Aktuálně: 5 199 inzerátů171 902 diskuzních příspěvků17 711 uživatelů

Koupě zubožené krajty a vybavení terária

Krista (neregistrovaný) 06.10.2019, 22:45:03 xxx.xxx.131.192

Dobrý večer, cca před měsícem jsem koupila svojí první prý už šestiletou krajtu. Bohužel jsem se nedala přesvedčit od prodávající, že takhle je to v pořádku a šla o radu na burzu. Tam si ji prohlídla jedna postarší chovatelka a nabídla mi, že si ji alepsoň na měsíc vezme a pokusí se dát ji dohromady. Jak mi bylo řečeno, prý mám i špatně vybavené terárium(přikládám foto), ikdyž názory se liší. Už 5 hodin čtu jak to udělat nejlíp a mám z toho akorát tak zmatek. Tak velice prosím o radu a děkuji za přečtení, bude to asi delší. Terárium má 80x40x50 1.   Ohřev i ze spoda. Umístit pod terárium topnou podložku, jak ji tam nainstalovat a s jakým příkonem? S termostatem? Jak velikou?        Či umístit kámen?Opět jak veliký, jaký příkon? 2.    Co na dno terária? Lignocel, štěpky? 3.    Jakou žárovku do květináče tak aby se had nespálil? S jakým příkonem aby           tam nebylo moc teplo, když půjde i ze spoda.         Popřípadě prosím návod, jak umístit nějaké pletivo na květináč, aby se tam           had nedostal. 4.   Vím, že na noc světlo vypínat, ale i podložku/kámen? 5.   A jaké větve umístit, aby se o ně had nějak nezranil? Velice děkuji za přečtení a radu. 

 

 

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.