Aktuálně: 4 815 inzerátů176 051 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů
blasinek
blasinek (7 příspěvků) 24.04.2009, 16:33:30 xxx.xxx.212.110
Stojím před otázkou se kterou mi jeětě nikdo neporadil. Pořídit nového kamaráda, nebo to nemá cenu. Popřípadě bych s tím jeětě chvíli měla počkat??
Provlém je popsaný v tématu škube se mi kakariki.PŘEDEM Děkuji za rady
blasinek
blasinek (7 příspěvků) 24.04.2009, 07:01:37 xxx.xxx.80.184
Drn v kleci má, to bylo první co jsem mu dala když začala tráva trochu rust.Taky ho rozptyluju kytkama (pampelisky, sedmikrasky a jiné bylinky). Když nebyla přes zimu tráva dostával jíl.Vitamíny na porporu organismu a při přepeřování dostává do koupele taky.Koupe se každý den, jinak by to ani nebyl on. Co by mě ale spíš zajímalo jestli nového kamaráda pořizovat nebo s tím ještě počkat. Je vidět že na pesana si pomalu zvyká.Chodí ho okousávat, přistává na něm a pesan se moc nebrání.Ale je to jen pozvolné seznamování.Vím že tím pořízením si psa papoušek trpí, proto jsem si myslela, že by ho kamarád mohl zajímat.
blasinek
blasinek (7 příspěvků) 23.04.2009, 13:28:40 xxx.xxx.80.184
Když s ním je to těžké, naposledy jsem mu je stříhala před dvěma měsíci a 14 dní s náma nemluvil, navíc hned jak se mu naskytla příležitost tak nás pokloval. Já bych ale spíš potřebovala poradit co s tím škubáním
blasinek
blasinek (7 příspěvků) 23.01.2009, 19:22:09 xxx.xxx.159.227
Ahoj chtěla jsem se zeptat, pořídila jsem si loňské mládě kakarikiho. Vypadá zdravě, snažím se aby mu nic nechybělo. Každý den se ho snažím nechat alespoň na chvíly prolétnout. Všimla jsem si zvláštního pohybu co dělá. Jako když jde slepice u toho hlavou dopředu a dozadu, jenomže on stojí na místě. Dneska se mi podařilo shlédnout to zblíska a jako by si dávil potravu zpět do zováku, jako to dělají krávy při přežvykování. Je to normální?? Předem díky za nějaké info