Aktuálně: 4 946 inzerátů174 371 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 10.05.2012, 15:51:45 xxx.xxx.38.103
no vidíte, jak fotky klamou :-). Volieru jsem stvořila letos spojením dvou malých a je jen 160cm vysoká, ale aspoň 4x2,5m. Dokládám fotkou, kde u ní relaxuju po vypuštění ptáků ještě se třemi psy a kocourem, hotová ZOO :-). Ale o volierku ešlo, spíš o barevný balzám pro oči :-).
Obrázek
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 17.04.2012, 09:24:44 xxx.xxx.38.103
Ahoj, slovo ošidné je úkaz krásy češtiny :-). Přesně tak. Já v nímám chovatele jako pestrou škálu počínaje těmi, co to mrskají na kila jen pro výkup a nemažou se s tím, jak se zvíře cítí a konče chovateli jako je Orina, kteří navážou kontakt s každým odchovaným mládětem a cítí zodpovědnost za jeho umístění pro život. S dobrým pocitem na duši musím napsat, že druhá mez je mi názorově bližší :-).
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 05.04.2012, 22:36:01 xxx.xxx.6.82
Ahojky, v dnešní době internetu je možná trošku nostalgické zakládat téma o knihách, ale ........ :-). Dnes jsem dostala jako poděkování 10 knih s ptačí tématikou, převážně ze 70 a 80 let. Upřímně mě překvapila jejich odbornost, oproti dnešním článkům. Zajímá mě Váš názor na některé z nich. Případně tip na nějaké další. 1. andulky - Zdeněk Veger 2. Cizokrajní ptáci v klecích - kanáři a jejich kříženci - Walter Wiener 3. Cizokrajní ptáci v klecích II. papoušci - R. Vít 4. Kapesní atlas cizokrajných ptáků - Zdeněk Veger, Jaroslav Šálek 5. Cizokrajní ptáci v klecích - Rudolf Vít 6. Veterinární příručka pro chovatele exotického ptactva - MVDr. Miloš Cupák 7. Cizokrajní ptáci v klecích - astrildovití pěvci - Rudolf Vít 8.Papoušci nového světa - Milan Vašíček 9. Australští papoušci - M. Vašíček 10. Papoušci oceánie - Milan Vašíček