxx.213.227
Zdravím, registraci se nebráním. Bez jakýchkoliv důkazů a jen s domněnkama se tu cosi rozpoutalo, žádné vysvětlení, omluvy ... dle mého admini selhali na celé čáře, tak jim pozitivní ohlasy na registraci třeba usnadní práci :(
astrild (neregistrovaný) 18.08.2011, 05:47:57 xxx.xxx.136.183
zavedení registrace pro vstup do diskuse ANO
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 06:08:49 xxx.xxx.94.134
Samozřejmě že registrace. Obvinit někoho bez důkazů nebo s domnělou a vykonstruovanou myšlenkou, pak vše potichu a bez omluvy zamést pod koberec, to dokáže jen necharakterní člověk. Alespoň jsme viděli jak lze uspořádat štvanici na nepohodlné lidi.
leef
leef (29 příspěvků) 18.08.2011, 07:01:39 xxx.xxx.43.113
Jsem pro registraci. Záleží pak na každém jak vyplněné profily budou souhlasit se skutečností, kdo si co přibarví, případně vylepší.Stále je pro mne příjemnější komuniikovat s "Lojzíkem" než s " neregistrovaným". leef
Orina
Orina (227 příspěvků) 18.08.2011, 07:42:28 xxx.xxx.66.89
Jsem pro registraci.Profil si může přiklášit jen ten kdo doufá, že se nikdy s žádným chovatelem z této diskuze nesetká. Ovšem záleží pak na diskuzi, aby se nenašel důvod jak se opřít i do registrovaného, kvůli odpovědi nebo dotazu. Slušnost někdy balancuje mezi řádky na pokraji urážek jen třeba proto, že se někdo špatně vyspal. Tolerance pak u mnohých silně pokulhává za možností říct někomu něco od plic. Každý z nás má na věc určitý názor, který lze vyslechnout. ale nemusí se názorem řídit. Myslím, že v životě každého jsou jiné priority se kterými se musí poprat, takže kvůli zábavě bychom nemuseli používat ani skryté narážky. Protože v tom případě je lepší se bavit jinde a na lepší úrovni.
Jájina (neregistrovaný) 18.08.2011, 08:32:42 xxx.xxx.48.123
Proč ne,mě je to celkem jedno. Je fakt,že když už se rozepíšu do fora a najednou při odesílání zjistim,že jsem se zapoměla přihlásit,tak to odkliknu tak,protože už se mi nechce vracet. Takže za mě ANO.
Pavlína (neregistrovaný) 18.08.2011, 08:56:56 xxx.xxx.248.226
Já s tím problém nemám,tak teda ANO
Milan (neregistrovaný) 18.08.2011, 09:04:47 xxx.xxx.27.218
Váhal jsem zda psát o negativech,aby to zase nebylo provokací. Ale,podívejte se na ifaunu,kolik příspěvků a diskusí je na moderce a na nemoderce. Vzpomeňte na všechny registrace-jestli si je pamatujete,na eshopech,na stránkách které navštěvujete. Vzpomeňte jak jste něco hledali,našli stránky kde info bylo,ale pokud jste chtěli upřesnění tak chtěli registraci-další. Nehledali jste jiné stránky bez registrace? Bohužel nelze na všech použít stejné přihlašovací údaje,aby si to člověk pamatoval-mají různé požadavky na délku hesla nebo kombinace písmen a čísel apod. A založit email třeba na seznamu,přidat jméno,zaregistrovat se ,co to vyřeší? Budou odpovědi slušnější? Takto založená registrace je stejná jako neregistrovaná. Lepší by bylo,kdyby admin jednou týdně nepatřičné příspěvky vymazal a po čase by se to umravnilo. Chápu.nemá čas. Osobně se přizpůsobím,ale myslím,že to nic neřeší. Jak tu někdo psal,je mi jedno jestli odpovídám registrovanému nebo neregistrovanému-odpovídám na dotaz.
