Realita
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1583787130422905&set=a.650557177079243
Kdybyste viděla co se dělo na vojně třeba v Chrudimi u výsadkářů.
Že jsem tak smělá… taky tam ukopali a umlátili svázaného kluka? Nebo něco jiného podobně lahodného? Chcete tím říct, že to, co udělali tomu klukovi podle toho, co rapotačka viděla, je normálka, a že se to děje na běžícím páse i v naší armádě? A tím chcete tu ukrajinskou armádu jako obhajovat?
(odpověď)
No, tak nechápu, proč to sem taháte? 😀Mně je celkem šumafuk, co se děje brancům u nás v útvarech. Vlastně brancům… narukovaným, že. Máme profíky. Dobrovolné. Dokud u toho někoho nezmrzačí (a pak se to vyšetřuje) nebo nezabijí (ehm), tak je to šumák asi tak nějak všem. A to ještě můžete přihodit, co vše vymysleli chlapci s bujnou fantazií v US army.
Ne, že by někdy nějaký voják tak nějak jako neumřel při těch “srandičkách”, že, ale spíš to tak nějak byla neúmyslná nehoda, chlapci to neukočírovali, vstoupila jim do plánu náhoda, atd. Ale celkem bych si vsadila, že na videu, které popsala rapotačka, byl ten chlapec programově ubit. Samozřejmě je otázka, zda pachatelé byli Ukrajinci, zvěrstvo je to v každém případě a nesrovnatelné s nepovedenými žertíky na “bažantech”.
Realita
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1583787130422905&set=a.650557177079243
Buggyra:Kdybyste viděla co se dělo na vojně třeba v Chrudimi u výsadkářů.
Že jsem tak smělá… taky tam ukopali a umlátili svázaného kluka? Nebo něco jiného podobně lahodného? Chcete tím říct, že to, co udělali tomu klukovi podle toho, co rapotačka viděla, je normálka, a že se to děje na běžícím páse i v naší armádě? A tím chcete tu ukrajinskou armádu jako obhajovat?
(odpověď)
No, tak nechápu, proč to sem taháte? 😀Mně je celkem šumafuk, co se děje brancům u nás v útvarech. Vlastně brancům… narukovaným, že. Máme profíky. Dobrovolné. Dokud u toho někoho nezmrzačí (a pak se to vyšetřuje) nebo nezabijí (ehm), tak je to šumák asi tak nějak všem. A to ještě můžete přihodit, co vše vymysleli chlapci s bujnou fantazií v US army.
Ne, že by někdy nějaký voják tak nějak jako neumřel při těch “srandičkách”, že, ale spíš to tak nějak byla neúmyslná nehoda, chlapci to neukočírovali, vstoupila jim do plánu náhoda, atd. Ale celkem bych si vsadila, že na videu, které popsala rapotačka, byl ten chlapec programově ubit. Samozřejmě je otázka, zda pachatelé byli Ukrajinci, zvěrstvo je to v každém případě a nesrovnatelné s nepovedenými žertíky na “bažantech”.
Teď zase nějak tak nechápu já vás? 😀 Projevila jste zájem o informace a teď už zase ne? 🙂 Mimochodem ten kluk vyhozený v té skříni nechodí..😐 Máte profesionální armádu? A já vám řeknu že dlouho už ne.🙂 Víte vysvětlit někomu kdo na povinné vojně nebyl jak to tam chodí je velmi obtížné. Nemůžete odejít a ani nemáte tucha jak rychle se dá člověk zlomit, dostat ho na hranici která o něm řekne vše. Mnoho lidí co si myslí jak jsou tvrdí a odolní po dvou dnech plakali jak malé děti. Bez toho aby na vás kdokoli šáhnul.🙂 Vaše armáda je malinká a je velmi pravděpodobné, že si to vyzkoušíte na vlastní kůži.
