Trump ohrožuje hlavně evropský autoprůmysl. Významně se to týká Česka.
“To” začalo až Trumpem?
Tomu nerozumím.
Trump ohrožuje hlavně evropský autoprůmysl. Významně se to týká Česka.
“To” začalo až Trumpem?
Tomu nerozumím.
rapotačka:Trump ohrožuje hlavně evropský autoprůmysl. Významně se to týká Česka.
“To” začalo až Trumpem?
Tomu nerozumím.
Ten ohrožuje hlavně EU už dlouhou dobu.😄 Je to marný, ale tohle vedení je odsouzeno k zániku. EU je neschopný,zbytečný,drahý a zcela zkostnatělý moloch bez naděje na zlepšení.
TRN
N:To určitě nenajdou, protože my ho budeme střežit.😀
Proč proboha střežit?
(když už tedy přistoupím na vaše fantazie)
Vždyť protějšek poslal Bůh….😇
Repta-A-Repta:Proč proboha střežit?
(když už tedy přistoupím na vaše fantazie)
Vždyť protějšek poslal Bůh….😇
Tak už víte kdo jsem..😄😄😄
Humor ktery je spíš kvikot libtardů co byli těmi kobylkami a Trump je přestal krmit. Chucpe
Ach Tomio . . .
https://rumble.com/v4st2l0-zakzan-pravda-nahlas-zen-vmna-obyvatelstva-v-evrop-cz-titulky.html
Anonymní:Ach Tomio . . .
Že by měl pravdu?
Viděli jste závěr Mnichovské konference? Plačící politiky “silné” Evropy?? Hrozné!
Neviděla. Proč plakali? Protože přijdou o výnosná rýžoviště zlata na UA?
Buggyra:Neviděla. Proč plakali? Protože přijdou o výnosná rýžoviště zlata na UA?
Nevím proč plakali. Snad nad těžkým osudem, který Evropě připravili. Když si poslechnete projev Vence……plakali nad tím, kam to dotáhli a nad tím, že Amerika už nehodlá do toho spolku investovat, naopak ona bude chtít brát. Amerika na 1. místě. Bohužel pro nás.
Plakal nějaký šéf bezpečnosti, tipuju sám nad sebou, že po něm teď někdo chce, aby opustil mamahotel a konečně začal něco dělat.
Bylo to ubohý a v Kremlu se museli smát až se za břicho popadali.
Syřan, který ve Villachu ubodal mladého kluka se smál.
Šéf mnichovské bezpečnostní konference na závěr plakal.
A to je asi tak v kostce stav současné Evropy…
Tak to jo, díky za info.
Občas si vzpomenu, co prováděl Pinochet …. helikoptéry nad oceánem …. dopřála bych to tomu bodači z Villachu a jemu podobným a věřím, že by to pomohlo.
rapotačka:Občas si vzpomenu, co prováděl Pinochet …. helikoptéry nad oceánem …. dopřála bych to tomu bodači z Villachu a jemu podobným a věřím, že by to pomohlo.
Jen jestli vy nejste rasista a xenofob. Svou zášť obracíte špatným směrem.
Na konferenci pláče vrcholný představitel, Pavel vetuje poslancům zvýšení platů? A ty důvody mu věří tak někdo kdo je úplně blbej.😄 Co všechno Amíci řekli veřejně je jen vrchol ledovce co ve skutečnosti proběhlo v zákulisí.🙂 Titanic se blíží k ledovci nezadržitelně. Připravte se lidi zlatý na náraz a šetřte si peníze.