Aktuálně: 4 318 inzerátů190 578 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Politika...

Vlastenec? (neregistrovaný) 18.02.2024, 20:46:39 xxx:xxx.df90:e354
Odpověď na příspěvek uživatele N z 18.02.2024, 19:32:39

Proč? Jekyll and Hyde? Předvádíte (občas) dobré úsudky a pak zase zkratkovité popisky.

N (neregistrovaný) 18.02.2024, 21:03:13 xxx.xxx.242.38
Vlastenec?:

Proč? Jekyll and Hyde? Předvádíte (občas) dobré úsudky a pak zase zkratkovité popisky.


Nechápu, vysvětlit.🙂

Anonymní (neregistrovaný) 18.02.2024, 21:25:30 xxx:xxx.df90:e354
Odpověď na příspěvek uživatele N z 18.02.2024, 21:03:13

Chybí mi váš úsudek nebo alespoň širší objasnění. Co je na tom prvním postu špatně.

Čtu to tady občas. Kdysi jste po podobném zobecnění žádal Rapoťačku s tím, že odkazy bez komentáře nejsou pro další čtenáře srozumitelné.

Zkratkovitost je na diskuzích cesta do pekel. Víte to lépe, než já.

Na Monolog (neregistrovaný) 18.02.2024, 21:35:19 xxx:xxx.df90:e354
Odpověď na příspěvek uživatele Monolog z 18.02.2024, 21:29:52

Dnes večer mám psavou. Ale…co máte vy či proč sem píšete, to ví dva a nebo víc lidí. Vy, Váš doktor, …

Dám si zase pauzu.

N (neregistrovaný) 18.02.2024, 21:37:48 xxx.xxx.242.38
Anonymní:

Chybí mi váš úsudek nebo alespoň širší objasnění. Co je na tom prvním postu špatně.

Čtu to tady občas. Kdysi jste po podobném zobecnění žádal Rapoťačku s tím, že odkazy bez komentáře nejsou pro další čtenáře srozumitelné.

Zkratkovitost je na diskuzích cesta do pekel. Víte to lépe, než já.


To jsem nebyl já. Já jsem se jen Rapotačky zeptal, proč dává jen odkazy a nic nikdy nekomentuje. To bych si ani nedovolil něco žádat. 🙂 

Co je na tom prvním postu špatně? No asi by bylo dobré, když už se cítíme jako ohroženi RF si nekrást z vlastního.🙂 Co zbrojní zakázka to vyšetřování  korupčního jednání. Ale samozřejmě vím, že Rusko nikam dál nepůjde. Prostě obrana útokem a připomenutí, že s Ruskem se prostě jednat bude a v budoucnu jeho požadavky budou brány vážně.

Na Monolog2 (neregistrovaný) 18.02.2024, 21:42:13 xxx:xxx.38d:4016
Odpověď na příspěvek uživatele Na Monolog z 18.02.2024, 21:35:19

To jsem dopadl. Dvě omluvy za 2 hodiny. Omlouvám se, nechtěl jsem vás urazit. Opravdu mi promiňte.  Mrzí mě to. Pokud sem zavítám častěji, budu 2x zvažovat, co napíšu. I anonym může zranit a já to opravdu nechtěl. 

N (neregistrovaný) 18.02.2024, 21:45:26 xxx.xxx.242.38

Klidně pište, tady jsme všichni zvířata.😄 Chov zvířat přeci.🙂 

Anonymní (neregistrovaný) 18.02.2024, 21:53:33 xxx:xxx.38d:4016
N:

Klidně pište, tady jsme všichni zvířata.😄 Chov zvířat přeci.🙂 


Chápu pokus o vtip. Přesto, když něco pos.. tak cítím potřebu se omluvit. Dřív tomu tak nebylo, ale snažím se.

