Aktuálně: 4 904 inzerátů174 714 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Politika...

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 18.04.2024, 17:46:10 xxx.xxx.64.54

A pak je taky zajímavé ( dost děsné), že ODS si na sjezdu jmenuje za místopředsedkyni odhalenou podvodnici. E. D. je přesně ta, která si koupila fotku neznámého starého pána z veřejné databáze a pak ho vydávala za důchodce z Vysočiny a četla “jeho” dopis, kde jí píše, jak je spokojený a jak pěkně vychází s malým důchodem.

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 18.04.2024, 18:00:56 xxx.xxx.64.54

Tohle je celkově problém “alternativy”, ABJ, Xavera a další….

Ze jmenovaných asi sleduji nejvíc Xaver live. Depku mi to nepůsobí, spíš naopak. Nachází tam shodu se svými dojmy a abych použila slogan Globusu, dává mi to pocit, že tady je svět ještě v pořádku. Často je tam i legrace. 

Nedělám si iluze o AB, ale PF už se opravdu topí ve lžích. A ten jejich sjezd…..Jediný kandidát, 81 %. Poslouchala jsem jen Fialu a E.D. Hodně sjezdů pamatuji a když jsem zavřela oči, přeneslo mě to….I ta potlesková klaka : “ať žije…plác, plác”  jsem slyšela tolikrát !!!!

Rapotačka (neregistrovaný) 18.04.2024, 18:39:53 xxx:xxx.ad98:1018

z FB

Dokud se opozice nesjednotí, nezvolí si jednoho lídra,

 nebude ochotna něco obětovat, nezaslouží si naši přízeň, náš hlas a podporu.

 A to platí pro všechny bez rozdílu. 

Jak pro Rajchla, Vrábela, Konečnou , Okamuru i Babiše. 

Jednu včelu odeženeš mávnutím ruky, ale před rojem včel se dá každý na útěk.

No a to se nestane.

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 18.04.2024, 18:55:33 xxx.xxx.64.54
JanaJanaJanaJana:

Tohle je celkově problém “alternativy”, ABJ, Xavera a dalších, že všechno podávají naprosto apokalypticky a lidi, kteří je sledují, hodně padaj do depky a mají pocit, že je tady v ČR konec světa (nebo alespoň podle reakcí).

Průšvih je, že valná většina věcí, kterou tvrdí, se časem prokáže jako pravdivá, tj. nepřekrucují fakta. Ten emoční dopad na lidi ale dobrý není. Měly by na lidi přenášet větší nadhled.


https://www.youtube.com/watch?v=bI7qNpwRBgo

Zas neumím ten začátek ustřihnout. Zkuste to od 17. minuty. To přece nepřináší depresi ani strach.

Fikovnice
Fikovnice (4317 příspěvků) 18.04.2024, 22:02:58 xxx.xxx.60.146
orionka-2:

Tohle je celkově problém “alternativy”, ABJ, Xavera a další….

Ze jmenovaných asi sleduji nejvíc Xaver live. Depku mi to nepůsobí, spíš naopak. Nachází tam shodu se svými dojmy a abych použila slogan Globusu, dává mi to pocit, že tady je svět ještě v pořádku. Často je tam i legrace. 

Nedělám si iluze o AB, ale PF už se opravdu topí ve lžích. A ten jejich sjezd…..Jediný kandidát, 81 %. Poslouchala jsem jen Fialu a E.D. Hodně sjezdů pamatuji a když jsem zavřela oči, přeneslo mě to….I ta potlesková klaka : “ať žije…plác, plác”  jsem slyšela tolikrát !!!!


Mně přijde otřesné až skandální, že ani po takové době se Fiala a ministři jeho vlády nenaučili komunikovat s lidmi, s obyčejnými lidmi. Mně oni připadají fakt jako Marťani!!! A pro mě je třeba neveselé, že kdyby teď byly volby, vůbec netuším, koho bych volila. A nedělám si iluze, že se to v dohledné době změní.😕

Vím, koho určitě volit nebudu, ale v podstatě nemám nikoho, koho bych zvolit chtěla.

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 18.04.2024, 22:56:30 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Mně přijde otřesné až skandální, že ani po takové době se Fiala a ministři jeho vlády nenaučili komunikovat s lidmi, s obyčejnými lidmi. Mně oni připadají fakt jako Marťani!!! A pro mě je třeba neveselé, že kdyby teď byly volby, vůbec netuším, koho bych volila. A nedělám si iluze, že se to v dohledné době změní.😕

Vím, koho určitě volit nebudu, ale v podstatě nemám nikoho, koho bych zvolit chtěla.


To není o umění a neumění komunikovat. To by profesor měl umět. Nejotřesnější je, že královsky žijí za naše peníze a hluboce námi pohrdají. Jediná páka na politiky, jsou volby každé 4 roky ( i kdyby 5 nebo 3 bylo by jedno). Musí se naučit, že buď budou pracovat ve prospěch lidu ( ha, ha, jako už bych to někdy slyšela, ale on je to fakt ) a pak zůstanou další 4 roky u vesla, které tak milují. A nebo se budou chovat jako samolibá hovada, sem tam se zaplétat a sem tam si přikrádat a pak za 4 roky půjdou. Ne vždycky přispěchá Rychetský se změnou volebních pořádků, když popře sám sebe. A pak můžou svůj odchod svádět na kohokoliv. Ruskými špiony počínaje a českými dezoláty konče. Ale je to jen a jen na nich, jejich chyba.

