Aktuálně: 4 831 inzerátů175 410 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

iFauna nová tvář

Sarah01
Sarah01 (1601 příspěvků) 25.08.2023, 11:41:56 xxx.xxx.162.253
biaca:

Je pro zajímavost - recenze na googlu byly všechny smazány. Předpokládám, že i recenze na firmy budou následovat. 


Byly smazány proto, že firma přesídlila z Brna do Prahy. Takže nezbývá, než napsat recenze znovu. Já to udělám.

megi-the-pes
megi-the-pes (2242 příspěvků) 25.08.2023, 12:05:16 xxx.xxx.61.16

Prostě se z Míst a Firem Google nechali smazat. 🙂 Já tam taky nejsem, eště by mi tam někdo psal blbosti. 🙂Na FB ten oddíl taky odstranili, hned v květnu po mé recenzi. 😀 A na seznamáckých Firmách mi neustále zamítají hodnocení, dnes nově proto, že prý obsahuje konkurenční firmu. No furt něco.

megi-the-pes
megi-the-pes (2242 příspěvků) 25.08.2023, 12:38:59 xxx.xxx.61.16

Jo, tak už je to tady, už brečí.

Smlouvu jsme spolu uzavřeli mou registrací na iF. Nebo to už neplatí? Takže mi zaplatí za všechno, čeho využívali, aby dosáhli zisku. Ok. To bude drahý.

Důvod zamítnutí:Prosíme o doložení spolupráce s firmou iFAUNA, IČ: 25599666, Římská 103/12, Praha. Zašlete nám např. fakturu, smlouvu, protokol či jiný doklad vystavený na vaše jméno, který dokládá spolupráci s výše uvedenou firmou.
Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 25.08.2023, 12:51:31 xxx.xxx.226.6

Jsou je….ehm majznutí něčím hodně těžkým přes hlavu. K mojí recenzi na mapy.cz napsali, že a´t doložím spolupráci s nimi. Oni jako neumí najít registraci (když mohli zablokovat na základě emilu, tak tohle si snad taky propojí, že?), proč jim jako bych měla něco dokládat? Zajímá to snad ty ostatní, kteří si budou recenze číst? jsou fakt ubohý. O to víc, že prolhaní, neb tedy proti proklamovanému tam to množeníčko pěkně podporujou.

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 25.08.2023, 13:07:08 xxx.xxx.198.226

Zrzavci, to vás ale z nespolupráce neosočuje iF, nýbrž ten “seznamácký” program, resp. “mapy.cz” program. Ten si u jiné firmy tu spolupráci fakt ověřit nemůže… To byste musela napsat do iFauny, ať vám pošlou potvrzovací mail, že jste u nich měla registraci 🙂 A ten pak přeposlat na tenhle automat, aby vám tu recenzi odklikli jako platnou.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 25.08.2023, 13:13:35 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 25.08.2023, 13:07:08

Kdepak, tohle je přímo reakce vlastníka právě. To není ve firmách, ale prostá recenze na mapách na moji již zveřejněnou recenzi.

jehehééé voni se zbláznilíííí už definitivně a tenhle dotaz tam sázej dokolečka jako gramofonek ke všem recenzím.

impact
impact (416 příspěvků) 25.08.2023, 13:44:08 xxx.xxx.48.249
Zrzavci:

Kdepak, tohle je přímo reakce vlastníka právě. To není ve firmách, ale prostá recenze na mapách na moji již zveřejněnou recenzi.

jehehééé voni se zbláznilíííí už definitivně a tenhle dotaz tam sázej dokolečka jako gramofonek ke všem recenzím.


Náhodou je to děsná perdel, jak jsou z těch hodnocení v perdeli. Tohle tuším ještě tři měsíce po akci nečekali.😄

megi-the-pes
megi-the-pes (2242 příspěvků) 25.08.2023, 13:54:34 xxx.xxx.61.16

Tak jsem to vyřešila. IČ je stejné, já psala hodnocení pouze té firmě z Vinohrad, nejsem pomlouvač.
Ne, osočuje iF, stěžovali si nejdřív na to, že jsem použila slovo gůgl, tak jsem to upravila… a teď zas tohle. Túdle núdle. 
Spolupráci jsem doložila, on Seznam totiž v tomto víc chrání spotřebitele, což se mi jako firmě nelíbí 😀 za to palec nahoru. Smlouvu jsme samozřejmě všichni registrovaní uzavřeli, pošlete Seznamu mail toho, kde máte např. potvrzení vloženého izn., registrace atp. 
Já bych se na to vykašlala, ale po tom, co odpovědi na hodnocení převzala jakási Hanka, která mi řekne, že uvádím neaktuální informace (psala jsem v květnu a občas se podívám, jak pořád podporují množky, takže…), hodnotila jsem obsah, jak web pustili do světa, ani čárku o tom, že jsou zlí a zničili diskuze. Takže moje hodnocení je naprosto normální. Hm a já nechci být normální… Ale prostě po té aroganci ze strany Hanky, jsem si dala záležet a se Seznamem to řešila. Moje hodnocení zůstane. 
Jasně, ještě si mohou firmu odtam smazat. Hurá do toho. Pápá.

Já ale fakt hodnotila pouze obsah. Jako že bude nový web, který bude chránit zvířata a kupující a bla bla, ale pak jsem se nestačila divit. Když nechcou hodnocení, nemusí být na gůglu, že. 😀 Ne, už mlčím, ale tak jako spravedlnost musí bejt.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 25.08.2023, 13:56:49 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 25.08.2023, 13:44:08

No a kdyby se ešče navíc nechovali jak malý haranti na pískovišti. 😀

Tak Sven, či jak se to jmenuje  má novou hračku a vona se mu pokazila ešče v záruční době 😀 😀 . Neměl jí tlačit na kolečka, mohla jezdit dál. Ale my bychom zase nebyli tady, takže všechno má svůj důvod prostě. Jen Sven a ta jeho pani administrátorka tady v republice  to nevědi. 

Pruzinka007
Pruzinka007 (7 příspěvků) 21.09.2023, 10:22:48 xxx.xxx.42.20

Já se na novou Ifaunu celkem těším. Trávila jsem s ní část svého času a nechci ji tak rychle zahodit. Je skvělé, že se budou víc věnovat útulkům!

biaca
biaca (566 příspěvků) 21.09.2023, 10:36:02 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele Pruzinka007 z 21.09.2023, 10:22:48

Měli na to půl roku, a ani jedna útulková kočka v nabídce nebyla a není. Ale už se tam podívat ani nepůjdu, ať nezvyšuji návštěvnost. 

Anonymní (neregistrovaný) 22.09.2023, 22:42:48 xxx.xxx.210.169
biaca:

Měli na to půl roku, a ani jedna útulková kočka v nabídce nebyla a není. Ale už se tam podívat ani nepůjdu, ať nezvyšuji návštěvnost. 


https://www.ifauna.cz/adopce/kocky/

Já jich teda vidím dost, i umisťovací výstavu🙂

Anonymní (neregistrovaný) 23.09.2023, 09:57:51 xxx.xxx.55.141
biaca:

Měli na to půl roku, a ani jedna útulková kočka v nabídce nebyla a není. Ale už se tam podívat ani nepůjdu, ať nezvyšuji návštěvnost. 


Přesně, také spoléhám na svědectví vyslanců🤣


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.