Aktuálně: 4 818 inzerátů175 605 diskuzních příspěvků17 768 uživatelů

REGISTRACE - ANO či NE?

anonymní (neregistrovaný) 19.08.2011, 13:09:10 xxx.xxx.226.3
Chat chovatelský všelék rozhodně nebyl a není, to máš naprostou pravdu, ale jeden čas tam panovala taková pohoda, že se tam mnohé vyřešit dalo.Profil neprofil. Každý z nás je jiný povahově,charakterově a nutno říct, že nemůžeš očekávat, že ti někdo někde bez tvé přítomnosti, nepropere žrádlo.Tak jako se občas propírala Orina a jiní, tak věřím, že i já byla na paškále..o mě beze mě.Jediné čeho lituju, je to, že mě to nijak pozitivně nepoznamenalo :-) K tématu: stále se točíme okolo jediného - IP, registrace, profil aj., ale hlavně se to týká nás všech ,těch co čtou forum, těch co čtou forum a přispívají a těch co čtou forum, přispívají a chodí na chat.Stále jedna a ta samá skupina lidí, občas obohacená o nováčky. Domnívám se, že v tuto chvíli nastal čas na pročištění vzduchu,díky větší koncentraci lidí,což už se konečně děje formou těchto nepapouškářských vláken.Každý říká svůj názor na věc, což je dobré. A taky už by bylo dobré, kdyby kluci Pokorných do toho šlápli naplno a srovnali nás tu do latě.Všechny.Je to koneckonců jejich web, jejich dítě a jak vidno..chybí tu rodič:-). Co se týče konkrétně tebe klidně to tu můžem sjet z jedné vody načisto :-), stejně se to tu pak smázne a pojede se dál.Ale né, i když času moc není díky kurzu, tak přijdu na chat a pokecáme.Ani já nejsem bez viny, taky si přihřeju ráda polívčičku, co si budeme povídat. Klasická ženská. Takže kde je nějaký závěr?
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 19.08.2011, 13:18:02 xxx.xxx.226.3
Fuj , vyhodilo mě to, než jsem ten elaborát napsala.takže to nad tímhle je moje...o chatu. 4Aerforce: s chatem máš pravdu, ale...téma ptáci se na chatu semele během ,řekněme měsíce.Bavilo by tě neustále se bavit jen o ptácích, o chovu,o odchovech? Za pár měsíců by to lezlo krkem,protože život není jen o ptácích, ale i o jiných koníčcích a starostech. V případě, že tam budeme chodit jen na téma ptáci, bude chat takový jako dřív..jeden dva lidi, možná tři, kteří si řeknou co je nového, co se vylíhlo a za chvíli tam bude prázdno. Jsem skalní koňák, ale taky mě nebaví pořád krafat o koních . Zajímalo by mne, zda jsem jediná? Podle příspěvků v "chataři" jediná asi nejsem.
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 19.08.2011, 14:05:51 xxx.xxx.6.82
Myslím, že rozebíráme dvě různé věci, registrace či IP adresy sem patří! Ale obsah chatu ne, tam jsou všichni registrovaní pod nějakou přezdívkou a po pár setkáních na sebe někteří určitým způsobem reagujeme. Pokud dorazí někdo nový a chce se bavit o ptácích, nebývá s tím problém, samozřejmě, že pokud se s někým známe lépe, těžko se budeme denně ptát na novinky v chovu či zkušenostech a znalostech.
Petr (neregistrovaný) 19.08.2011, 18:32:58 xxx.xxx.162.239
Také občas reaguji na příspěvky a pak zjistím,že jsem se nepřihlásil.Pak zde vidím druhou sortu přispěvovatelů,které bych nazval lovci počtu příspěvků,kdy za každou cenu musí umístit svůj příspěvek,většinou bezcený,je aby navýšili číslo u své registrace.Petr
Jiri (neregistrovaný) 19.08.2011, 21:43:04 xxx.xxx.237.208
Za me -jsem rozhodne pro registraci. Mala cenzura je vhodna, vyloucit slusne receno lidi, se kteryma nejde diskutovat, by bylo asi vhodne. Rypalu je plny internet.
