Aktuálně: 4 319 inzerátů190 585 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Jak se vám venčí?

Trickyvoo
Trickyvoo (473 příspěvků) 02.03.2024, 00:19:54 xxx.xxx.62.63
Fikovnice:

Tak jen hlásím, že i můj Fido měl včera první klíště…a já je samozřejmě přetrhla!☹️

Ale pak se mi podařilo vypreparovat i kusadla…

Takže ty mrchy už jsou aktivní!👎


Malině jsem klíště ještě nenašla, ale už mám pro ní tabletku, tak jí to zkusím večer dát. V neděli se chystám na procházku a můj styl houští, bažina by mohl už vymést nějaké to klíště.

Xerxova
Xerxova (936 příspěvků) 02.03.2024, 06:44:14 xxx:xxx.ff0a:2eba
lupus4:

pro Xerxovou 🙂

Obrázek

vzpomínám si, když jsme se přijeli podívat na první naši klubovou výstavu dog. Měli jsme mladičkou půlroční Aronku, tenkrát ještě třída štěňat neexistovala… prostě se jen podívat. A za vstupem do areálu stál stánek s občerstvením - stoly a lavice… a všude seděl člověk a vedle něj zadkem na lavici s tlapama vzorně na zemi doga. A vedle další člověk a další doga na lavici…  a všem dohromady tam bylo nad párky a grilovanými kuřaty dobře 😀 Teď už mi to připadá normální (však fotek Yody v křesle jsem sem dala už dost) … tenkrát jsme překvapeně zírali. Jo a tulit se na klíně umí taky všechny dogušky 

sutrik
sutrik (374 příspěvků) 02.03.2024, 14:57:13 xxx.xxx.22.155

Asi nemusím psát, kam jsme dneska s Bonnie šly. Kdybyste někdo váhal, najdete informaci na předposlední fotce. I tohle místo se smutnou historií patří k “mým” Železným horám.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova (936 příspěvků) 02.03.2024, 16:18:15 xxx:xxx.1f14:f818

asi nemusím psát, kam jsme dneska s Bonnie šly. Kdybyste někdo váhal, najdete informaci na předposlední fotce. I tohle místo se smutnou historií patří k “mým” Železným horám.

My včera navštívili taky smutné zbytky jedné osady. Černou Novinu - původní německé obyvatele vysídlili po válce a na místech (zdaleka ne jen Černé Noviny) vznikl vojenský prostor Ralsko. Později obsazený sovětskými vojsky. Z 24 staveb a kaple zůstal sklípek a kousek jedné zdi… Jen staré lípy (a taky jabloně) ukazují, že zde žili lidé…

balu
balu (1879 příspěvků) 02.03.2024, 16:51:38 xxx.xxx.25.108

Ležáky… Byla jsem tam loni v létě s rodinou. Neuvěřitelně silný zážitek. Viděli jsme i film a prohlédli celou expozici. Na tohle se nesmí nikdy zapomenout…  

Xerxova
Xerxova (936 příspěvků) 02.03.2024, 21:24:05 xxx:xxx.1f14:f818

a teď ty nepsí… nejprve nám zmizelo celé veliké město - zůstal jen Ještěd (architekt Hubáček by se tento týden dožil stovky),  citroník nám provoněl celou předsíň, kvete mocně (a zase budou domácí citróny), mlžné dny v půlce týdne…, dnešní potoky za humny. Od šesté fotky je to včerejší cesta na Černou Novinu - obnovená studánka kousek od vsi a na posledním snímku je jediný kousek zdiva bývalého statku…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kometa
kometa (5005 příspěvků) 03.03.2024, 07:22:03 xxx.xxx.147.163
Xerxova:

a teď ty nepsí… nejprve nám zmizelo celé veliké město - zůstal jen Ještěd (architekt Hubáček by se tento týden dožil stovky),  citroník nám provoněl celou předsíň, kvete mocně (a zase budou domácí citróny), mlžné dny v půlce týdne…, dnešní potoky za humny. Od šesté fotky je to včerejší cesta na Černou Novinu - obnovená studánka kousek od vsi a na posledním snímku je jediný kousek zdiva bývalého statku…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

a teď ty nepsí…

Pěkně prosím, pro neználka. Bledule poznám, ale předposlední foto?

Xerxova
Xerxova (936 příspěvků) 03.03.2024, 11:02:11 xxx:xxx.1f14:f818

jojo - je to lýkovec

dneska ráno jsme zdolali Ralsko. To je tak děsnej kopec… ale stejně si ho občas neodpustíme. Výhledy nic moc (spíš nic než moc), ale díky horšímu počasí jsme na hradě byli sami. Už kvetou bažanky, raší spousta zeleně v podrostu… i kopřivy už tam měly “nádivkovou” velikost… Potkali jsme nějaké to srnčí, spousta strakapoudů a datlů a na hradě nás uvítal krkavec. 

Sardullah
Sardullah (1272 příspěvků) 03.03.2024, 18:43:12 xxx.xxx.29.244
Odpověď na příspěvek uživatele tetrivek z 03.03.2024, 17:38:50

Bože, to nám to štěnítko už pěkně vyrostlo… ale roztomilouš je ta bílá krasavice pořád.❤️


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.