Aktuálně: 4 897 inzerátů174 581 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Politika...

Orionka (neregistrovaný) 18.04.2024, 07:43:04 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Počkejte Orionko, Vy si myslíte, že já nějak žeru tetky z ODS? To fakt nee. 😂

To, že s Vámi politicky nesouhlasím, přece neznamená, že jsem unešená z ODS, notabene z dam z ODS. Černochová a spol. jsou mi k smíchu!


Já to brala jako návod ke snadnému životu. Nemusíte je “žrát”, ony to také nežerou, jen snadno žijí. A pak taky pro pobavení. Heslo “Jsem princezna, vole” …..to předčí i D.N. a její “jasně, že jsem….”

Orionka (neregistrovaný) 18.04.2024, 07:47:28 xxx.xxx.64.54

Bohužel, Černochová je jiná liga. Nevím, na co tam má Nadě, ale v každém případě tam bere slušné peníze (od nás). Slovenský vysloužilý ministr. Nemohla by si své mužské platit sama?

biaca
biaca (547 příspěvků) 18.04.2024, 07:51:31 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 18.04.2024, 07:43:04

Tedy na nejlepší výrok to nemá: primát podle mého drží p. Jurečka. 

"Současní důchodci si za 30 let vzpomenou, že byla tato reforma nutná a udělali jsme správnou věc"

Pak skvělý byl také výrok meteorologa p. Válka.

Léků je v ČR dostatek, i penicilinu, jen nevím kde jsou

ent…

balu
balu (1547 příspěvků) 18.04.2024, 07:55:17 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 18.04.2024, 07:51:31

Válek si jen nemohl vzpomenout, kde je v té chvíli ta putovní výstava, no… 

Jurečku nemůžu ani komentovat, slušnými slovy nelze.

Fikovnice
Fikovnice (4308 příspěvků) 18.04.2024, 15:42:49 xxx.xxx.60.146
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 18.04.2024, 14:58:44

Tak já jsem si poslechla (část) toho videa od Bobo, kde mluví o tetkách z ODS. Jak jsem psala, s ODS nesympatizuji, se ženami typu Černochové už vůbec. Vy ale, Orionko, jste před pár dny psala o nenávisti - dokonce i o nenávisti ve mně. Pokud nějakou vůbec cítím, tak vůči lidem, kteří mi nespravedlivě ubližují v reálném životě, a stejně je to spíš znechucení a pohrdání bonzáky a šikanátory.

Ale nemůžu se ubránit pocitu, že plná jedu a nenávisti je tedy Bobošíková, Vy si to nemyslíte?

orionka-2
orionka-2 (472 příspěvků) 18.04.2024, 16:10:11 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Tak já jsem si poslechla (část) toho videa od Bobo, kde mluví o tetkách z ODS. Jak jsem psala, s ODS nesympatizuji, se ženami typu Černochové už vůbec. Vy ale, Orionko, jste před pár dny psala o nenávisti - dokonce i o nenávisti ve mně. Pokud nějakou vůbec cítím, tak vůči lidem, kteří mi nespravedlivě ubližují v reálném životě, a stejně je to spíš znechucení a pohrdání bonzáky a šikanátory.

Ale nemůžu se ubránit pocitu, že plná jedu a nenávisti je tedy Bobošíková, Vy si to nemyslíte?


Jedním slovem - nemyslím. Myslím, že má dost nadhledu. A spíš sarkasmus, než nenávist. A i když píšu, že Vondra je hnusný, stejně k němu necítím nenávist a až skončí v propadlišti dějin, bude mi úplně fuk.

Buggyra
Buggyra (3228 příspěvků) 18.04.2024, 16:13:03 xxx.xxx.198.226

Já si myslím, že Bobo volí výraz(ivo) hlavně takové, aby měla sledovanost. Dá se to říct i normálně, no ale to by nemělo tu šťávu, že ano.

orionka-2
orionka-2 (472 příspěvků) 18.04.2024, 16:21:32 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Tak já jsem si poslechla (část) toho videa od Bobo, kde mluví o tetkách z ODS. Jak jsem psala, s ODS nesympatizuji, se ženami typu Černochové už vůbec. Vy ale, Orionko, jste před pár dny psala o nenávisti - dokonce i o nenávisti ve mně. Pokud nějakou vůbec cítím, tak vůči lidem, kteří mi nespravedlivě ubližují v reálném životě, a stejně je to spíš znechucení a pohrdání bonzáky a šikanátory.

Ale nemůžu se ubránit pocitu, že plná jedu a nenávisti je tedy Bobošíková, Vy si to nemyslíte?


Ty “tanečky” dam v klubu nejsou až tak podstatné. Srovnání od 9. minuty ( a posun ODS), to je zajímavé. Ale já to od těch plků neumím odstřihnout.

orionka-2
orionka-2 (472 příspěvků) 18.04.2024, 16:27:31 xxx.xxx.64.54
Buggyra:

Já si myslím, že Bobo volí výraz(ivo) hlavně takové, aby měla sledovanost. Dá se to říct i normálně, no ale to by nemělo tu šťávu, že ano.


Na ABJ mě zajímají fakta, které Bobošíková často dokládá dokumenty, začerněnými jen minimálně. A sledovat, dohledat je, vybrat…. v tom vidím větší práci, než potom v tom, jak je podá. Zas na druhou stranu : Kdyby to četla jak referát, tak by to moc lidí nezajímalo. A protože je informační kanál, musí to udělat tak, aby to lidi sledovali. Jasně, že jí jde o sledovanost. Přece nebude všechno to úsilí vynakládat, aby ho uložila do šuplíku.  

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (770 příspěvků) 18.04.2024, 16:39:46 xxx.xxx.27.179

Tohle je celkově problém “alternativy”, ABJ, Xavera a dalších, že všechno podávají naprosto apokalypticky a lidi, kteří je sledují, hodně padaj do depky a mají pocit, že je tady v ČR konec světa (nebo alespoň podle reakcí).

Průšvih je, že valná většina věcí, kterou tvrdí, se časem prokáže jako pravdivá, tj. nepřekrucují fakta. Ten emoční dopad na lidi ale dobrý není. Měly by na lidi přenášet větší nadhled.

Rapotačka (neregistrovaný) 18.04.2024, 16:50:39 xxx:xxx.ad98:1018

Jmenovaní mi depku nepůsobí, 

zajímají mne fakta a čas bohužel  ukazuje, že  oni nás

seznámí s realitou dřív než se to dozvíme oficiálně.

Depku mám z lidí, kteří  "to tam” pomohli posadit.

 Klídek, pohodička.  Je to strašnej úpadek. 

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (770 příspěvků) 18.04.2024, 17:07:37 xxx.xxx.3.94
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 18.04.2024, 16:50:39

Na mne to taky depka není , umím si ty informace prosít a pak je konfrontuji s “mainstreamem”.  Ale dost lidí propadá panice. Faktem ale je, že ty vyhlídky prostě dobré nejsou.  

A jinak je Rapoťačko jedno , jestli je tam AB nebo PF, ve výsledku je jejich politika totožná.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.