biker70
biker70 (235 příspěvků) 20.08.2011, 07:36:14 xxx.xxx.79.243
Zajímavá debata. Krásné řešení mají na aukru. Pokud chcete obchodovat,tak se musíte registrovat a aby někdo nepřihazoval jen tak pro srandu,tak musí mít speciální heslo a to přijde POŠTOU v obálce na papíře,takže domů. Ideální. Uznávám,ale že to tady není možné. Bohužel do profilu si můžu napsat co chci. Biker70 PS.žasnu nad napadáním,které se tu v poslední době děje :(
O.A. (neregistrovaný) 20.08.2011, 10:58:26 xxx.xxx.127.128
Ono by šlo třeba poslat heslo mailem, jako při přihlašování inzerátů na annonci. Dokud jim neodkliknete, že inzerát podáváte vy tak inzerát nezveřejní.Proto tam musíte vepsat vaší mailovou adresu aby vám na ní dotaz poslali. Kdo by tedy chtěl diskuzi používat dostal by heslo na svůj mail. Při přihlášení by to fungovalo jako přihlášení na chatu.
anonymní (neregistrovaný) 20.08.2011, 13:00:56 xxx.xxx.200.189
jéžišmarjá, jak může vyřešit zaslání hesla na mailovou adresu zakládání multiúčtů? registrace jistě omezí počet přispěvovatelů i příspěvků. otázka je, co je prioritou majitelů webu. a protože to jsou jejich soukromé stránky za jejich soukromé peníze, hlasování široké veřejnosti je jistě zábavná věc (viz již 68 zaslaných příspěvků k tomuto tématu), ale rozhodnou si to stejně majitelé sami :)
anonymní (neregistrovaný) 20.08.2011, 13:42:55 xxx.xxx.125.60
Pokud majitelé webu nevyřeší vstup zdejší inkvizice do diskuzí, budou oddtud prchat lidi jako Komenský z Čech.Protože nechat se tady pro pravdu upálit jako m.J.Hus na hranici, nemá nikdo zapotřebí. Nikdo tu na danou diskuzi nemůže mít svojí připomínku nebo názor, protože je hned umlčený. Názor se zde toleruje jen jeden. Jen otevřete fórum, tak se na každé diskuzi někdo háda a nenávidí. Vždyť už se tady noví příchozí nemohou na nic zeptat a chovatelé aby se báli odpovědět, aby to nepřešlo v hádku. Jděte mi do háje s takovým webem. To si musí admin jinak ošetřit a ne aby se tady lidi stále napadali a nebo aby chtěl někdo stůj co stůj někoho umravňovat a předkládat jen svoje nejsprávnější názory.
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
21.08.2011, 11:27:15 xxx.xxx.142.1
Zdravím, v první řadě se omlouvám, že pokus o bližší identifikaci uživatele zatím není na 100%. Mám teď trochu jiné starosti a nestíhal jsem to tak, jak jsem si představoval. Skript, který měl uživatele blíže určit u mě funguje správně, ale u uživatelů s jiným prohlížečem patrně ne. Zkusím to teď ještě trochu doladit. Bratr pak to vlákno bez náhrady smazal a tak to teď vypadá, že jsme se na to vykašlali, ale není to tak, pouze na to nebyl čas, jak jsem si představoval. Nad povinnou registrací jsme přemýšleli už několikrát. Nejsem proti, ale mám obavy, že ani to by nic moc nevyřešilo. Když bude někdo chtít, tak si může založit 10 e-mailů a 10 účtů a bude psát za 10 lidí. A dovolit si takový systém, jako mají třeba Novinky.cz, kdy se musíte nejprve autorizovat přes dopis, který dojde k vám do schránky? To bohužel nemůžeme. Chtěl jsem nechat diskuzi maximálně otevřenou pro nové lidi. Tak, aby jim nic nebránilo v tom se zeptat. Pokud bude ale situace pokračovat tak jak pokračuje, tak svůj názor budu nucen změnit. Už několik let s bratrem také plánujeme nový web (novou verzi tohoto webu). Vše ale končí právě na nedostatku času. Momentálně bych řekl, že je na nový web možná ten nejvyšší čas. Chtěl bych ale udělat web nejen pro chovatele