Aktuálně: 4 928 inzerátů174 555 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Želvy

Pavel (neregistrovaný) 02.03.2008, 19:51:08 xxx.xxx.180.250
Zdravím, chovám skupinu želv nádherných a chtěl bych si k nim pořídit jiný druh - aby bylo akvárko pestřejší- myslel sem třeba želvu pestrou (chrysemys picta bellii) nbo zubatou-snesou se????nebo víte o jiném druhu?za každou odpověď moc dík :-)
verenicka (neregistrovaný) 23.03.2008, 07:49:00 xxx.xxx.225.215
ahojda, já mám želvu vroubenou a je to úžasný zvířátko:-) a je moc hezká, možná nejhezčí želva, co jsem kdy viděla. ráda bych se ale zeptala jestli je v pořádku, když se mi Alex zahrabává a pak třeba dva dny nevyleze. nikdy nevím, jestli ho mám vyhrabat, nebo ho nechat být. vím, že se zahrabávají rádi, ale přijde mi to na moc dlouho, tak se vždycky bojim, aby se mi neudusil. pokud mi někdo poradí, budu ráda
Obrázek
adela (neregistrovaný) 30.04.2008, 15:11:32 xxx.xxx.185.135
urcite se neudusi. Kdyz zimujete, zelva je par mesicu napriklad v listi a taky se neudusi..tedy aspon me
anonymní (neregistrovaný) 03.07.2008, 22:19:05 xxx.xxx.176.253
mám 7,5 letou Želvu nádhernou. je krásná, čilá, papká, kaká, běhá, je zvědavá, komunikuje, spí, leze, převrací kytky, hrabe, šmejdí...je to ďábel :-)
z důvodu rekonstrukce mého bytu a stěhování je u přítele a ten o nich moc neví. dělá ale vše, co jsem mu nakázala. milá Želva si utrhla nástup na ostrůvek, tudíž se na něj nedostala. celých 14 dní byla jen ve vodě a nemohla se slunit. oschla jen, když jí pustil běhat po bytě. včera se jí začal loupat krunýřek (normal, lehce, sám, jako již několikrát) a pod ním na 3 místech ve "spárech" má bílé, měkké skvrnky, jako by plíseň. na jiném místě má světlou, malou prohlubeň, jako by památka po této plísni.
ostrůvek jsem jí dala ihned do pořádku, už se krásně sluní a je spokojená.
neporadil by mi někdo, jak bych jí bílích flíčků mohla zbavit? aby se jí to nerozlézalo.
přejde to sluněním?
mám jít na veterinu? mám jí to namazat něčím pro lidi, proti plísním? případně pošlu foto flíčků.
za všechny ty roky jí nic takového nebylo. to byla ale v mé péči
děkuji
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 03.07.2008, 22:21:17 xxx.xxx.176.253
mám 7,5 letou Želvu nádhernou. je krásná, čilá, papká, kaká, běhá, je zvědavá, komunikuje, spí, leze, převrací kytky, hrabe, šmejdí...je to ďábel :-)
z důvodu rekonstrukce mého bytu a stěhování je u přítele a ten o nich moc neví. dělá ale vše, co jsem mu nakázala. milá Želva si utrhla nástup na ostrůvek, tudíž se na něj nedostala. celých 14 dní byla jen ve vodě a nemohla se slunit. oschla jen, když jí pustil běhat po bytě. včera se jí začal loupat krunýřek (normal, lehce, sám, jako již několikrát) a pod ním na 3 místech ve "spárech" má bílé, měkké skvrnky, jako by plíseň. na jiném místě má světlou, malou prohlubeň, jako by památka po této plísni.
ostrůvek jsem jí dala ihned do pořádku, už se krásně sluní a je spokojená.
neporadil by mi někdo, jak bych jí bílích flíčků mohla zbavit? aby se jí to nerozlézalo.
přejde to sluněním?
mám jít na veterinu? mám jí to namazat něčím pro lidi, proti plísním? případně pošlu foto flíčků.
za všechny ty roky jí nic takového nebylo. to byla ale v mé péči
děkuji, další foto
Obrázek
David Polcar (neregistrovaný) 09.07.2008, 19:36:46 xxx.xxx.183.185
zdravim,mám dotaz moje želva zelenavá kouše,, :-D
fakt nevim prostě dělá to jen večer a vždycky nakmitá přes celej byt a začne mě kousat do nohy... nevíte jestli to je normální? jaká koliv informace mi pomůže prosim napište...ps: když byla malá tak sem ji nechal volně běhat po domě takže bych klidně prodal terárium kdo se schání napište...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.