Aktuálně: 4 928 inzerátů174 562 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Firma AKMO - terária

Kryštof
Kryštof (1 příspěvků) 06.01.2013, 16:44:06 xxx.xxx.68.4
Dobrý den, zaregistrovala jsem na fórum skoro 12ti letého syna, dnes ale píšu za něj. Druhým rokem chodí na kroužek teraristiky a stále žadonil o hada. Nakonec povolila i partnerka, která má vyloženě fobii z hadů. Zakoupili jsme na doporučení 5ti letého samce krajty královské. Ještě předtím jsme ale na burze pořídili terárium od firmy AKMO CZ. Domnívala jsem se (asi naivně), že na burze vystavují poměrně zkušení chovatelé a firmy. Hada dostal syn k vánocům a již 3.1. nám uprchl. Terárium má zadní stěnu ze dvou částí skla. Mezi tím je volný pruh asi 3 cm široký. K zadní stěně byla přilepeno pozadí z polystyrenu stříkaného hlínou (nebo čímsi podobným). V pozadí dva průduchy asi o délce 3 - 4 cm, oba zajištěné mřížkou - ale pouze síťkou, nikterak pevnou. Po "lapení" hada to chvilku vypadalo, že bude muset z domu. Partnerka souhlasila s chovem jen pod podmínkou, že neuteče a utekl po pár dnech. Po důkladném zkoumání terária jsme zjistili, že - pozadí naprosto nedrželo ani na skle, stačilo se ho dotknout, mírně zatlačit a odlepilo se. Síťky byly přilepené "na hlíně", netuším čím, ale odlepily se také bez problémů. Had toho využil a utekl jedním z těchto průduchů. Chci se proto zeptat, jestli má někdo zkušenost s touto firmou a zároveň před ní varovat. Tímto způsobem by terárium podle mě nevyrobil ani naprostý laik...
anonymní (neregistrovaný) 30.08.2013, 08:20:43 xxx.xxx.98.34
Bohužel mám také špatnou skušenost s firmou Akmo pana Mikoviče.V teráriu už nefunguje nic a reklamace absolutně neřeší.A to mám terárium za několik tisíc :-(
Magda Žídková (neregistrovaný) 18.09.2013, 09:13:42 xxx.xxx.98.34
Dobrý den,jsem dlouholetá chovatelka terarijních zvířat.Nedávno jsem si prohlížela na burze terária u stánku firmy Akmo a dala se do řeči s pánem a paní co je prodávají a nestačila jsem se divit očem mě ten pán začal přesvědčovat.Absolutně nemá páru o tom jak a hlavně v čem se má které zvíře chovat a co je pro ně vhodné.Prostě klasický prodejce,který chce prodat za každou cenu.Když jsem se mu snažila něco vytknout,tak se namě obořila prozměnu paní, která tam s ním prodává,takovým způsobem,že jsem raději vyklidila prostor. Takže vážení začínajicí chovatelé,pokud chcete,aby vaše zvíře mělo dobrej život,nechte si poradit opravdu od odborníků a né od laiků jako je tato firma.Je hodně prodejců a chovatelů,kteři vám ochotně poradí a opravdu tomu rozumí.Já osobně se tomuto stánku na burze v Aldisu v Hradci Králové příště vyhnu velkým obloukem.Chovu zdar Magda Žídková
Snakeman (neregistrovaný) 08.01.2014, 18:42:43 xxx.xxx.53.226

Akmo - terária příšerně nepřesně slepená, nevyhovující vetrací otvory. Ten výrobce v životě nemohl chovat žádné terarijní zvíře!!!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.