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 18.08.2011, 09:16:31 xxx.xxx.161.104
V zásadě proti tomu nic nemám jelikožto se pravidelně přihlašuji, sem tam se stane že zapomenu, ale v zásadě o nic nejde tak to neřeším. Na otázku povinné registrace ale nezastávám podmínku povinné. Připadá mi to jako stará totalitní nomenglatura kde taky" musel" být každý někde registrovaný a volalo se po svobodě projevu. To je nemilá věc každého svobodného projevu, že jsou takový lidé a takový a že se nám jejich chování - příspěvky nelíbí je zase věc druhá ale je to daň za svobodu slova. Ukočírováni fóra je dle mého názoru věc admina a né povinné registrace. Co na tom změní že NEREGISTROVANÝ se zaregistruje pod přezdívkama a hned třeba pod 10 najednou a bude pokračovat ve svých pisatelských nájezdech ? Rád sem chodím, ale mám trochu obavy, že po povinné registraci by tady zůstala jen hrstka skalních a nový čitatel by tyto stránky opustil než aby se musel povinně registrovat, samozřejmě pro nás stávající to nic není a připadá nám to normální. Já osobně když jsem narazil na fórum s povinnou registrací tak jsem šel radši na nepovinné. V zásadě nepíši věci co se nehodí, ale vadí mi už jen ten pocit POVINNÉ, pokud se svobodně zaregistruji tak je to mé rozhodnutí, ale když je to povinné tak za mě rozhoduje někdo jiný :-( a to dle mě není v pořádku. a jen na okraj, byl jsem 20let i vášnivý rybář, měli jsme i také velice dobré fórum na dobré úrovni, ale aby místní svaz měl přehled o tom kdo píše jaké příspěvky dal také POVINNÉ registrování a dopadlo to : z několika hodinové denní diskuze to skočilo na 10 příspěvků za měsíc........
Orina
Orina (227 příspěvků) 18.08.2011, 10:41:52 xxx.xxx.83.207
Povinná registrace je asi proto, aby se vyloučilo, že určité informace nedává na více IP adresách jeden pisatel. Můj názor je ten, že i kdyby bylo 100 stejných rad od kohokoliv a já jsem si myslela, že můj postup v chovu je správný nebo lepší, tak mi budou ostatní rady fuk. Zrovna tak jako nebudu nikdy psát, že jsem oponentem pro názor nebo radu někoho jiného, protože čtenář si musí udělat z příspěvků svůj názor. To jestli byl postup toho nebo onoho chovatele leší stejně každý pozná až časem, kdy to buď vyzkouší na svém chovu a nebo chovatelsky dospěje a poradí si třeba s postupem ještě lepším než byl někde uveřejněn. Proto si myslím, že se dohadovat o nějaké metodě chovu je zbytečné a stačí čtenářům jen napsat svůj názor a odpověď na daný dotaz a odlišný chovatelský názor nekomentovat, když na to není nikdo tázán. Tak asi bude klid a spokojenost u všech diskutujících ať jsou přihlášeni nebo ne. Protože komentovat jakkoliv názor někoho jiného je vždycky na dvě věci. Ono se totiž může stát, že dikuzi a komentář někdo špatně přečtě a nepřijemná slovní diskuze v další fázi vede jen ke zbytečným hádanicím, které nejsou vůbec potřeba, protože se tím nic nevyřeší a zeměkoule se neotočí.
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 10:49:24 xxx.xxx.118.76
Jsem proti POVINNÉ registraci. Iva
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 18.08.2011, 11:12:36 xxx.xxx.175.196
Já jsem rozhodně pro. Obzvláště pokud zde o mém charakteru povídá a v první části diskuze opět přispívá neregistrovaný ze zažátkem IP 85.160. Nevím, nejspíše mě lidé se začátky IP 85.160 nemají rádi :) budu to brát takhle.
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 11:33:19 xxx.xxx.118.76
Pro MŠ. Vy nejen že jste vizionář,ale máte asi i IP úchylku! Já nejsem pro povinnou registraci. Je na každém, zda se zaregistruje nebo ne. Registrace by měla sloužit k ochranně přispěvatele, takže jeho zájmem by mělo být se zaregistrovat. Například se objeví tento příspěvek: "Pan Cone lže" , a podepsán sunflowersman. A pokud je pan Štěpán zaregistrován, je jasné, že on to nepsal. Pokud nebude zaregistrován a z nějakých důvodů déle na diskuzi nebude, nikdo se nedozví, že on to nepsal a konspirační teorie budou pokračovat. Takže registrace na zvážení každého. Iva

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.