Aktuálně: 4 886 inzerátů174 999 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Politika...

Buggyra
Buggyra (3236 příspěvků) 19.04.2024, 15:38:10 xxx.xxx.198.226

Jo tak já myslela českou politiku, jak to chodí v té evropské, to nemám tucha. Tam odtamtud když se vrátíte, tak asi nemáte upe trafičku jistou… tam asi kámošům z IT nebo stavební firmy kšeftíček nedohodíte…

Rapotačka (neregistrovaný) 19.04.2024, 15:40:53 xxx:xxx.f944:a24e

Možná ne, ale podělat všechno všem taky není marný.

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 19.04.2024, 15:53:43 xxx.xxx.61.168
JanaJanaJanaJana:

Tohle je celkově problém “alternativy”, ABJ, Xavera a dalších, že všechno podávají naprosto apokalypticky a lidi, kteří je sledují, hodně padaj do depky a mají pocit, že je tady v ČR konec světa (nebo alespoň podle reakcí).

Průšvih je, že valná většina věcí, kterou tvrdí, se časem prokáže jako pravdivá, tj. nepřekrucují fakta. Ten emoční dopad na lidi ale dobrý není. Měly by na lidi přenášet větší nadhled.


Stejně by mě zajímalo, jestli se někdy dozvíme, jak to bylo DOOPRAVDY s COVIDem a následně s vakcínami… Speciálně Pfizer by mě zajímal…

Jinak závažnost původní verze a prvních mutací COVIDu ani náhodou nepodceňuji, to je asi jasné.

kometa
kometa (4226 příspěvků) 19.04.2024, 17:08:30 xxx.xxx.147.163
assil:

Já myslím, že nějací lidi tam jdou s tím, že budou dělat pro lidi, ale takoví jsou tam nežádoucí a systém je velice brzy semele.


Tak nějak.

Ono to fungovalo naposledy v prvobytně pospolné. Tlupa deseti, dvaceti jedinců se dá ukočírovat. Vybrali si toho nejschopnějšího (silný, chytrý, zkušený). Protože jinak by byli namydlení, že jo. 

Anonymní (neregistrovaný) 19.04.2024, 17:10:31 xxx.xxx.69.196
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 19.04.2024, 15:53:43

To jsou věci obecně známé které se u nás úspěšně snaží vymlčet. Zvlášť u některých “spáčů” se jim to daří. Jinak ve světě probíhá spousta soudů s aktéry o odškodnění a v několika případech úspěšně. U nás ticho..

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 19.04.2024, 17:13:14 xxx.xxx.61.168
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 19.04.2024, 17:10:31

Tak dejte odkazy…

Tím Vás ani náhodou nezpochybňuji. 

Zároveň ale lidi poškozoval, a to i trvale, COVID. O mrtvých nemluvě…

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 19.04.2024, 18:11:58 xxx.xxx.64.54
balu:

No jo, kdyby byli politici placeni průměrnou mzdou, tak by se tam nikdo nehrnul. A že ta průměrná mzda není malá.


Ono spoustě z nich jde o to veslo, ne o peníze. Někteří se v nich topí……Co se týče průměrné mzdy - jde o to, jak ji zvedají třeba milionové padáky. Teď jsem zaregistrovala, že stíhaný v Dozimetru, vyhozený z DP dostane na odchodnou 1300000. Vážený průměr se to myslím jmenuje : % lidí, kteří dosáhnou na….., % dalších, kteří dosáhnou na…..Už jsem ze školy dávno.

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 19.04.2024, 18:21:07 xxx.xxx.64.54

Speciálně Pfizer by mě zajímal…

Na Pfizeru je rozhodně zajímavé to, že jich Uršula nasmlouvala 10 na každého občana EU, a to včetně nemluvňat. A doteď se to snad leje do kanálu ( obrazně, skutečně se to musí draze likvidovat). Hlavně je to zaplacené. Odkaz nemám, třeba někdo to tvrzení zpochybní.

N (neregistrovaný) 20.04.2024, 02:13:31 xxx.xxx.242.38
Fikovnice:

Stejně by mě zajímalo, jestli se někdy dozvíme, jak to bylo DOOPRAVDY s COVIDem a následně s vakcínami… Speciálně Pfizer by mě zajímal…

Jinak závažnost původní verze a prvních mutací COVIDu ani náhodou nepodceňuji, to je asi jasné.


Hlavně v těchto případech nepodléhat spontánní panice a víře v něco o čem se dozvíme možná za deset let a nebo nikdy. Jenže tohle platí v životě vždy a ve všem.🙂 Věřit opatrně a sod stáda si držet odstup. Bůh ví co s ním je zamýšleno a jakým zlůsobem to bude provedeno. “Covida” stejně prošel očkovaný i neočkovaný a jestli jsou možné následky vinou nemoci či očkování se nelze dozvědět. Stejně tak podezřelé úniky z laboratoří v Číně? Kdo někdy byl v takovém zařízení pracujícím s nejnebezpečnějším materiálem, tak ví, že celý objekt je v “podtlaku” a téměř s jistotou k úniku dojít nemůže. Nevěřím v náhodný únik. Tím spíš v jaké době k němu mělo dojít. Posloupnost událostí naznačuje společný cíl.😐 My jen doufejme, že současná situace je vrcholem jistých záměrů. Jinak uvedu na pravou míru termín třetí světová válka pokud dovolíte. Nikoli třetí světová, ale třetí Evropská. Tak na to myslete a včas zmizte v případě nutnosti.🙂

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 20.04.2024, 14:01:37 xxx.xxx.60.173
»
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 20.04.2024, 13:53:49

Já jsem určitou dobu mohla a celkem snad i uznávala předsedu senátu. Ale už moje sympatie také opadly…

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 20.04.2024, 14:09:01 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Stejně by mě zajímalo, jestli se někdy dozvíme, jak to bylo DOOPRAVDY s COVIDem a následně s vakcínami… Speciálně Pfizer by mě zajímal…

Jinak závažnost původní verze a prvních mutací COVIDu ani náhodou nepodceňuji, to je asi jasné.


Něco málo ke Covidu z Německa. Mluví anglicky a má to titulky - když se k tomu chcete vracet. ( Nekomentuju, dostalo se to ke mně náhodou, nevyhledávám - je to houby platné )

https://bezpressu.news/videa/nemeckem-otrasaji-nove-dokumenty-z-doby-covidu-rki-files/


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.