Aktuálně: 4 911 inzerátů174 420 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů
jerry
jerry (8 příspěvků) 05.11.2007, 16:59:13 xxx.xxx.149.18
Vážený pane Hála
Chcete mi tvrdit že lžu? Jakým právem zpochybňujete mé tvrzení. Mám dost financí na to, abych utáhl celou domácnost, a její další tři členy. A nejen že přispívám na ty lenivá zvířata v zoo ale taky krmím ty v našich lesích. Mimochodem na konci mého příspěvku jsem psal, že je to jedno, komu se přispějě, hlavně, když se pomůže. A propříště si vyprošuji jakékoliv urážky, které tady taky někdo předemnou řešil . To že jste úspěšný chovatel vám nedává žádné právo jednat s lidmi jako blbci. A jestli jste to TAK NEMYSLEL, tak jste to neměl psát. Naschle.
jerry
jerry (8 příspěvků) 02.11.2007, 19:39:57 xxx.xxx.149.18
Dobrý den. Pane Beneš, nevím jestli zrovna loro parque je to nejvhodnější. Jednak má celkem dost sponzorů, jednak leží na ostrově Tenerife tudíž ten kdo nemá dost financí, asi nikdy neuvidí výsledek svého úsilí. Nicméně loro parque podpoříte, i když si koupíte krmení od versele laga. Z každého balení jde nějaký ten halíř na podporu parku. Já sem tam posílám finanční dary do našich zoo. Výsledek svého úsilí tam asi taky neuvidíte, ale přece jenom je to pro zvířata, na která se můžete podívat , vvzít sebou děti atd.Přímo si můžete vybrat, které zvíře budete sponzorovat. Ale nakonec je to vlastně jedno ,hlavně, když se pomůže.
jerry
jerry (8 příspěvků) 25.10.2007, 20:00:13 xxx.xxx.149.18
Dobrý den. Ohledně toho jupíku. Slýchávám od chovatelů, ze přimíchávají do suché vaječiny trochu džusu. Ponejvíce pomeranč, jablko s mrkví. Možná je to spíš mošt. Každopádně mě moji svěřenci vaječinu moc nemuseli. Vyřešil to až mix ovoce, zeleniny, zeleně a vaječiny. To potom zobali bez problému. Ale pak ohrnovali zobáky nad normální směsí. Takže jsem trochu upravil poměry a myslím, že je to v pohodě.
jerry
jerry (8 příspěvků) 07.10.2007, 13:53:10 xxx.xxx.43.4
Prosím poznáte, z fotky co má za nemoc, popř. jak ji léčit? Původně jsem myslel, že přepéřuje, ale po 14 dnech co jsem zpozoroval ty lysinky jsem neobjevil žádné nově narůstající peří. Alexandra mám 1.sezónu, ještě jsem neviděl, jakým stylem se přepéřuje. Prosím o radu.
Obrázek