Aktuálně: 1 945 inzerátů283 377 diskuzních příspěvků20 180 uživatelů

Politika...

rapotačka (neregistrovaný) 22.06.2026, 09:18:27 xxx:xxx.fc85:6bba
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 22.06.2026, 09:11:35

Tady se nedá žít?

Tady se válčí?

Buggyra
Buggyra 22.06.2026, 09:22:57 xxx.xxx.198.226

V Kyjevě se válčí asi tak jako se válčí v Moskvě. Nevím, proč by se v Kyjevě nedalo žít, no já bych tam teda rozhodně žít nechtěla.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.