Aktuálně: 4 859 inzerátů175 036 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 14.03.2009, 18:43:07 xxx.xxx.152.241
Ahoj potřebovala bych poradit co je mé andulce :-( snažila jsem se ji vyfotit opravdu co nejlépe tak snad fotografie postačí,má kolem celého zobáku něco cosi svědibvého že by lupenka????na nožičkách namá nic žere,všimněte si i vzhledu ma hodně krátké peří sotva líta bojím se o něj,drobnej byl vždy ale teď se o něj bojím,četla jsem že by se měl mazat olejem pokavaď je to lupenka ale jak ho chytat neni ochočen každodením chytáním ho budu stresovat a může na to doplatit i životem žije ve voliéře s ostatními (koreli,andulky) žije ve venkovní voliéře po celý rok prosím poreďte co dál,už jednou jsem takto andulku léčila a stresem z odchytu a oddělení od ostatních zemřela nechci aby se to opakovalo poraďte jak zmírnit jeho trápení a zároveň ho co nejméně stresovat moc děkuji Mirča foto přikládám je z dneška
Obrázek
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 13.03.2009, 17:37:54 xxx.xxx.152.241
Ahoj ráda bych se zeptala na váš názor na roboran pro exoty jsou s ním dobré zkušenosti ?Já podávám roboran pro psi a jsem s ním spokojená tak by mne zajímalo jak je to u ptáků chtěla bych ho zkusit mám andulky a koreli a chovám je venku tak jim chci přilepšit a jen co se oteplí dám i budky tak ať mají vitamíny a dobrou kondici moc děkuji za vaše názory a odpovedi Mirča :-)
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 10.03.2009, 18:18:37 xxx.xxx.152.241
Ahoj ráda bych se chtěla ujistit zda je to pravda co jsem četla v knize o korelách a andulkách,chovám společně oba druhy ve venkovní voliéře a četla jsem že mohou jak korely tak andulky šípky,těstoviny,mrkev....a mnoho dalšího mohl by mi někdo napsat co vše mohou korely a andulky co jim mohu jako tzv.mňamku dávat a v jakém množství?????abych jím tím neublížila mooooc vám všem děkuji za odpověď a přeji hezký večer ahojím Mirča
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 23.12.2008, 12:15:03 xxx.xxx.156.253
Ahojík chtělal jsem se zeptat zda mohou koreli a andulky brokolici?Jestli ano tak v jakém stavu zda vařenou nebo i syrovou?A v jakém množství.Mám ptáky chované ve venkovních nevitápěných voliérách tak jim chci dávat co nejvíce vitamínů pro člověka je velmi výživná tak bych jim chtěla přilepšovat co to dá :-) moc děkuji za odpověd...a přeji všem mnoho úspěchů v novém roce a krásné vánoce :-) Mirča
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 02.09.2008, 17:11:54 xxx.xxx.12.42
a ha tez mozne i kdyz jsou to jejich rodice??to budou delat porad to jim v zime nastydnou mozky :-)nechtela bych je rozdelit mam jednu velkou volieru museli by pak do maleho a to se mi moc nechce
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 01.09.2008, 16:53:07 xxx.xxx.12.42
ahojik prosim o radu mam necele dva mesice vyletle z budky dve mladata korel a stale maji v zadu na hlave hole misto prosim za jak dlouho hola místa zarostou perim?????
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 04.08.2008, 16:44:34 xxx.xxx.12.42
tez dekuji za pochvalu :-) opravdu jsou moc pekni doufam ze budou mit i pekny mimi pristi rok a jsem rada ze jste mne ujidtil ze se nemusim bat,o bydilkach jsem nevedela ze maji mit silny aspon jsem zase o neco chytrejsi :-)
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 04.08.2008, 11:55:06 xxx.xxx.12.42
prikladam me vcerejsi nove dva prirustky...a tez nechavam poprve sve sverence prez zimu venku mam s nimi i koreli s maldymi a doufam ze zimu preziji bez ujmi nemam vyhrivanou volieru jen na chladne noci je prikryvam tak doufam ze to bude ok :-)
Obrázek
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 03.08.2008, 09:03:03 xxx.xxx.12.42
Ijá přidávám mé andulky zatím jen dvě ale chci je rozšířit :-) pravděpodonně to bude pár ještě jsou mladounký kdzby jste nikdo na stopro poznal tak dejte vedet zeleny si myslim je urcite samec (jsou to letošní mládata)
Obrázek