Aktuálně: 4 815 inzerátů175 597 diskuzních příspěvků17 768 uživatelů

REGISTRACE - ANO či NE?

fylip
fylip (1289 příspěvků) 21.08.2011, 19:26:18 xxx.xxx.80.34
Dobrý den Ivo, Nikdo si tady svoje mindráky neléčil. Stejně jako Mirkovi by i mi připadala tyto stejné začátky IP adres, které se vzájemně podporovaly podezřelé a určitě bych to nebral za náhodu!
cone
cone (1412 příspěvků) 21.08.2011, 19:46:06 xxx.xxx.67.3
Milá Ivo, jestli máte nějaké pochybnosti o mé inteligenci a mých mindrácích, tak prosím o kontakt na můj meil bohex.farm@seznam.cz jinak si prosím neotírejte o mou osobu svá ústa, milá neregistrovaná Ivo, nerozpoutavejte prosím opět diskuzi o ničem.Děkuji šiška ol.
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 19:48:55 xxx.xxx.114.34
Filipe myslím že je ti 15 let a s PC máš asi pramalé zkušenosti a jen opakuješ to co vidíš u druhých, myslím že bysi se měl v tomto případě zdržet diskuze a počkat na vyjádření odborníka přes PC. Občas si rád přidáš polínko do ohně aby řeč nestála. I když se IP adresy vyřeší, nevyřeší se takováto diskuze někoho ,kdo chce zase dělat nějakým způsobem zle a otvírat kontroverzní další diskuzi, aby téma ZLO pokračovalo dál. Tady to je opravdu ztracený čas u počítače. Není to o chovu je to o neustálém dalším a dalším napadání. Jsem zvědavá kdo se přidá, aby rozpoutal další diskuzi na nic neříkající téma. Svobodová
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 19:49:42 xxx.xxx.110.98
To je sice pravda, ale pokud si člověk není jistý, nemůže takto osočovat lidi - Orinu, což se mi zdálo velmi nechutné! A ať se pan Pokorný, který počítačům rozumí ,vyjádří. Prootože adres se stejným začátkem je hafo! Dokonce i když jsou zcela totožná dvě čísla, to je že jsou všechna čísla stejná (v celé řadě), mohou to být dva různí lidé. To každý Ajťák ví. A nakonec ani příspěvky se stejnými začátky nebyly mimo téma, byly normální. Ale protože se pánům nehodiily do krámu, tak se stalo to, co se stalo. Takto se chovají děti nebo zamindrákovaní jedinci! Iva
astrild (neregistrovaný) 21.08.2011, 19:52:25 xxx.xxx.136.183
Hezký den P. Svobodová poskytla dva příspěvky pro porovnání ,p Pokorný už ví jak je to s těma IP adresami na 100% ,tak si myslím ,že je nejvyšší čas zveřejnit pravdu ,než se zase rozpoutá obviňování kdo co zavinil.
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 19:58:28 xxx.xxx.114.34
Já jsem vstoupila do diskuze jen na žádost admina. Jinak bych tyto stránky už neotevřela. Tady se bude stále řešit něco jako např. *ztracený papoušek* u kterého se to zase rozjelo. Takových témat a napadání zde bude stále dost. Proto se nemá ani cenu jakékoliv diskuze zúčastňovat. Někdy mi připadá, že si tu lidi řeší komplexy nadávkama, které nemohly využít proti někomu přes den v práci. Takže všem příjemný zbytek dne a přeji také všem úspěchy v chovu a tolerenci mezi s sebou navzájem. Svobodová
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 19:59:32 xxx.xxx.114.34
Astrilde myslím, že tímto dalším přihlášením i novou IP adresu. Svobodová
cone
cone (1412 příspěvků) 21.08.2011, 20:09:22 xxx.xxx.67.3
Ivo, možná, že mindrák bude někde u vás, přihlásit se vám dělá potíže, o vyplnění profilu ani nemluvě, hlavně že je vás všude hodně. Je proti mé nátuře vést a vámi dialog tímto způsobem, ale nadáváte mi na výběr. Takže ještě jednou vás prosím - invektivy k mému počínání přes můj meil, já na vás kontakt nemám a svoji adresu jsem vám poskytl.