Buggyra
Buggyra (3228 příspěvků) 19.04.2024, 10:07:59 xxx.xxx.198.226
orionka-2:

Na ABJ mě zajímají fakta, které Bobošíková často dokládá dokumenty, začerněnými jen minimálně. A sledovat, dohledat je, vybrat…. v tom vidím větší práci, než potom v tom, jak je podá. Zas na druhou stranu : Kdyby to četla jak referát, tak by to moc lidí nezajímalo. A protože je informační kanál, musí to udělat tak, aby to lidi sledovali. Jasně, že jí jde o sledovanost. Přece nebude všechno to úsilí vynakládat, aby ho uložila do šuplíku.  


Však jo. Ale dá se to podat i jako televizní noviny, může u toho být i kultivovaná a nemusí nikoho urážet. Někdy se jí to docela daří udržet v rovině, někdy ale ta její hodnocení těch lidí jsou u mě přes čáru. Nějak se od toho jejího přednesu neumím oprostit, což vy asi ano.

Buggyra
Buggyra (3228 příspěvků) 19.04.2024, 10:15:59 xxx.xxx.198.226
orionka-2:

To není o umění a neumění komunikovat. To by profesor měl umět. Nejotřesnější je, že královsky žijí za naše peníze a hluboce námi pohrdají. Jediná páka na politiky, jsou volby každé 4 roky ( i kdyby 5 nebo 3 bylo by jedno). Musí se naučit, že buď budou pracovat ve prospěch lidu ( ha, ha, jako už bych to někdy slyšela, ale on je to fakt ) a pak zůstanou další 4 roky u vesla, které tak milují. A nebo se budou chovat jako samolibá hovada, sem tam se zaplétat a sem tam si přikrádat a pak za 4 roky půjdou. Ne vždycky přispěchá Rychetský se změnou volebních pořádků, když popře sám sebe. A pak můžou svůj odchod svádět na kohokoliv. Ruskými špiony počínaje a českými dezoláty konče. Ale je to jen a jen na nich, jejich chyba.


Jen škoda, že ty 4 roky jim stačí na to, nahrabat si na pěkný život a na trafičku do důchodu i po důchodu. Kdo by se snažil víc, když to stačí.

balu
balu (1549 příspěvků) 19.04.2024, 10:23:38 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 19.04.2024, 10:15:59

No jo, kdyby byli politici placeni průměrnou mzdou, tak by se tam nikdo nehrnul. A že ta průměrná mzda není malá.

Buggyra
Buggyra (3228 příspěvků) 19.04.2024, 10:31:50 xxx.xxx.198.226

Těžko říct, třeba by se tam hrnuli lidi, kteří skutečně chtějí něco změnit. Určitě také lidi bažící po moci, a tak. No ale pořád by museli mít program, který se líbí lidem, a museli by ho prosazovat. Co třeba pravidlo, že na poslanecký plat by se dostali až v druhém volebním období, v kterém setrvají. V prvním by museli prokázat, že něco dělají pro lidi, a v druhém by se teda mohli vézt, ale to už by tam zase byli další lidé, kteří by chtěli dosáhnout druhého zvolení. No asi to není dobrý způsob, asi není jednoduché vymyslet něco jiného, to mě jen tak napadlo. Na to jsou chytřejší hlavy.

Buggyra
Buggyra (3228 příspěvků) 19.04.2024, 10:46:06 xxx.xxx.198.226

A pak taky nemusejí vše dostávat v penězích, že. Místo peněz na reprezentaci by měli třeba nárok na dva obleky v obchodě tom a tom, místo příspěvku na dopravu by měli nějaký kredit u půjčovny aut, a tak podobně (tomu se říká funkční požitky myslím).

Sarah01
Sarah01 (1559 příspěvků) 19.04.2024, 10:54:11 xxx.xxx.11.197
Buggyra:

Těžko říct, třeba by se tam hrnuli lidi, kteří skutečně chtějí něco změnit. Určitě také lidi bažící po moci, a tak. No ale pořád by museli mít program, který se líbí lidem, a museli by ho prosazovat. Co třeba pravidlo, že na poslanecký plat by se dostali až v druhém volebním období, v kterém setrvají. V prvním by museli prokázat, že něco dělají pro lidi, a v druhém by se teda mohli vézt, ale to už by tam zase byli další lidé, kteří by chtěli dosáhnout druhého zvolení. No asi to není dobrý způsob, asi není jednoduché vymyslet něco jiného, to mě jen tak napadlo. Na to jsou chytřejší hlavy.


Dokážete si představit, jak by ti stávající řvali, kdybyste jim něco chtěla vzít? Třeba takovej Benda, kterej nikdy nic normálního nedělal? Teď aktuálně se řeší ten byt ministra školství v Praze, 50 tisíc měsíčně se mu platí. Takový rozhazování fakt nechápu, když lidem sebrali, co mohli.

Buggyra
Buggyra (3228 příspěvků) 19.04.2024, 11:01:04 xxx.xxx.198.226

To si představit nedokážu 😀
Já si dokážu představit akorát to, že kdybych si tam sedla, taky bych jen hrnula do svého koryta. Vůbec bych tam nešla pro lidi. Proboha běžte tam někdo, kdo to bude dělat pro lidi. Ale musíte se tvářit většinu politické kariéry, že to děláte pro sebe, jinak vás mezi sebe nepustí 😀 No a pak, až budete předsedkyně vlády (páč jsou tu samý baby), tak musíte pevnou pěstí a mastnými úplatky dosáhnout toho, aby ministři pracovali ve prospěch lidí. Dost složité, co? 🙂

assil
assil (1509 příspěvků) 19.04.2024, 11:47:58 xxx.xxx.121.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 19.04.2024, 11:01:04

Já myslím, že nějací lidi tam jdou s tím, že budou dělat pro lidi, ale takoví jsou tam nežádoucí a systém je velice brzy semele.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.