Aktuálně: 4 318 inzerátů190 578 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Politika...

orionka
orionka (531 příspěvků) 03.12.2023, 15:46:53 xxx.xxx.64.54

Jeden citát z časopisu TO :

Soutěž O Zlatá ústa Urválkova :

Nominant : Bývalý velvyslanec ČR ve Francii Petr Janyška : Za následující upozornění na temné rejdy v diskusním pořadu DVTV, který si dovolil pozvat do studia režiséra Jiřího Stracha͝ : “Otázka je, proč DVTV, kdysi tak slušný pořad, zve takové lidi z okraje společnosti. Honba za sledovaností za úplně každou cenu? Za úplně každou? Uvědomují si, že takhle napomáhají šíření toho nejhoršího? Chtějí být nástěnkou extrému?”

orionka
orionka (531 příspěvků) 03.12.2023, 16:06:41 xxx.xxx.64.54

Další nominant je Alexandr Mitrofanov za tuto “úžasnou” radu ministru vnitra V. R. :

͝    “Problém nevidím v nedostatečném informování, ale v kvalitě obyvatelstva. Co ale podle mě udělat lze, je přitvrzení v nezpochybnitelných situacích (typu akce na Václaváku či u úřadu vlády), a především jasné označení části populace za ohrožení demokracie, nikoli výzvy k jednotě, která nikdy nebude dosažena. Patologická sedlina bobtná, jenom když cítí, že nebude potrestána”

balu
balu (1879 příspěvků) 03.12.2023, 18:15:04 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 03.12.2023, 17:57:07

Já to číst nebudu. Ale tady mi to připadalo jako jen takové výkřiky.

orionka
orionka (531 příspěvků) 03.12.2023, 19:53:24 xxx.xxx.64.54
balu:

Já to číst nebudu. Ale tady mi to připadalo jako jen takové výkřiky.


Je to totéž, co bylo v tom časopise, je to “výkřik”, post z Twitru. O Janyškovi jsem slyšela (četla ) prvně, režizéra Stracha mám ráda, podle mě umí a on ho nazve okrajem společnosti. To mě tedy naštval. Na okraji společnosti vidím libereckého bezdomovce z autobusáku.

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 04.12.2023, 14:22:20 xxx.xxx.198.226

Orionka: Vláda má všechno, opozice jak namalovaná (moc nevím, jak to myslíte), tak co můžou volby změnit?

opozice jak namalovaná - to jsem pochopila tak, že opozice je tam k ničemu, tj. jako kdyby v křeslech místo opozičních poslanců seděly obrázky. Parlamentní většina (a většina všude) spolehlivě opozici v čemkoli přehlasuje. Volby můžou změnit, že opozice se dostane k moci, a bude věci dělat zase jinak. Jestli dobře nebo špatně (jde vůbec v současné situaci něco dělat dobře - tedy myslím z pohledu obyčejného spotřebitele?), to se uvidí, nezbývá nám, než čekat.

Anonymní (neregistrovaný) 05.12.2023, 21:06:32 xxx.xxx.242.38

Tady nic nevyřešíte..🙂 Ukrajina nepřežije zimu a padne. Konec podpory z USA znamená zelenou RF. Vaše volby v ČR bohužel už nic neovlivní a zemětřesení v EU je nevyhnutelné. Rád bych vám poradil co dělat, ale bohužel nevím sám co.😐 Každopádně škody jsou už napáchané a neočekával bych, že s tím někdo něco udělá v horizontu deseti let minimálně. Sám doufám, že to vše přečkáme v alespoň relativním míru.😐 Tak se držte..


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.