Aktuálně: 4 816 inzerátů175 594 diskuzních příspěvků17 767 uživatelů

REGISTRACE - ANO či NE?

anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 16:20:35 xxx.xxx.249.198
Jako chovatel psů navštěvuji i jedno specializované forum o svém oblíbeném plemeni a tam je povinná registrace. Všichni víme, kdo jsme a známe se. Často to tam i hodně vře, ale není to anonymní.
Zdenka Brázdilová (neregistrovaný) 18.08.2011, 16:20:44 xxx.xxx.57.166
Souhlasím..a chci vstupovat na toto fórum s tím, že budu číst zajímavé rady a informace.. Věřím, že to tak bude..
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 16:30:32 xxx.xxx.249.198
Já mám registraci i na nemoderovaném foru ifauny, nevím jestli je po změnách ta registrace ještě funkční ale před pár lety jsem se vždy přihlašoval. Bohužel po zobrazování posledních čísel IP adres jsem se díky ifauně rozhádal s kamarádem. On ho tam totiž někdo anonymně napadal a koncové číslo bylo stejné jako moje, mimochodem i jeho. Všichni v naší lokalitě, kteří máme stejného poskytovatele internetu tak máme stejné IP a tak se stává že chovatelé s jedním IP se potkáváme i na ifauně a možná i zde. Proto se nepřihlašuji tam kde se povinně neregistrují všichni.
cone
cone (1412 příspěvků) 18.08.2011, 16:31:55 xxx.xxx.67.3
Trošku jsem to tady vyčistil od příspěvků do kterých více či méně vstoupily emoce a od těch, které nebyly věcné a nevztahovaly se k zadání.
Orina
Orina (227 příspěvků) 18.08.2011, 16:59:35 xxx.xxx.95.173
Pane Štěpáne nikdo není bez viny každý si musí zamést před vlastním prahem, každý ten práh máme ať starý nebo mladý.Ale nebýt diskuze kolem IP adres, což se do teď nevyřešilo nebylo by těchto zbytečných slov. Když něco nevím a nemám to 100% potvrzené, tak nemůžu říct, že to tak je. A vypustit do světa jenom nějakou hypotézu byla asi kardinální chyba. Bohudík poznání chce svůj čas a ten čas se stále naplňuje protože na systém IP adres zatím nikdo nepřišel, jenom vy v původní verzi o více příspěvcích jenoho člověka a o tom se stále mluví o ničem jiném ne.
sunflowersman (neregistrovaný) 18.08.2011, 17:40:07 xxx.xxx.175.196
Paní Svobodová, já vím, že vy se tím prakticky bavíte a nemáte nejspíše něco lepšího na práci. Prošel jsem již mnoho diskuzních témat a nikde jsem nenašel žádnou shodu začátků či celých IP adres, když už jste nevěděla jak proti mě argumentovat najednou se tady začíná objevovat více neregistrovaných se stejným (neměným začátkem)IP 85.160 a všichni jsou proti mě a potvrzují vaši velepravdu. Prominte,ale musel bych být padlý na hlavu domnívat se, že je to opravdu náhoda.
kajik (neregistrovaný) 18.08.2011, 18:55:02 xxx.xxx.16.80
i ja jsem pro registraci. A kdyz uz ji budete delat, tak tam dejte moznost automatickeho prihlaseni pri kazde navsteve techto stranek. Abysme nemuseli kazdy den vyplnovat prihlasovaci udaje . Kajik
anonymní (neregistrovaný) 18.08.2011, 19:56:09 xxx.xxx.109.90
Pane Mirku super príspevok. To všetko je preto, lebo pani musí mať vždy pravdu. Som pre povinnú registráciu, ktorá určite vyrieši iba niečo, nie všetko. V dnešnej dobe mobilných internetov nie je problém, aby v domácmosti sa nejaký popri pevnom nenašiel registroval sa dvoma menami a IP adresami jeden človek, ktorý môže sám sebe pritakávať. U mňa je možnosť /keď sú synovia doma / používať ďalšie dve IP adresy, ale nerobím to.