Zpátky k tématu. Máte dlouhodobě na válku v UA názor. Co nám přinese? Ta válka? Sám to asi tušíte. Není to jediné a ani nebude globálně ohnisko konfliktu. Afrika (Sahel) je v područí RF. Kde jsou peníze (velké) z fondů OSN a EU… mise EUTM v Mali, MINUSMA. Co je Burkině Faso, Nigeru, Nigérii po pučích. Klid v médiích, zmar netřeba prodávat. Trasy migrantů, drog, bílého masa jsou zmapované. A co na to EU? Reakce jsou, ale pomalé. Silnější reakce jsou z pohledu NGO a dalších (nejmenuji) označovány za novodobý fašismus atp.

N (neregistrovaný) 18.02.2024, 22:47:42 xxx.xxx.242.38
Anonymní:

Chápu pokus o vtip. Přesto, když něco pos.. tak cítím potřebu se omluvit. Dřív tomu tak nebylo, ale snažím se.

Zpátky k tématu. Máte dlouhodobě na válku v UA názor. Co nám přinese? Ta válka? Sám to asi tušíte. Není to jediné a ani nebude globálně ohnisko konfliktu. Afrika (Sahel) je v područí RF. Kde jsou peníze (velké) z fondů OSN a EU… mise EUTM v Mali, MINUSMA. Co je Burkině Faso, Nigeru, Nigérii po pučích. Klid v médiích, zmar netřeba prodávat. Trasy migrantů, drog, bílého masa jsou zmapované. A co na to EU? Reakce jsou, ale pomalé. Silnější reakce jsou z pohledu NGO a dalších (nejmenuji) označovány za novodobý fašismus atp.


Jj, jsem už na začátku války na Ukrajině věděl, že kdyby šlo o svobodu a demokracii, tak k osvobozování by se našlo víc adeptů než zrovna Ukrajina. Jenže o tu svobodu a demokracii nejde nikdy. Jsou to vždy jen zájmy.. Svět celý se díky tomu ocitá v destabilizaci, porušují se dohody a dává se prostor k myšlenkám jak intervence může být legální cestou k zisku území či řešení sporů.

Dobře nebude ani po nástupu “nového” prezidenta v USA, protože Trump bude “zhodnocovat” vynaložené prostředky skrze zbrojní zakázky a Rusko mu v tom dobře poslouží. EU se podle mého rozpadne už jen z důvodu nedostatečné dynamiky,kterou tato situace bede vyžadovat. RF se bude snažit o ještě větší vliv v Indii a samozřejmě neformálně začne budovat vztahy i se S. Koreou. Čína vzhledem k pozici bude RF “k ruce”, protože jaksi nemá na výběr a ví dobře co by znamenala destabilizace regionu.🙂 Ne, Evropa nemůže vyhrát tento konflikt a ani žádný jiný. Jen na to zle doplatí v oblastech ekonomiky a obecně úrovně.

Rapotačka (neregistrovaný) 19.02.2024, 07:54:04 xxx.xxx.168.12

N/ Evropa nemůže vyhrát tento konflikt a ani žádný jiný. Jen na to zle doplatí v oblastech ekonomiky a obecně úrovně. .. 

R/ To  netřeba objasňovat, to musí dojít každému, snad. “”"""""""

Odkazy bývají také jasné, srozumitelné.(děsivé) Není je třeba komentovat, každý si může udělat svůj názor. Já budu mít jiný, proč někoho ovlivňovat. . """""""""""""""""""""""""""""

 https://www.facebook.com/watch/?v=1384090582243472 .

orionka-2
orionka-2 (865 příspěvků) 19.02.2024, 08:06:46 xxx.xxx.64.54
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 19.02.2024, 07:54:04

Není možné, aby se to dělo jen tak, je v tom plán. USA ( a nakonec i Evropa ) potřebuje velký počet zoufalých, zuřivých lidí, aby jim posléze ukázala zemi zaslíbenou. Možná se přepočítali.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.