Aktuálně: 4 939 inzerátů174 298 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů
Estel
Estel (9 příspěvků) 24.01.2012, 13:36:48 xxx.xxx.57.92
Dobrý den. Andulka mojí babičky začala mít nedávno úplně bílý trus. Jinak je ale v pořádku. Povídá si, je aktivní, nemá žádné známky toho, že by jí bylo nějak špatně. Normálně se i krmí. Ale ten trus mi dělá problém. Co by to mohlo být? Děkuji za odpověď
Estel
Estel (9 příspěvků) 25.04.2011, 08:56:48 xxx.xxx.191.80
Ještě něco... Když k němu přiblížím obličej a dám mu pusu, nebo se s nim jen pomazlím, nevadí mu to, ale jakmile vidí ruku, okamžitě do ní klove ale doslova po ní vyráží :(
Estel
Estel (9 příspěvků) 25.04.2011, 08:44:35 xxx.xxx.191.80
Dobré ráno, mám takový docela velký problém se svým alexandrem. Jsou mu 2 měsíce mám ho ručně dokrmeného od chovatele - u mě je ted asi 11 dní. První byl v pohodě, ale každý den je pořád víc agresivnější .Hrozně začal klovat. Nenechá se pohladit ale nevím proč neudělala jsem mu nic snažím se s ním trávit dostatek času, mluvím s ním atd atd.. nezpůsobila jsem mu ani žádnou bolest, nic.. Může to být jen takové jeho období, nebo JAK ho to mám odnaučit ... Moc prosím poradte nechci aby z něj vyrostl agresor :(:( Předem všem opravdu moc děkuji za radu - jakoukoli..... Lucka
Estel
Estel (9 příspěvků) 23.01.2011, 11:22:11 xxx.xxx.191.80
Pokud má v kleci zrcátko, může se stát, že ho bude taky krmit. Samičky k tomu mají nejspíš sklony, pokud na ni přijdou jejich mateřské pudy (můj názor). Ale pozor, kdyby tohle dělala opravdu moc často, je to sice nepravděpodobné, ale může tím i vyhladovět. Je třeba si ji pohlídat, mělo by to za nějakou dobu přejít. Pokud ne, zkuste veterináře.
Estel
Estel (9 příspěvků) 23.01.2011, 11:19:26 xxx.xxx.191.80
Dobrý den, je to v pořádku pokud tohle dělá ve vaší přítomnosti. Chce vás jakoby "nakrmit", mě to moje andulka taky dělala, a andulka - také samička od známé dělá to samé. Například plive zrníčka když si sedne na prst. Nemusíte se ničeho bát. Pokud jinak normálně jí, není načepýřená a je živá a aktivní, je to v pořádku :-)
Estel
Estel (9 příspěvků) 23.01.2011, 11:17:04 xxx.xxx.191.80
Dobrý den, možná je to hloupá otázka, ale jen by mě zajímalo, jestli je na takové to různé učení kouskům atp. vhodnější sameček anebo samička, nebo jestli je to jedno? Předem moc díky za odpověď :-)