Aktuálně: 4 817 inzerátů175 596 diskuzních příspěvků17 767 uživatelů

REGISTRACE - ANO či NE?

Zdenka Brázdilová (neregistrovaný) 21.08.2011, 22:50:16 xxx.xxx.57.166
Zdravím všechny, kdo jsou rádi, že se už snad dojde díky rozumným závěrům KE KLIDU A MÍRU.. A teď už jen " TŘIKRÁT PTACTVU ZDAR ZDAR ZDAR! A NIKDY JINAK.. " :-)
sunflowersman (neregistrovaný) 21.08.2011, 22:59:15 xxx.xxx.175.196
Přátelé , v prvé řadě bych se chtěl Omluvit, aniž nevím za co a v druhé řadě bych rád přenechal mazací funkci uživateli Marty či Petrovi Vopálkovi.Bohužel neproběhl test střízlivého posouzení veškerých příspěvků udaných 85.160. Tímto nemám zapotřebí vyjadřovat svůj názor a rád se setkám s chovateli na burzách popřípadě mailem, telefonem. Určitě nebudu dělat mrtvého brouka, ale taktéž nemíním pokračovat. Děkuji všem za respektování názoru a všem přeji opravdu od srdce štěstí, ať v chovu či v životě. Mirek Štěpán
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 23:13:38 xxx.xxx.114.34
Chtěla bych panu Štěpánovi říct, že každý člověk má právo na názor, na omyl a hlavně i na to udělat za problémem tlustou čáru. Protože jsme lidi musíme chápat jeden druhého i v situaci, že chceme se vším praštit. Myslím, že chovatelství půjde dál a odpustit si navzájem je lidské. Každý z nás máme papoušky pro radost a ne proto, abysme se na sebe návzájem zlobili nebo mračili. To myslím docela upřímně k proběhlé diskuzi. Svobodová
sunflowersman (neregistrovaný) 21.08.2011, 23:19:04 xxx.xxx.175.196
Paní Svobodová bohužel Vám v texu příliš nevěřím. Napište mě na mail, reaguji pro to, aby jsme nezůstali nepřátelé.
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 23:22:50 xxx.xxx.110.98
Pro MS: že se nestydíte! Iva
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
21.08.2011, 23:35:55 xxx.xxx.142.1
Poslouchejte, takto by to dál opravdu nešlo. Ivě opravdu doporučuji se registrovat. Je to pár údajů a jste mezi náma :-). Sám bych rád věděl s kým si vlastně teď píšu. A musím říct, že to vypadá opravdu podezřele, když si s paní Svobodovou takto nahráváte, takže se pak není čemu divit, že můžete padnout v podezření. K tomu ta stejná IP adresa, navíc v tuto noční hodinu, kdy nás tady online už moc není :). Opravdu se registrujte. Děkuji.
sunflowerman (neregistrovaný) 22.08.2011, 00:15:48 xxx.xxx.175.196
Ivo, jelikož mám nyní dobu dokrmování mláďat pyrurů, rád Vám odpovím na Vaše nevyřčené otázky. Jsem velmi rád, že jste poukázala na fakt, že bych se měl stydět. Ivo stydět by jsme se nejspíše měli všichni, nejenom na tomto forum, potažmo celkové jednání člověka. Neberu to jako ultimátum, opravdu je nemám rád, nejspíše máte ultimátum vy sama ve své mysli a ani se nedivím, že s ním svádíte každodenní boj, což mě mrzí. Mirek
anonymní (neregistrovaný) 22.08.2011, 00:26:22 xxx.xxx.114.34
Také se ještě přidám do diskuze. S panem Štěpánem jsme si objasnili to podstatné na mailu, bylo by proto dobře, aby už byl klid. Nemůžeme se proti sobě do nekonečna štvát. Jsme přeci lidi. Každý máme na diskuzi nějaký podíl slov, ale jestliže jsme si už podali ruku ke smíru, alespoň tak to chápu, je zbytečné zase rozdmýchávat dalšíma slovama nějaký spor. Bylo by proto dobré veškeré vášně uklidnit. Zbytečně pak zase budou padat nová podezření . Svobodová
sunflowersman (neregistrovaný) 22.08.2011, 00:40:30 xxx.xxx.175.196
Lubomíre, už jsem dokrmil pyrurky.Má reakce v celé své působnosti nepatřila určitě Tobě. Je to reakce na celý průběh diskutování, se kterým se bohužel nemohu ztotožnit. Zcela otevřeně si myslím, že zde v poslední době nešlo o chov papoušků. Pokud by šlo o chov papoušků a více, v zájemném poznání nemám absolutně žádnou výhradu. Pokud však jde diskuze opačným směrem, určitě nemám zájem. Velmi Ti děkuji za slušné vyjádření, každý by si mohl vzít příklad. Mirek
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 22.08.2011, 11:48:05 xxx.xxx.38.103
Kluci, vezměte to prosím soukromě, to se nás ostatních netýká, nevíme tomu hlavu ani patu ...... a přátelské to není ani trochu. Sakra :-))
Milan (neregistrovaný) 22.08.2011, 14:56:43 xxx.xxx.241.209
Myslim,že je načase celé vlákno smazat .
Standa_h
Standa_h (23 příspěvků) 22.08.2011, 21:10:35 xxx.xxx.238.151
Zdravím, jestli toto téma ještě není definitivně uzavřené, rád bych se přidal k těm, co volají po registraci. Jsem jednoznačně pro, nevidím v tom žádné omezování a jiné negativa. Otravy brzo přestane bavit zakládat si profily, navíc je možno nové profily podmínit schvalování adminem. Sami po zkušenostech s jednou diskusí, kde si zřejmě puberťáci léčili své komplexy, jsme na našem webu zvolili registraci. Jsem tu jen chvíli a už jsem se bohužel musel zúčastnit jedné řekněme nepovedené diskuse. Ani se moc nedivím tomu, co se tu děje, pokud fórum běží již delší dobu a navíc bez registrace. Samozřejmě to kazí dojem z celého webu. Standa
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 26.08.2011, 14:55:41 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Před několika dny jsem byl přesvědčen, že se již nechci účastnit hádek a osobního napadání na tomto webu a taktéž jsem již nechtěl zastávat "mazací funkci" a předat ji někomu jinému, nezávislému a objektivnímu. Díky podpoře několika dobrých lidí, kteří mě vlili opět sílu do žil jsem se rozhodl, že mé rozhodnutí bylo příliš ukvapené a že je přeci jenom důležitější poradit začátečníkům, kteří to opravdu potřebují, než neporadit kvůli vyhýbání se hádkám s neregistrovanými jedinci. Po mém rozhodnutí, dále se nezůčastňovat, tito neregistrovaní utichli a nadále nepříspívali. Pokud po mém rozhodnutí pokračovat dáleopět nastoupí, je to pro mě opravdu známka toho, že zde šlo o osobní postoj ke mě, nikoliv o názorovou rovinu problému, či snahu opravdu poradit tazatelům, kterým jsem nejspíše neporadil správně. Velice rád bych tedy pokračoval v debatách o chovu , které budou přínosem pro nás pro všechny, bez jakéhokoliv osobního podtextu.
cone (neregistrovaný) 26.08.2011, 15:39:42 xxx.xxx.67.3
Jsem rád, že ses rozhodl svůj původní úmysl změnit. U mě máš plnou podporu svého jednání a svých budoucích kroků. šiška ol.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.