Milan (neregistrovaný) 18.08.2011, 20:08:41 xxx.xxx.66.180
Jestli jsem to dobře pochopil,tak pan Šiška/Cone/ je nový admin,nebo dostal povolení admina k mazání příspěvků. Proto se Vás pane Šiška ptám: jak je možné,že kdokoli se z těchto stránek v sekci registrovaní uživatelé dozví datum nar.,telefon,bydliště,email? Jak jsou chráněna data těchto uživatelů? Proč do této sekce nemají přístup pouze registrovaní? A opravdu si myslíte,že se registrovaní nebudou mezi sebou napadat? V moderce na ifauně je diskuse klidnější,ale taky je tam 1-2příspěvky denně oproti 10-20 na nemoderce.
cone (neregistrovaný) 18.08.2011, 20:10:54 xxx.xxx.67.3
Kajiku mám nastaveny všechna přihlášení na různá místa trvale přes svůj prohlížeč, vše se zvládá jediným kliknutím na požadované okénko.
cone (neregistrovaný) 18.08.2011, 20:17:02 xxx.xxx.67.3
4 Milan - po rozkliknutí kolonky KONTAKT v pravém horním rohu základní lišty zjistíte, kdo je webmaster, admin a redaktoři. Na otázku proč nejsou data chráněna či proč má každý přístup k údajům by vám fundovaně odpověděl webmaster nebo admin.Jsem rád, že alespoň na úroveň moder. fora iF máme podobný názor
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 18.08.2011, 20:51:44 xxx.xxx.6.82
Jsem taky pro, vždycky je dobré vědět, kdo má jaký názor, spoustu posměváčků to pak přestane bavit a smetanu vždycky slízne ten správný :-)
Milan (neregistrovaný) 18.08.2011, 20:54:33 xxx.xxx.66.180
Rozumím,ale proč jste tedy při vyhrocené diskusi ohledně IP a vzájemných napadáních psal:doufám,že to admin promaže a nepromazal to rovnou,než to došlo takhle daleko?
sunflowersman (neregistrovaný) 18.08.2011, 20:59:07 xxx.xxx.175.196
Milane já mohu mazat také, věřte že mnohdy jsme měl velkou chuť promáznout, ale dokážu si představit následující ohlasy typu, že si mažu jen to, co se mi hodí apod.V rámci objektivity jsem tedy nemazal nic, aby si každý udělal obrázek podle sebe.
cone (neregistrovaný) 18.08.2011, 21:06:24 xxx.xxx.67.3
Vlákno Vzkaz od admina založil Lubomír Pokorný, v tom to vláknu jsem smazal jen asi dva tři vyloženě vulgární příspěvky, nepovažoval jsem za vhodné Lubomírovi do jeho vlákna nějak více zasahovat. K vyplňování profilu - párkrát se stalo, že do diskuse o některých druzích vnášeli různé mýty a polopravdy lidé, kteří s daným druhem nepřišli nidky do styku, ale cše zaručeně věděli - např. o pap. šedých -. Při prohlídnutí jejich profilu byste věděl, že se jedná o mluvky a silné teo-teoretiky. Ještě jsem nepochopil, proč by registrovaní s vyplněným profilem měli vytvářet jinou komunitu, proč nereg. nemohl vědět odkud jsem a co chovám? Jednou tady již nějaká podobná snaha o sektářství byla u skalních chatařů.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 18.08.2011, 23:36:10 xxx.xxx.226.3
4 Cone. musím vstoupit a trochu tě zarazit v rozletu:-), .....snaha o sektářství u skalních chatařů... zas trochu nevhodně nazvaný fakt, že se chat rozjel a začalo se tam scházet víc lidí, že jsme se začali v rámci možností scházet na burzách nebo i na výstavách, že se tam probírají kolikrát i věci všedního života a ne jen papoušci.Potud vysvětlení k chatařům, které bych vůbec nezatracovala pro jisté "pospolitářství" , které některým z nás přineslo nové kamarády, za některé bych ruku do ohně dala, to mi věř. Odkazy na chat při nějaké radě, které některým ležely nebo ještě snad leží v žaludku, vnímám jako mnohem rychlejší popovídání než čekat ve vláknu, zda si mého dotazu , s prominutím, milostivě někdo všimne. Potud chataři. Pro povinnou registraci jsem, jak jsem již vysvětlila právě na chatu, z toho důvodu, že vím (tedy doufám , že vím) s kým si povídám, od koho čtu rady. A mohu se s ním ev. spojit pro bližší kontakt přes email nebo telefon. Co je mi platné, že koukám na fotku pěkných ptáků nebo volier, ale nevím komu patří, už jen z toho důvodu, že bych jej ráda třeba navštívila (ano, patřím k těm notorickým "oblejzačům, co chovatele okrádají o čas a nic nekoupí"). Raději budu debatovat s Lojzou a Máňou než s nějakým neregistrovaným, protože přiznám se, šmejdit po IP adresách a stále kontrolovat, zda je to ten s kterým vedu diskusi mě fakt nebaví ( bez ironie Mirku:-) ) Proto také většinou na nereg. nereaguji. Registrace zabere minimum času, ukážu, že se neschovávám, kdo jsem, čím jsem ,a že si za tím stojím!! Ruku na srdce, kolikrát promrháme jinýma hloupostma víc času na PC než registrací. Vemte chat: vidíte konkrétně všechny kontakty, což je prima, vemte fotky chatařů, kdo se "za sebe nestydí" a ukáže se, je to jen o té otevřenosti. Zvládnete to? Budete umět se trochu otevřít , aby ostatní věděli ,co jste zač? Co chováte a odkud jste? Nebo se stále někteří budete schovávat za neregistraci a omlouvat to nechutí kliknout, vymlouvat se na to, že nechcete tohle a nechcete támhleto, a že je pro vás moooc těžké tohle v pár vteřinách vyplnit? I na ifauně, na amadině jsem registrovaná a chleba mi to doma nežere, nechodí mi anonymní emaily, nikdo mi netluče na vrata..věřte není to tak hrozné. Mojí vlastností je , když jde stádo tam, tak já jdu opačně a stavím se do opozice :-P, v tomto případě, ale půjdu ráda s davem pro registraci (i když už ji vlastně mám) Nu, jsem zvědavá, jak vše nakonec dopadne...
leef
leef (29 příspěvků) 19.08.2011, 08:44:33 xxx.xxx.62.135
4 Růža. K tomu co jsi napsala nemám co dodat, vidím to stejně.Myslím, že tenhle web byl založen především pro to , aby se lidi poznávali,sdělovali zkušenosti, měl umožnit výměnu názorů a být zároveň zdrojem pohody.
astrild (neregistrovaný) 19.08.2011, 09:23:33 xxx.xxx.136.183
Hezký den Lenko a Růžo s oběma vašima příspěvky souhlasím,Není mně ,ale jasné,když to Mirek a pán za Slovenska vidí s takovou určitostí ,že to psala a i nyní píše paní Svobodová ,tak i majitelé webu,by měli už výsledky znát,tak proč už to nezveřejnili. Oni vidí co my ne tak neznáme pravdu a rádi by jsme se ji dověděli.
cone (neregistrovaný) 19.08.2011, 10:41:06 xxx.xxx.67.3
Přátelé, trochu více k tématu,mělo se to tady v tomto vlákně dotýkat přednostě registrace a vyplnění profilu. 4Ruža - patříš mezi tři chataře, kteří sdělují bez různých postranních úmyslů co cítí a nemění své názory,proto ti odpovím zde i k těm chatařům. Projdi si chovatelské profily nejvíce zúčastňovaných na chatu v té době a musíš zákonitě dospět k názoru, že chat není a nikdy nebyl chovatelský všelék jak se jej snažilo několik chatařů presentovat. Proto má averze k propagaci něčeho, co nemůže fungovat tak jak je popisováno. Navíc jsem nepovažoval za nejpřímějš řešeníí čistění mého charakteru za mé nepřítomnosti.Pokud máš jiný dojem, rozebereme to příležitostně na chatu.
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 19.08.2011, 12:10:40 xxx.xxx.43.228
Také souhlasím s Mirkem, poměrně trefný .... A co se týče "chatařů", tak bych řekl, že to není jen o chatu. Přijde mi, že poslední dobou se to tam posunulo k drbárně, věčnému řešení různých blbostí a z některých stran i ke komunikaci, která se nevede ani mezi dětma v mateřské školce. Ale tak to asi záleží na momentální sestavě, která se tam nachází. S diskusí to má společnou jednu věc, která někde více, jinde méně mi vadí - teoretici.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.