Aktuálně: 4 840 inzerátů175 672 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

REGISTRACE - ANO či NE?

Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 18.08.2011, 11:49:25 xxx.xxx.43.228
Právě kvůli takovým, jako je "neregistrovaná Iva" jsem JEDNOZNAČNĚ PRO zavedení povinné registrace. Úvodní příspěvek od Coneho zní ".... nevulgární formou" a jsme zase u úchylek apod. Možná o něco poklesne počet příspěvků, avšak to zvýší kvalitu na úkor kvantity. Zde se to dostává na úroveň nemoderky ifauny. V profilu jsem pro povinně vyplněný e-mail, možná i tel. číslo.
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 12:00:34 xxx.xxx.118.76
Možná i číslo bot, že jo? Jděte někam!! Iva Pápá a řeknu vám, že ti, co se měli omluvit Orině, jsou pěkní zbabělci!!!
Miilan (neregistrovaný) 18.08.2011, 12:06:38 xxx.xxx.27.218
A je to zase tady. 1. my obyčejní nevidíme komu IP začíná 85.160,tak pokud chcete reagovat,tak na IP zobrazenou všem 2.pán je registrován,ale je to zrovna on,kdo si neodpustí atak ,tak jak to přispěje k slušnější diskusi nechápu 3.k čemu Vám bude povinně vyplněný email a telefon?
sunflowersman (neregistrovaný) 18.08.2011, 12:09:26 xxx.xxx.175.196
Za to, že si tu z nás někdo dělá dobrý den se určitě omlouvat nebudu. myslím, že vaše příspěvky zde také příliš chybět nebudou. příjemný den :)
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 18.08.2011, 12:11:33 xxx.xxx.175.196
Předešlý příspěvek byl pro Ivu. Pro Milana : Samozřejmě že registrace. Obvinit někoho bez důkazů nebo s domnělou a vykonstruovanou myšlenkou, pak vše potichu a bez omluvy zamést pod koberec, to dokáže jen necharakterní člověk. Alespoň jsme viděli jak lze uspořádat štvanici na nepohodlné lidi. 18.08.2011 (06:08) | 85.160.94.134
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 18.08.2011, 12:13:36 xxx.xxx.43.228
3. žeby to byl kontaktní údaj? Snad si nemyslíte, že zaregistrování přezdívky bez ničeho dalšího by mělo smysl. Snad všude, kde je potřeba se z jakéhokoliv důvodu nutné registrovat je vyžadován e-mail, a často na zadaný e-mail odešlou aktivační link. Telefon je na zvážení, ale také to někde funguje, že bez toho se dál nepohnou ...
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 12:19:51 xxx.xxx.99.30
mailových adses si vytvořím třeba několik denně! Neregisrovaný Jouja.
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 18.08.2011, 12:32:38 xxx.xxx.43.228
Když na to máte čas a náladu, tak proč ne ... Pokud se povinná registrace zavede, tak to prostě bude dané a tyhle absurdní reakce o zakládání mailů časem vymizí. To jen někdo nemá co dělat, tak aspoň se cítí takto "vytížený" ... Je po obědě, tak jdu zase dělat ven PS: Ivě také mávám
Zdenka Brázdilová (neregistrovaný) 18.08.2011, 12:59:45 xxx.xxx.57.166
Ahoj..Mám dotaz..Když vstupuju do diskusí jako neregistrovaná, ale mám přitom uvedenou mailovku.. / a když chci vyjímečně vstoupit na chat, tak se patřičně přihlašuji /..Tak to je jaká varianta? Má to "bezpečnostní" význam..nebo nemá? Já si myslím, že pro i proti registraci ..všichni mají svým způsobem pravdu...Ale..kdo nebo co zaručí SLUŠNOST na fóru...?
ev (neregistrovaný) 18.08.2011, 13:03:07 xxx.xxx.213.227
Se zvěřejněným mailem bych souhlasila, ale s telefonem v žádném případě ne, pro mě už je to tady na foru velký zásah do soukromí. Konkrétně tady jeden člověk co tu zaregistrovaný byl mě obtěžoval přes mail, po blokaci jeho mailu to začalo na telefonu (ten si ale teda našel v inzerci, kde ho uvádím) ... prostě všeho s mírou ... ale stejně si myslím, že případným duplicitním registracím (stále ale nevěřím že tu něco takového bylo, a jestli, nevím, že by to někdo 100% potvrdil), a šarvátkám v diskuzích to taky nezabrání, proč by taky mělo, i diskuze bývají ostřejší, nevidím v tom problém, taky si kolikrát nevidím do huby ...
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 13:17:44 xxx.xxx.100.66
Jsem pro. 10 sekund navíc nikoho nezabije :-)
Oskar
Oskar (3 příspěvků) 18.08.2011, 13:43:47 xxx.xxx.248.226
Ono je uplně jedno zda registrace bude povinná nebo ne,stejně se budete hádat a napadat at už jde o IP adresy či něco jiného,ono se vždy něco najde.Je to všude stejné.Já jsem zaregistrovaná dlouho,ale nikdy se nepřihlašuji až ted jsem to zkusila,ne že bych nechtěla,ale vždy na to zapomenu.
