Aktuálně: 4 959 inzerátů174 202 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Politika...

Fikovnice
Fikovnice (4300 příspěvků) 10.06.2023, 14:01:35 xxx.xxx.62.51
Sarah01:

Novinky nezmiňuju proto, že by snad měly mít pravdu, i když převážně píšou, bych řekla, spíš protirusky, ne? Proto píšu: dokonce i Novinky. IDnes nečtu z toho důvodu, že skoro všechno je tam Premium, tudíž placené. Za blbé zprávy nehodlám ještě platit.


Tak já si zase jednou naběhla.

Včera nebo kdy jsem si otevřela to video s útokem žraloka na Rusa v Egyptě! Diskuze k pozvracení... Tak jsem tam napsala, že ač ruskou invazi odsuzuji co to jde a doufám, že Putin se bude smažit v pekle, tak že oslavovat žraloka, atp., je neskutečně ubohé. Že zemřel mladý muž, něčí přítel, syn, vnuk... A už jsem je schytávala - mínusy. Snad po desítkách... Člověčenství šlo fakt úplně do pr.... Opakovaně jsem to tam psala, že je mi zle z ruské invaze a jejich prasáren. Ne, prostě jsem se asi dle nich zastala Rusa či co a už to jelo...👎

 

Jo Ali, naopak, na iDNES je placeno jen minimum článků... Ale neříkám, že tam píšou kdovíjak kvalitní žurnalistiku. Je to prostě takový bulvár o něco výš než třeba Blesk...

Ještě jeden edit: Tu diskuzi nakonec zavřeli, což je dobře!

orionka
orionka (531 příspěvků) 10.06.2023, 14:05:15 xxx.xxx.82.160
Fikovnice:

Tak já si zase jednou naběhla.

Včera nebo kdy jsem si otevřela to video s útokem žraloka na Rusa v Egyptě! Diskuze k pozvracení... Tak jsem tam napsala, že ač ruskou invazi odsuzuji co to jde a doufám, že Putin se bude smažit v pekle, tak že oslavovat žraloka, atp., je neskutečně ubohé. Že zemřel mladý muž, něčí přítel, syn, vnuk... A už jsem je schytávala - mínusy. Snad po desítkách... Člověčenství šlo fakt úplně do pr.... Opakovaně jsem to tam psala, že je mi zle z ruské invaze a jejich prasáren. Ne, prostě jsem se asi dle nich zastala Rusa či co a už to jelo...thumb-down


Je vám líto 1 žralokem sežraného Rusa a těch tisíců padlých a zmrzačených na obou stranách

vám líto není?

Fikovnice
Fikovnice (4300 příspěvků) 10.06.2023, 14:08:22 xxx.xxx.62.51
orionka:

Je vám líto 1 žralokem sežraného Rusa a těch tisíců padlých a zmrzačených na obou stranách

vám líto není?


Orionko, je mi líto každého zbytečně zmařeného života!! Ale invazi začalo Rusko, a to je fakt. Alespoň pro mě.

Víme dobře, že my dvě se v politice neshodneme... Tak nemá smysl se pouštět do nějakých pří. Mně prostě přišlo ubohé oslavovat žraloka, ptát se, jestli nebude mít pokažené zažívání a podobné neskutečné hnusné příspěvky se tam objevovaly.

Rapotačka (neregistrovaný) 10.06.2023, 14:55:08 xxx.xxx.224.165

Ten můj předchozí odkaz je z FB už pryč.

Byly to jen bláboly o likvidaci dobytka u nás, ve Skandinávii

a tak vůbec. Takže klídek.

(Terezín? Jasně, chápu ...)

 

Anonymní (neregistrovaný) 10.06.2023, 21:30:48 xxx.xxx.31.42

za nás naše problémy může vyřešit mocný soused nebo Brusel. Nevěřím, že má smysl pokoušet se za každou cenu udržovat instituty, které prokazatelně selhaly a vedly ke krizi – jako je společná měna. Nevěřím, že má budoucnost Evropa sjednocená momentálním strachem z dluhů a bankrotů a že lze situaci řešit projedením peněz těch, kteří je ještě mají. Nesmíme připustit, aby evropské problémy dneška byly tak, jako tomu bylo často v minulosti, řešeny na náš úkor. V tom všem je náš zájem jistě identický.

Co bych chtěl zdůraznit jako velké pozitivum, je současná úroveň česko-polských vztahů. Zažíváme období rekordních objemů vzájemného obchodu, roste počet a rozsah investic, kvete kulturní výměna, přeshraniční spolupráce, turismus. Energetika, chemie, potravinářství, automobilový průmysl – to jsou odvětví, která dnes charakterizují česko-polské ekonomické vztahy. Těší mne jejich dvacetiletý vzestupný trend a věřím, že bude pokračovat.

Jsem přesvědčen, že česko-polské vztahy, které nám všem tak leží na srdci, mají před sebou nadějnou budoucnost a velký potenciál. Přeji nám všem, aby byl využit. Přeji nám všem, abychom dokázali naše společné zájmy prosazovat, abychom se chápali, rozuměli si a nacházeli společné postoje na mezinárodní scéně.

