Aktuálně: 4 683 inzerátů176 736 diskuzních příspěvků17 783 uživatelů
Hann
Hann (250 příspěvků) 03.09.2007, 17:17:32 xxx.xxx.3.38
Dobry den chtel bych se zeptat na par veci . . je mnisek dobry na ochoceni ? a nekde sem cetl ¨se nauci mluvit stejne dobre jako Zako je to pravda ? a co je pravdy na tom ze sou mnisci velkymi řvouny ? a je to spolecensky tvor ? moc diky za odpoved
Hann
Hann (250 příspěvků) 31.08.2007, 10:33:39 xxx.xxx.129.11
mno a jeste neco kakariki velmi rad utika po zemi klece tak nevim jestli ta vase bude stacit . a kakariki ma velmi rad slunecnici ale mooc slunecnice pr nej neni zase zdrave . . viz forum kakariki
Hann
Hann (250 příspěvků) 30.08.2007, 20:57:44 xxx.xxx.129.11
no ta ma ma rozmery d s v 45 40 85 a pripada mi pro nej tak akorat nas kakariki ma rad hodne pohybu hlavne lozeni po kleci a nekdy i kdyz ho pravidelne poustime proletet dela to ze se drzi bidilka a mava kridly . myslim ze by stacit mohla kdyz mu tam nechate nejaky volny prostor a krmitka date z venku viz foto na : pochlub se svou kleci,volierou . jako venkovni krmitka sme pouzili bazenky pro andulky ktere se pripevnuji na dvirka klece a zabrani i tomu aby pri prehrabovani krmiva delal neporadek lolem klece, najde sy co chce vytahne hlavu z krmitka a sni to, ma v kleci i houpacku kterou ovsem vubec nepouziva a hracky taky nema mooc rad . vetsinu dne travi na dne klece a prehrabuje v drnech ktere mu tam pravidelne davame ma nejradeji jablko apod. v pripade zajmu o informace o tomto papouskovi mi napiste na email. a muzete prilozit foto sve klece nejlepe i s kakarikim at se muzu podivat a porovnat velikost ptaka a klece a nejlepe z vice stran
Hann
Hann (250 příspěvků) 30.08.2007, 13:48:11 xxx.xxx.129.11
Dobry den meho kakarikiho znate z diskuze : samecek nebo samicka kakariki, mno a ten nas kakariki ma +- 6 měsíců uz je castecne ochocen a snazi se napodobovat zatim tri slova amo, ne a ahoj . jinak je to velice pritulny a hravy papousek, hodne zvedavy ale to je asi kazdy ale jie u nej jedna nevyhoda par mesicu po zakoupeni kazde rano velice hlasite ,, řval " jak se muzete docist v druzich tak jeho prohjev hodne hlasity pripomina meceni kozy a to muzu potvrdit ale papousek uz sy zvykl a my na to jeho ted uz jen obcasne meceni taky . . Hann
Obrázek
Hann
Hann (250 příspěvků) 30.08.2007, 09:54:04 xxx.xxx.129.11
jak sem rikal zkuste sy dat do bytu opakuji bytu a z toho co psal majitel ten byt neni mooc velky, vetsi mebo uz spis mensi volieru !!! sak se uvidi pac ji ma uz obednanou a pak nam urcite rad napise jak se jeho papousek v kleci citi . . . a vas zako musel byt pekny chudak jestli byl v teto kleci porad zavreny . . hele tak tady nenapadejte muj nazor a radeji majiteli poradte jak ste to vyresil kdyz pisete : mel jsem docasne zaka v kleci omega 2, forum je preci od toho abychom sy pomahali ne ....
Hann
Hann (250 příspěvků) 29.08.2007, 21:40:03 xxx.xxx.129.11
ja sy stejne myslim ze staci a majitel se o tom uz brzy presvedci pac 146 na vysku a po stranach 56 na 56 to je dost i na tri krmitka =) . stejen majitel rikal ze bude dost casto pusteny a na takoveho ptaka kdyby mel podle vasich predstav v kleci v byte i litat by to musela byt voliera aspon 2 2 na dva ne ? a strcte to do bytu ! sry je to muj nazor
Hann
Hann (250 příspěvků) 29.08.2007, 21:19:59 xxx.xxx.129.11
Caw lidi nejen ja hledam inspiraci pros tavbu voliery, tak vas prosim vlozte sem foto svych kleci nebo volier + rozmery vzdy delka,sirka a vyska dekuji Hann obrazek vlastni klece vlozim zitra pac papousek uz spinka a zadnou vhodnou fotku nemam
Hann
Hann (250 příspěvků) 29.08.2007, 09:46:37 xxx.xxx.129.11
ja sem mel mnoho let andulky a s tim ze by neco nejedly sem problemy nemel . . vzdy ze zacatku trochu vahaly a pak zkusily ale nekdy sem to musel jist pred nima a ony byly zvedve a chtely taky . ale tyhle ovocne spizy bych odobne nedoporucoval radeji bych dal treba kazdy den neco ... ja svym andulkam vzdy dal meco mezi mrize klece a ony s tim rady zapasyly a hlavne kdyz to bylo tvrde a dobre napr mrkev . . ted davam svemu kakarikimu jablko mezi mrize a ctvrtka jablka zmizi za par minut nebo rada jahodu dkyz sy ji muze drzet a uzdibovat sy =)
Hann
Hann (250 příspěvků) 28.08.2007, 17:27:54 xxx.xxx.129.11
Tak vam preji mnoho uspechu v chovu a at se mu u vas libi . a stejne na kleci kterou ste obednal je bidilko takze pokazde kdyz budete doma tak ho tam prece posadite myslim a taky sy myslim ze bude castaji z klece nez sy myslite sou to proste mazlicci. .
Hann
Hann (250 příspěvků) 28.08.2007, 12:11:21 xxx.xxx.129.11
mno jestli ste casto doma cos by ste meli byt, tak sy myslim ze klec bohate staci pac ho urcite budete casto pustet a jak rika Ondrej, kdyz je vetsi omega 2 a je drazsi jen o 200kc proc ne ? vetsi kleci nic nezkazite . .
Hann
Hann (250 příspěvků) 27.08.2007, 20:32:35 xxx.xxx.129.11
taky zdravim jj 2mm drat urcite staci pro klec do bytu ptal sem se i jinde a potvrdili mi to . . jo a ta klec je fakt spica .urcite to nejsou zbytecne vyhozenypenize . . tak zatim Hann
Hann
Hann (250 příspěvků) 27.08.2007, 19:03:48 xxx.xxx.129.11
hmm nejde to moc videt kdyztak sy to pls stahnete do pc a priblizte sy to ale i tak to neni zadna slava . . v pripade mooc velkeho zajmu mi pomoc napiste svuj email a ja vam to zasku . diky
Hann
Hann (250 příspěvků) 27.08.2007, 18:57:44 xxx.xxx.129.11
zdravim . . prosiiim vas chci na jare postavil volieru a mam prez zimu cas vychytat vsechny mouchy a tak vas zadam o radu co na to rikate ??? (viz obrazek ) je to jen narychlo udelany nacrtek . . a chci se zeptat tech co maji papousky prez zimu venku . jak tluste mate zdi a jak to mate zateplene ??? diky vsem za urcite uzitecne rady a nazory . . Hann
Obrázek