Aktuálně: 4 929 inzerátů174 542 diskuzních příspěvků17 754 uživatelů
Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 08:51:50 xxx.xxx.239.63

raven_kix:

Soukromé zprávy jsem testovali a mezi námi chodí. V čem je prosím přesně problém?


Zkuste si pro ten účel založit nové profily a mezi nimi to poslat, možná že to totiž z nějakého důvodu nefunguje jen u nových. Prostě se to neodešle tedy zdánlivě odešle ale nepřijde to a ani to není vidět v odeslaných.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 08:39:48 xxx.xxx.239.63
Zrzavci:

Já bych nebyla tak hrrr, přišli jsme sem jako horda a jsme rádi, že tu můžem být, šécko se to poddá časem.


Souhlas :) Naštěstí ještě měsíc potrvá než to přijde, teď je to taková oťukávačka.😄

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 26.05.2023, 08:36:29 xxx.xxx.239.63

Mastnacku, tady je to útulný přehledný, skoro jako ifauna. Na ifauně moderování taky bylo místy potřeba a pánové Pokorní působí velice sympaticky. Jestli něco dokáže nahradit iFaunu po jejím zániku, tak je to její předchůdce, přibudou tu lidi, přibudou penízky na opravy a bude tu krásně jako na iFauně. Navíce tohle je relativně dost známý web s historií, druhý po iFauně, takže budou snadno přibývat i nové tváře.

Přeju ať ten tvůj web vzkvétá, určitě to má něco do sebe ale to prostředí iFauňácký dělá hodně a to máme s pár úpravami tady. Až skončí původní ifauna, potřebujeme její náhradu jak vzhledově tak funkčně. 

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 10:54:49 xxx.xxx.239.63

Balu

 

Mně se po rozkliknutí "nahrát soubor" a kliknutí na obrázek ze souborů ukázalo také jen prázdné ořezové pole jako by se nenahrál, i tak jsem klikl na uložit a obrázek se v profilu objevil. To jste taky tak zkoušela?

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 10:10:38 xxx.xxx.239.63

Zkuste teda vybrat soubor a pak prostě hned kliknout na to červené uložit vpravo i když fotku nevidíte.

Já to původně právě taky tak měl, že po vybrání souboru se objevila jen ořezová plocha bez nahrané fotky. Ale po kliknutí na uložit se v profilu ukázala...

 

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 10:00:39 xxx.xxx.239.63

Ale admini tady taky nějak fungovat musí ne? I když to podle toho spamu nevypadá.

Kdyby udělali pár změn, tak se (díky super úspěšnému ifauňáckému vizuálu) po plánovaném zániku ifauny stanou největším chovatelským webem v ČR😄

Dojná kráva

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 09:40:59 xxx.xxx.239.63
balu:
Phorum:

Pro Dáju

Klikne se na to ozubené kolečko vedle profilu v pravo nahoře obrazovky, objeví se uživatelské prostředí.(první část fotky)

A pak kliknete na nahrát soubor a vyberete ho ze souborů.

Trochu tam blbne zobrazení (teda aspoň mě na PC) takže než se klikne na uložit tak je potřeba trochu rozšířit takový ten pohyblivý čtvereček na tmavém pozadí s logem webu a přesunout ho na horní levý okraj.(druhá část foto)

  • \'\'
Obrázek
Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 09:19:44 xxx.xxx.239.63

To není nadšení ale lidi kteří potřebují prostředí ifauny, protože jim jiné weby nesedí a nemůžou na facebook, tak se tady aspoň poshledávají a neseknou s tím úplně.

 

Navíc tohle je nejvíc podobné ifauně a ifauna když měnila vzhled tak taky spousta lidí odcházela. Teď už ale pro mnohé nebude jiná alternativa.

 

Kdyby tady zprovoznili soukromé zprávy, tak si hodně rychle zvyknu.

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 09:14:05 xxx.xxx.239.63

Pro Dáju

Klikne se na to ozubené kolečko vedle profilu v pravo nahoře obrazovky, objeví se uživatelské prostředí.(první část fotky)

A pak kliknete na nahrát soubor a vyberete ho ze souborů.

Trochu tam blbne zobrazení (teda aspoň mě na PC) takže než se klikne na uložit tak je potřeba trochu rozšířit takový ten pohyblivý čtvereček na tmavém pozadí s logem webu a přesunout ho na horní levý okraj.(druhá část foto)

Obrázek
Phorum
Phorum (76 příspěvků) 25.05.2023, 08:49:09 xxx.xxx.239.63

Sice je tady možné poslat soukromou zprávu, ale ta se příjemci nezobrazí a ani mně nejde rozkliknout položku odeslané. To je velká škoda, protože jinak je to prostředí zde celkem podobné iFauně. A až iFauna skončí, tak nevím kam jinam jít.