Dovolte mi, vážený pane prezidente, abych na toto vše připil. Pozvedám číši na prosperitu Polska a šťastný život jeho občanů, pozvedám číši na zdraví Vás a Vašich blízkých.

chvd@seznam.cz (neregistrovaný) 11.06.2023, 11:24:41 xxx.xxx.0.1

To teda myslim, ze Ukrajinci byly obetovani uz mnohem vice nez my ..... a to co, jim nyni dela ta jejich zelena fasisticka marioneta, ktera si mysli, ze ji nechaji jeji panickove nazivu, az bude po vsem, tak to se podle mne do nasich zemepisnych sirek moc nehodi .....holt nova doba...asi lepsi

пизда (neregistrovaný) 11.06.2023, 11:31:04 xxx.xxx.0.1

Pozvedat cisi na zdravi nekoho, kdo si pozve na hrad decko, kterymu proste jiny decko plivlo do ksichtu, tak to je slupka. Navic kdyz takhle prezident rozseva ideologii ve prospech rezimu ne nepodobnemu tomu, ktery uz svet zna z dob, kdy maliri pokoju ovladali cele narody :)

 

Anonymní (neregistrovaný) 11.06.2023, 11:41:24 xxx.xxx.0.1

Odstranit jiná cesta není.

Anonymní (neregistrovaný) 11.06.2023, 11:42:25 xxx.xxx.0.1

Volební lístky na příště už mám. V krabičce.

Rapotačka (neregistrovaný) 11.06.2023, 12:31:32 xxx.xxx.224.165

- kdo si pozve na hrad decko, kterymu proste jiny decko ...

Nepředstavili nám možná novou "Biomasu"?

Anonymní (neregistrovaný) 11.06.2023, 14:35:27 xxx.xxx.2.199

Ten dlouhý příspěvek se snad týkal Poláků a tak i přípitek vypadal, že na polského prezidenta.....

Anonymní (neregistrovaný) 11.06.2023, 18:37:58 xxx.xxx.2.170

Tuší každý, kdo navštěvoval základní školu. Kdo si to pak bere do úst.

Fikovnice
Fikovnice (4300 příspěvků) 11.06.2023, 20:29:52 xxx.xxx.62.8
пизда:

Pozvedat cisi na zdravi nekoho, kdo si pozve na hrad decko, kterymu proste jiny decko plivlo do ksichtu, tak to je slupka. Navic kdyz takhle prezident rozseva ideologii ve prospech rezimu ne nepodobnemu tomu, ktery uz svet zna z dob, kdy maliri pokoju ovladali cele narody :)

 


Hmm a v Brně dnes nebo včera podříznutí a smrt nějakého muže... O útočníkovi se spekuluje, psalo se, že občan východního státu nebo tak nějak. A diskuze, aspoň co jsem četla, zase plné blitků. Nevím, co se tam odehrálo, zkusím zjistit přes přátele bydlící přímo v té čtvrti a kamarád je v místním zastupitelstvu.

Jo, a Váš nick: To jako fakt??😊

Anonymní (neregistrovaný) 11.06.2023, 21:26:20 xxx.xxx.2.199

Nikdo nikoho nepodříz. Pohádali se v MHD 2 party. Cizinec vytáhl nůž a dva bodl. Bohužel tak blbě, že jeden po převozu umřel. Cizinci z východu vytahují nůž dost často a dost rychle. Znáte to "Aranka umí Hula hop....sem tam se ve tmě blejskne nůž i ty ho pilně bruš..." Ještě že nože EU zakáže!!! Jinak kdyby nemlžili a rovnou napsali odkud kdo byl, předešlo by se zbytečným dohadům. Nakonec cizinci ze země na východě jsou i Slováci - bohužel. Hlavně není potřeba z toho dělat politickou záležitost, je to zcela věc trestního práva.

Rapotačka (neregistrovaný) 11.06.2023, 21:49:36 xxx.xxx.224.165

Nakonec cizinci ze země na východě jsou i Slováci 

 

Ten konkrétní host s nožem nebyl Slovák,

vidělo jste snad zprávy.

Anonymní (neregistrovaný) 11.06.2023, 22:04:15 xxx.xxx.2.170

bodnul do břicha a do zad

chvd (neregistrovaný) 11.06.2023, 23:14:20 xxx.xxx.0.1

Tak to se omlouvam, asi jsem to cetl bezprostredne pote, co jsem zahledl tu skvelou novinu, ze nas pan presydend potesil tu ubohou sikanovanou ukrajinskou divenku, co si tu hroznou nelidskou sikanu stihla natacet na mobil a tak jsem automaticky mel v hlave jen jednoho presydenda.

chvd (neregistrovaný) 11.06.2023, 23:24:06 xxx.xxx.0.1

Ono v nekterych bublinach je takoveto hastereni nozem beznejsi nez pro Vas treba facka. A vubec nemusi jit o cizince ani jine etnikum apod. Jako vazne.

Ty nicky ja rad menil vzdy, jsem takova плятъ uz od mala a tady me to stale odhlasuje. Tak prdoon :).


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.