ŽABKA - logo
https://veci-verejne.sk/aka-je-pravda-o-zelenej-zabke-na-potravinach/?fbclid=IwY2xjawSRIhRleHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEeL2tf1TjB4RzqIHVhP3K9OoOwOh99NRNBbhG4cTfkrXZAhxip0jlC7t_-gQk_aem_Aq4FIsJvHw9P7HjRc-TddA
Až nakonec
Emisní povolenky
Je to sice článek premium, tedy placený a tudíž ho otevřít celý nemohu, ale i to, co lze veřejně přečíst je síla -
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-auditni-zprava-angele-merkelova-irg-islam-terorismus.A260603_184938_zahranicni_jans?utm_campaign=hp_box&utm_medium=seznam_distribuce&utm_source=www.seznam.cz#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main
Cizinci u nás
https://www.facebook.com/photo/?fbid=981436018004076&set=a.135263289288024
https://www.facebook.com/photo/?fbid=981439111337100&set=a.135263289288024
Motiv nabodnutého dítěte, se objevuje na KONTROVERZNÍM (?) pomníku Volyňského masakru od polského autora Andrzeje Pityńského https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/volynske-masakry-1944-polsko-ukrajina-pomnik-vidle-dite.A240712_125203_zahranicni_aha
Kořeny systému
Logo žabky na potravinách (Rainforest Alliance)
Otázkou však zostáva, prečo výrobcovia začínajú ukrývať logo na vnútornú stranu výrobkov? Pripomeňme, že ide o neserióznu taktiku voči spotrebiteľovi a možno aj porušenie zákona.
Proč by to měla být neseriozní taktika vůči spotřebiteli? Výrobce si členství (placené) v Rainforest Allianci volí dobrovolně a musí kvůli tomu podléhat nepříjemným auditům, dokládat původy surovin a vést oddělenou evidenci o zdrojích a dodržování místně příslušných předpisů a i přísnějších požadavků R.A. Pokud se logem získaným na základě této náročné práce nechce chlubit z jakéhokoli důvodu na obalu výrobku, nikdo ho k tomu nenutí, není to povinnost, a už vůbec ne legislativní. Pokud někdo naznačuje, že by mohlo jít při neuvedení loga žabky o porušení zákona, tak naprosto nechápe, o co se jedná. Je to asi jako by si Adidas nedal na výrobek svoje logo a někdo ho měl za to popotahovat.
Německá vláda financovala islámskou organizaci s vazbami na terorismus
Článek odjinud:
https://www-jpost-com.translate.goog/international/islamic-terrorism/article-897262?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sge
Je třeba si uvědomit, že dotace takovým spolkům prověřují před schválením nějací náměstci nebo jiné pověřené osoby, které svou práci mohou odvádět různým způsobem. Prověřování personálu neziskových organizací nemusí být vždy standardní požadavek a členství takové organizace v prověřené zastřešující organizaci může být klidně důvodem pro zjednodušené schvalování. Merkelová nejspíš o takovém financování neměla nejmenší ponětí, stejně tak jako nemá běžně ponětí, kolik peněz se pošle na olympijskou reprezentaci a jak jsou peníze alokovány (kolik na dopravu, kolik na stejnokroje/ubytování/jídlo…). Je hezké, že zrovna v čele vlády seděla Merkelová, ale tak nějak to s tím nemá co společného, je klidně možné, že ty dotace schvaloval člověk, který tam sedí už třicet let a nějak ho nezajímá, kdo je premiér nebo prezident. To jen tak pro pořádek.
Nejen u nás se ukazuje, že financovat neziskovky by se mělo velmi obezřetně.
Co se týká Merkelové, já bych nevyloučila, že věděla.
V. KLAUS - XAVER
https://www.youtube.com/results?search_query=p%C5%99%C3%ADli%C5%A1+drah%C3%BD+v%C3%ADtr
Je to dlouhé, můžete proskákat to, co vás neosloví. Někteří se můžeme radovat- Ralsko si to vybojovalo (snad)
Spalovny odpadu a o větrníky taky zavadí.