Aktuálně: 4 865 inzerátů175 084 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 08.05.2009, 10:45:57 xxx.xxx.12.42
Ahoj mám velký problém nedávno jsem sem dávala fotečky mých korel a bylo mi řečeno že je to samec ale můj teď hnízdící pár (už má vejce)-samec od toho páru se páří s mým tzv.samcem co tu byl určen že je samec...je to možné aby samen kryl samce??????a pořád jim sedí u budky i tam včera vlezl a udělal tam neplechu než ho vyhnali,koupila jsem k němu samici v domění že se budou pářit mají i budku ale on si jí vůbec nevšímá jen pořád chodí k nim posílám znova fotečky na určení zda je to samec či samice ...a pořád křičí poraďte prosíííím děkuji Mirča
Obrázek
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 27.04.2009, 09:58:23 xxx.xxx.12.42
Krásný den ,prosím vás nevíte kdo by na Teplicku prodával korely? ale které jsou chované venku i přez zimu,já si nechci pořizovat korely ze zverimexu,sama chovám a mám s tím špatné zkušenosti, ale tu je málo chovatelů co chovají korely ,o kom vím tak je má buď má doma nebo sedí na vejcích,a já potřebuju co nejrychleji do páru samičku,prosím poraďte,nevíte o někom???Moc děkuji :-) Mirča
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 04.04.2009, 07:08:11 xxx.xxx.158.168
Borovice???!!!No vidíte to mě nenapadlo dávám jen smrk nebyla jsem si jistá jaký přesně jehličnany smí ale děkuji za typ :-)
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 02.04.2009, 14:56:20 xxx.xxx.12.42
Ale jak tu čtu dále nechci aby to vyznělo že jsou všichni takový to rozhodně ne i já se občas nepřihlásím ale nemachruju a nenapadám doslova hrubě další,kteří se snaží poradit a o tom to tu snad je ne?! :-) snad jsem lidi a umíme se taky chovat a psát slušně a když se mi to nelíbí tak to napíšu trošku slušnější formou nebo si to vyřídím na emailech ne?! tak papa všichni :-)
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 02.04.2009, 14:47:00 xxx.xxx.12.42
Musím tedy říci že mě tzv.neregistrovaní docela též lezou na nervy akorád umí jen urážet a vyvolávat hádky mnohokrát tu padl dotaz na něco a nakonec se odpovědělo na něco úplně jinýho a jeden napadal druheho a chudák dotazovaný se nic nedozvěděl jen jak se umí lidé napadat a hádat,to jsou opravdu hrdinové ale podepsat se pod své rozumi to je pak teprv hrdinství......někdo úplně normálně odpoví příklad:ne není to vápenka a neregistrovaný odpoví:jo to jste tedy jasnovědci vy umíte odezírat z fotky vy chytráci ...no nezlobte se na mě ale jsou to jen pokritci a hovada co tu nemají co dělat !!!!!!!!!Mirča :-)
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 02.04.2009, 07:55:11 xxx.xxx.12.42
Krásný den přeji chtělal jsem se zeptat jak mohu dávat čato papouškům jehličí na okus mohu neomezeně nebo občas???a co jim jehličí dává jen zábavu nebo i nějaké vitamíny????Moc děkuji hezké jarní dny
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 29.03.2009, 18:10:07 xxx.xxx.12.42
není to vápenka podle mn,není to žádná nemoc podle mne je to zbarvení ozobí ale určitě odpoví jiní machři :-) ale vápenka to neni
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 29.03.2009, 09:22:32 xxx.xxx.158.168
je na truhu opravdu mnoho na výběr granulí ja jsem hodně spokojena s Happy dog ale je to na kazdým zvlášt je dobré i při kvalitních granulích podávat fence vitamíny pro březí feny.a co se týče odstavení štěněte od štěněcích granulí není naškodu krmit až do 18 měsíců není opravdu kam spěchat ale jak bylo řečeno záleží i na plemeni :-)
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 29.03.2009, 09:18:12 xxx.xxx.158.168
takže že by nakonec samec?no ještě tedy počkám až trošku zastárnou nebo kdyby jste mi napsal co mám pořádně zblízka vyfotit aby se mohlo určit lépe pohlaví tak bych se pokusila
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 27.03.2009, 08:36:43 xxx.xxx.158.168
Budky jeětě nemám a timto dvoum musím pořídit partnery jsou sourozenci,nechovají se k sobě nijak :-) opravdu bez zajmu drží se stále u rodičů proto mě zajímá pohlaví abych věděla jakého pohlaví koupit partnery :-) ten tmavý je odvážnější hlučnější za to bílá se drží dál je bojácná.....jde do všeho jako poslední....koukala jsem úplně zblízka žádné vlnky nemá,a má po těle žluté jakoby tečkování (kropenatá) byla bych ráda kdyby to byla holka a kluk :-) ona mi takl instiktivně případá jako holka a ten tmaví samec :-)
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 26.03.2009, 08:43:30 xxx.xxx.158.168
Ahoj prosím vás pomožte mi určit pohlaví mých dviu korel je jim teprve cřičtvrtě roku tak to asi budou jen odhady,u bílé koreli v to ani nedoufám :-) jinak se vyfotit nedá pokaždé vlezu do voliéry tak vysí na pletivu :-) ale zespod ocásku je naprosto žlutá předem moc děkuji za odpovědi hezký den Mirča
Obrázek