Boaik
Boaik (32 příspěvků) 18.08.2011, 13:56:35 xxx.xxx.72.26
Jsem PROTI! Zakládat dotazy by mělo být umožněno i neregistrovaným, protože pokud má někdo akutní dotaz ohledně svého opeřeného svěřence, tak by neměl být zdržován registrací! A položit dotaz bez registrace.. Ale reakce na tento dotaz bych již povolil pouze s registrací, aby někteří chytráci nepsali blbosti, případně neuráželi zadavatele!
Orina
Orina (227 příspěvků) 18.08.2011, 15:05:33 xxx.xxx.95.173
Já jsem do téhle diskuze vstoupila proto, že jsem chtěla ukázat, že se registruju se vším od r. 2009 a že se tudíž povinné registrace nebojím. Pravdou ovšem zůstává,že ať je registrace jakkoliv důsledná nezabrání to slovním přestřelkám. A ty mě bohužel asi vadí nejvíc. Prostě už jsem ze staré školy a hádky, lži a nějaké nařčení nemohu ustát. Proto nebudu ani dál do diskuze kvůli tomu přispívat. Jen se chci zúčastnit, aby bylo vidět, že se kontrole toho co napíšu nikterak nebráním. Opravdu pořád nemohu strávit dřívější nařčení, které bylo neprávem.
cone
cone (1412 příspěvků) 18.08.2011, 15:05:56 xxx.xxx.67.3
4 Milan - při volání po registraci a profilu jsem vycházel např. z úrovně diskuzí na iF - moderované a nemoderované, rozdíl v tématech, kvalita odpovědí je na obou diskuzích odlišná a hlavně hony na "někoho" se pořádají výhradně na anonýmní verzi. 4 Jiří - máš pravdu v líčení povinné složky registrace, ale na druhé straně ani přílišná forma demokracie nefunguje zcela spolehlivě a je to spíš přelud. Zcela je mi to ale v podstatě jedno, mi osobně nečiní problém se pod své texty podepsat a to, že mít i vyplněný profil je pro vás ostatní problém nechápu, mate co skrývat nebo se za něco stydíte?
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 15:12:32 xxx.xxx.249.198
Pokud chci být v nějakém klubu nebo něčeho být členem či součástí tak je povinná registrace všude. Nemá to nic společného s totallitou jak tady někdo naznačoval. Až tady budu diskutovat s registrovanýma tak se budu taky přihlašovat. Já jsem pro povinou registraci.
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 18.08.2011, 15:34:24 xxx.xxx.175.196
Je fakt, že kdo dnes upozorní na něco nekalého, v podstatě vybočuje od normálu (lži, podrazy, podvody na denním pořádku) a je tedy nazýván úchyl :). Škoda, že takových úchylů jako já není více třeba mezi politiky nebo v celé společnosti, to by možná potom vypadalo trochu jinak.Příjemný den všem .
sunflowersman (neregistrovaný) 18.08.2011, 16:07:43 xxx.xxx.175.196
Já chtěl pouze vysvětlení, vláčela jste se diskuzema svým způsobem sama. Vím, že věkový rozdíl mezi nám je značný a také sem se Vám osobně omluvil, že mě někdy vytekly nervy a z pozice člověka mladšího jsemněkdy nevhodně reagoval. Právě to mě na Vás také zaráží stejně jako Ev. Dokázala jste tady mnoho plnohodnotných diskuzí proměnit v něco, co se plnohodnotnými nazývat určitě nedá, také forma byla mnohdy neadekvátní a nyní tady jako největší světice kážete o slušnosti a pochopení. Svým způsobem i chápu, že mnozí, co sem nepřispívají příliš dlouho neví jaké kořeny mají tyto neshody a také vím, že mnoho lidí mě již odsoudilo. Nicméně každé poznání chce svůj čas a třeba na to někteří časem příjdou.
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 18.08.2011, 16:15:15 xxx.xxx.85.66
pro 249.198. klub a veřejné fórum jsou naprosto rozdílné věci. klub se většinou skládá s členů kteří jsou někde registrováni a je to do jisté míry soukromá skupina která má své pravidla,posléze se například schází, mají různé akce,slevy v prodejnách a na akcích atd. Když se rozhodnu, že je to pro mě to pravé, tak přijmu svobodně jejich podmínky zaregistruji se a konám jak mi např. přikazují "stanovy" daného klubu. Tohle je ale veřejné fórum, které bylo zakládáno dle mě pro to, aby kdokoli ať registrovaný či neregistrovaný zadal téma popřípadě pokud cítí že má co říct do daného tématu přispěl. Proč by čtenář který si koupil andulku,,,,,,, a něco se mu nezdálo na ni se musel hned povinně registrovat na fóru aby se zeptal na otázku ? Neznám sice dopodrobna věci které se na zdejším fóru odehrály, které zvedly takovouto vlnu, taky nemám rád jakékoli napadání o vulgaritě atd. nemluvě, ale beru věci jak leží-běží. Někdy mi spíš připadá když tady něco čtu, že jsou někteří čtenáři afektivní, když jim odpověď nebo připomínka nesedí. Vždyť nemůžeme mít všichni stejný názor a se vším souhlasit. A dle mého se takovýmto věcem (ikdyž to je třeba zbožné přání) nikdy nezabrání,bohužel.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.