papoušků, ale pro chovatele všech zvířat. Teď máme na chovzvirat.com také weby o jiných zvířatech, ale jsou to samostatné weby a jejich údržba je pro mě dost náročná. Chtěl bych jeden web, kde by bylo vše. Když jsem to minule nadhodil v diskuzi, tak si vzpomínám, že se to nesetkalo se zrovna příliš kladným přijetím, což mi trochu i zkazilo motivaci. Nerad bych tento web poslal nějakou nepovedenou novou verzí do kytek, tak bych od vás všech chtěl co nejvíc ohlasů. Můj názor na věc je ale takový, že i web, na kterém budou všechna zvířata lze naprogramovat tak, aby si ho každý přizpůsobil podle svého. Pokud bych si s ním dal při programování víc práce a chovatel papoušků by si v nastavení mohl určit, že ho zajímají pouze papoušci, tak by to snad mohlo fungovat. Uvítal bych jakoukoliv pomoc z vaší strany, pokud by měl někdo zájem. Děkuji.
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 12:34:17 xxx.xxx.110.98
Pro LP: Vy jste tu snad jediný normální člověk (kromě ještě pár jedinců). Absolutně s Vámi souhlaísm, já osobně bych uvítala vše, co navrhujete, včetně webu pro chovatele všech zvířat (já bych chodila na ptáky, teraristiku, psi, kočky). Fakt jste mě potěšil svým rozumným přístupem a názorem, ne jako pánové zde, kteří si myslí, že jsou chatřejší než rádio!! Iva
Zdenka Brázdilová (neregistrovaný) 21.08.2011, 12:42:17 xxx.xxx.57.166
Počkám si ,jak se domluvíte.. :-)
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
21.08.2011, 12:52:20 xxx.xxx.142.1
Děkuji za první pozitivní ohlas od Ivy. Určitě se mi bude programovat líp web, na který se budou všichni těšit než web, který předem všichni zavrhnou. Byl by někdo ochoten se se mnou zapojit do vymýšlení konceptu nového chovzvirat.com? Opravdu s tím chci pomoct hlavně od vás, kteří sem chodíte pravidelně, protože vy víte nejlíp, co takový chovatelský web potřebuje.
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 13:27:40 xxx.xxx.110.98
Mně by se líbil zakladní systém jako je na www.poradna.net Iva
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
21.08.2011, 13:29:59 xxx.xxx.142.1
Jen dodám, že se mi povedlo upravit systém identifikace uživatele tak, že asi funguje u všech na 100%. Počkám pro jistotu ještě na nějaké příspěvky, ale jinak už asi nic nebrání tomu, abych všechny informace o uživateli zobrazil. Na tu poradnu se podívám ;-).
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 17:12:26 xxx.xxx.82.223
Jak jsem slíbila ještě se přihlásím do diskuze, jednou vypnu počítač a přihlásím se ještě jednou. Svobodová
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 17:22:08 xxx.xxx.71.255
Takže jsem se přihlásila ještě znova. Svobodová
Milan (neregistrovaný) 21.08.2011, 18:44:33 xxx.xxx.73.5
Identifikace stejně jako registrace přeci nic neřeší. Jediné řešení je příspěvky ,které neodpovídají na dané tema a příspěvky s osobním napadáním rovnou mazat. Admin na to nemá čas,ale má tu dva/jestli jsem to dobře pochopil/,kteří mají pravomoc to učinit. Bohužel právě oni rozpoutali to,co se tu dva měsíce propírá.
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 18:57:20 xxx.xxx.110.98
Pro Milana. Asi tak nějak. Právě oni rozpoutali tuto nesmyslnou diskusi a napadali bez příčiny druhé. Měli by si tedy svoje příspěvky vymazat. Narozdíl od nich se mi zdá admin inteligentním člověkem býti a neléčí si zde svoje mindráky jako oni! Iva

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.