astrild (neregistrovaný) 21.08.2011, 20:34:13 xxx.xxx.136.183
Ještě ne se dovíme pravdu o IP adresách,chtěl bych všem přispívajícím doporučit přečíst pravidla fora a dodržovat je ,ale i mazajícím , když si myslí že tam něco chybí tak to za včasu doplnit a tím se i řídit .Pokud se obě strany budou jimi řídit, tak by nemělo docházet k takovým střetům jakých jsme byli svědky poslední době.
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 20:37:55 xxx.xxx.114.34
Možná by bylo dobře v rámci objektivity, aby Iva i Milan napsali na sebe panu Šiškovi mail. Určitě ho nebude nijak zneužívat. Je to jen proto,aby bylo možno se přes mail dotázat na některé skutečnosti. Podle toho co jsem nyní obdržela za zprávu, tak si stejně někteří myslí. že Iva nebo Milan jsem já. Já ale proti tomu nic dělat neumím, než poprosit o soukromou zprávu panu Šiškovi. Jestli to tedy pro mě dotyční mohou udělat.Svobodová
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 20:40:18 xxx.xxx.48.30
Zajímavé-jiný počítač stejné IP Biker 70
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 20:45:39 xxx.xxx.48.30
3-tí a poslední počítač Biker70
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 20:48:27 xxx.xxx.48.30
Pokaždé stejný konec IP adresy............... Mám připojení WI-Fi od Klfree. Jedna adresa do baráku a pak rozbočení na 4 místa. Pokud to k něčemu pomůže.
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 21.08.2011, 21:04:24 xxx.xxx.85.66
Dobrý večer. No, nestačím se divit. Z pracovních důvodu jsem mohl kouknout na fórum od pátku až nyní a nestačím se divit kolik příspěvků z pátečních diskuzí zmizelo. Některé příspěvky si pamatuji poměrně dobře a já za sebe jsem neschledal na nich nic závadného tzn. byly k tématu (víc či míň,ale nejsme přece u zkoušek odpovídat pouze na danou otázku),nebyly vulgární a přece tady nejsou ???????? Mám to brát jako těžkou cenzuru na to, že pokud řeknete svůj názor (ikdyž se někomu nehodí) tak bude prostě smazán ???? v tom případě tohle fórum ztratí svůj význam a můžete ho rovnou odpískat. Na fóru snesu snad vše, včetně kritiky,pomluv i urážek na svou osobu - každý má svůj názor a může jej vyjádřit, ale zásadně nesnesu pokud se mažou příspěvky pokud nejsou vyloženě napadající nebo vulgární. V tom případě se vytrácí svoboda projevu a fórum se unáší jen na stranu kterou by někdo chtěl. Bylo by asi na čase tyto věci vyřešit ať již povinným-nepovinným registrováním, popřípadě zpřísnit podmínky fóra stát se "klubem" s povinnou přesnou registrací rozesílanou např.@ nebo jako u aukra na adresu a dát si podmínky chování atd. pokud se tím nebude daná osoba řídit zaBANuje se mu účet a hotovo.......
cone
cone (1412 příspěvků) 21.08.2011, 21:28:13 xxx.xxx.67.3
Ahoj Jiří, pokud máš na mysli téma druh papouška či kradeného žaka, tak jedno jsem promazal - vulgarismy a to mimo mísu, druhé bylo úplně zbytečné a spíš provokující k dalším hádkám. Takže toto osobně jako nějakou tvrdou cenzuru neberu, konzultoval jsem to navíc i s Mirkem, měl na věc stejný názor.Jinak já nejsem na lodi, kde se názor hodí či nehodí, ale někdy téma a písemná forma projevu je zbytečně rozdmýchavající další plané diskuze, končící vždy ne OK.
