»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 22.06.2026, 09:11:35Tady se nedá žít?
Tady se válčí?
Co to znamená?
https://viennapride.at/en/
https://parisjetaime.com/eng/event/the-gay-lesbian-bi-and-trans-pride-march-e029
https://www.misterbandb.com/gay-events/poland/warsaw/gay-pride
https://epoa.eu/europride/europride2025/
https://www.romapride.it/
https://www.berlin.de/en/events/2096878-2842498-csd-christopher-street-day.en.html
…
Tady se nedá žít?
Tady se válčí?
V Kyjevě se válčí asi tak jako se válčí v Moskvě. Nevím, proč by se v Kyjevě nedalo žít, no já bych tam teda rozhodně žít nechtěla.
https://www.facebook.com/share/r/1BukdnaGAf/
😛