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 22:02:07 xxx.xxx.110.98
Jaképak vulgarismy to byly? Ve svých příspěvcích jsem nikdy nikoho neurazila, ale komunistický přístup vás dvou mě prostě štve, normlně bych napsala sere, ale to si tady nemohu dovolit, takže mě to přiměřeně štve! Iva
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
21.08.2011, 22:19:07 xxx.xxx.142.1
Nedostal jsem se dřív k PC. V první řadě... na tomto tématu vidím, jaká tady opravdu panuje atmosféra. Zatím jsem o tom pouze četl, ale důkazy osobně nenašel. Témata, která jsem si procházel mi připadala celkem bez závad. Za to bych měl asi pochválit moderátory, kteří taková napadání a nadávky mažou. Teď jsem také jeden takový příspěvek smazal. A teď pro všechny diskutující... Chovejte se tady jako lidi! Je potřeba si prvně rozmyslet co napíšete a co byste tím mohli případně způsobit. A to teď apeluji hlavně na ty, co sem píší pravidelně. Jste tady už nějaký ten pátek, tak proč si to tady sakra tak kazíte. Každým svým příspěvkem si na vás ostatní vytváří nějaký obraz, tak proč se nesnažíte zůstat víc nad věcí... Určitě by to pomohlo všem ostatním, ale hlavně vám. Nechci a ani nemůžu psát k nikomu konkrétně, na to vás tady tak dobře neznám. Projdu diskuzi a na další straně už nevím, který příspěvek komu patřil, ale i tak mi tato diskuze není ukradená. Nevím jak to jinak napsat, prostě se snažte chovat opravdu jako lidi a vždy si rozmyslet co píšete. Děkuji.
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 22:25:32 xxx.xxx.110.98
Souhlasím s LP, hlavně s tímto "Je potřeba si prvně rozmyslet co napíšete a co byste tím mohli případně způsobit.! , protože to je jádro pudla. How a hezký večer. Ještě na dobrou noc pro 48.30. Myslím, že vy už tam jste, tak ať se daří. Iva
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
21.08.2011, 22:30:15 xxx.xxx.142.1
No a teď konečně k věci, už jsem zveřejnil identifikaci osoby. Po najetí myší na IP adresu (i tu částečnou, kterou vidí všichni) se teď nově zobrazí vyskakovací box ve kterém jsou uvedeny další informace - verze operačního systému, verze prohlížeče a také rozlišení displeje. Právě to rozlišení byla věc, která mi nefungovala u všech, a proto bylo to zdržení. Podle výsledků mohu klidně říct, že paní Svobodová a i Iva jsou 2 různé osoby a to hlavně podle rozlišení obrazovky. Nedovedu si představit, že by paní Svobodová nějak přesedala k jinému PC nebo něco podobného. Milan má s paní Svobodovou všechny údaje shodné, ale zase se liší IP adresou. Z toho usuzuji, že jde také o 2 různé lidi. Jediná možnost by byla, že by paní Svobodová měla více připojení (poskytovatelů), ale to snad každý uzná, že také asi nebude pravda. A ještě jsem si všiml příspěvků od biker70. Na tom co jsi 3x poslal není nic zvláštního. Takto IP adresa funguje. Váže se na připojení (poskytovatele) k internetu, ne na konkrétní PC. Konkrétní PC lze určit podle tzv. Mac adresy, ale k té nemám přístup (nebo mi aspoň není známo, jak ji získat). Já bych ti mohl z domu napsat cca z 5-ti různých zařízení. Dokonce bych mohl zajet o 4 vesnice dál za kamarádem a napsat z jeho PC a všichni budeme mít stejnou IP adresu, protože tady u nás máme všichni stejného poskytovatele wifi připojení. Přestaňte prosím řešit kdo používá kolik identit. Vy, kteří jste se k tomu někdy snížili, tak už to znovu nedělejte, protože teď by bylo snažší vás odhalit a prostě celkově se víc věnujte tématům o chovu než tématům o ničem. Všem děkuji za pozornost a dobrou noc :-).
anonymní (neregistrovaný) 21.08.2011, 22:34:16 xxx.xxx.110.98
Pro LP: Super! Děkuji za všechny "postižené" A myslím, že se tady k používání několika identiti nikdo nesnížil! Iva

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.