Aktuálně: 4 852 inzerátů175 001 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Mlsný pes - pes nežere

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 10.08.2023, 10:58:50 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 10.08.2023, 10:55:02

Je mi to jasný, je mi to jasný, hrozně moc jasný a proto se to ve mně svírá všechno. Drž se. I když to člověk už zažil mockrát, vždycky je to krutý. 

eena
eena (176 příspěvků) 10.08.2023, 11:16:47 xxx.xxx.231.241

Impact - veľa síl… Ako každý píše- už sú spolu a nič nebolí - iba vás dušička. Sledovala som priebeh - tešila sa, že je to na dobrej ceste, ale… No asi ten problém bol nad ľudské sily. 

KatyQ
KatyQ (155 příspěvků) 11.08.2023, 19:45:42 xxx:xxx.4cbc:263d

Jakožto (teď už bývalá 😟) majitelka nemocného nežravce jsem to tu sledovala a doufala v dobrý konec, který bohužel nepřišel 💔.

Moc mě to mrzí, držte se 😟.

Kilian
Kilian (976 příspěvků) 12.08.2023, 07:44:50 xxx:xxx.e0ce:a6bb
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 10.08.2023, 10:44:19

…teprve teď to čtu a je mi to strašně moc lito, jeji oči byly neskutečné, držela jsem moc moc palce….udělala jste  pro ní maximum, ale někdy to prostě už dál nejde i kdyby člověk dělal nemožné…hodně sily🌹🌹

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 12.08.2023, 17:14:45 xxx.xxx.60.200
impact:

Děkuji všem. ❤️💔🤍


Také se přidávám s vyjádřením účasti!💐

Ta pesanda byla neuvěřitelná sympaťačka a Vy jste dala do boje o její život všechno! Teď už pesandu nic nebolí, ale Vás bolí srdce… Ach jo, držte se!

impact
impact (411 příspěvků) 12.08.2023, 20:09:26 xxx:xxx.41b9:8f22

Nejhorší jsou ty rituály, co jsme měly spolu za těch x měsíců zažitý.. Pokaždý, když odcházím z domu a chytnu na kliku od chodby, tak se zastavím a udělám krok zpátky, abych jí poslala vzduchem pusu a slíbila jí, že se brzo vrátím.. A najednou tu není..

Posledních x měsíců jsem vždycky spěchala domů. Z práce odchod na minutu. Jen abych rychle otevřela dveře a ona vykoukla z hromady dek na gauči. To se naučila po svojí mamince, když po ní tesknila. Ležet v dekách, co tam byly hozené ze sušičky. A teď už nemám proč spěchat domů.. 

Ta ztráta motivace k čemukoliv je prostě peklo. Byla jsem zvyklá se o ni tak starat, pořád řešit to, co může a nemůže sníst, jestli bude nebo nebude mít průjem, jestli bude mít chuť k jídlu. A najednou je tu tak hrozný prázdno. Ve mě je hrozný prázdno. O všechno a všechny ostatní jsem se starala tak nějak ze setrvačnosti a teď nějak nemůžu najít směr. Něco, čím bych vyplnila tu hroznou díru.

Už jsem přišla i na myšlenku, že prostě úplně všechny psy rozdám a definitivně se vším skončím…

Odešla nejen ona, ale odešlo veškeré pouto na moji původní smečku. Ač to možná nevypadá, tak já jsem těžkej introvert, kterej bytostně nesnáší takové změny. A neumím se s tím porovnat. Neumím v sobě najít tu sílu jít dál. 

Omlouvám se za můj emoční výblitek. Muselo to ven. ☹️ 

Nejspíš to zítra budu chtít smazat. Ale teď a tady je to prostě špatný… 

Lenocka
Lenocka (120 příspěvků) 12.08.2023, 20:21:13 xxx.xxx.38.224
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 12.08.2023, 20:09:26

Impact já vás tak chápu!! Není to to samé, ale podobné stavy jsem měla nedávno. Poslední téměř rok se velká část mého života upínala k tomu, že odchovám zcela výjimečná štěňata. Udělalo se kvůli tomu hodně ústupků, stálo to hodně práce a hodně peněz …a štěňata 51. den březosti umřela. Musela jsem se postarat o fenu a fungovat, pak maturity a jiné důležitosti…- vlastně jsem se zastavila až po 2 měsících…a zhroutila se. Najednou nic nemělo smysl a význam. Chvíli jsem se v tom plácala, naštěstí jsem brzy odhalila příčinu a dokázala se znovu nadechnout. 
Vím, není to to samé. Ale zvládnete to, další životy jdou dál ❤️

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 12.08.2023, 20:26:01 xxx:xxx.e71a:79e1

Emočnímu výblitku moc rozumím a soucítím. Nás čeká podobný prázdno v časově blízkým horizontu, Vořech se i přes veškerou snahu rozbíjí pořád víc. ☹️

Impacte, člověk vyhoří snadno a rychle, možná by nebylo od věci si dát pauzu. Porovnat se sama se sebou, vydechnout, oklepat se a začít novou kapitolu, i setrvačník může mít všeho dost. Píše se to lehce, hůř udělá. Ale jestli jsou teď převládající pocity jako ve výblitku, vážně bych nad tím zauvažovala. Třeba by to prospělo oběma stranám. Impactovi i pejskům, o které tolik let pečuje…🌹 

impact
impact (411 příspěvků) 12.08.2023, 20:49:37 xxx:xxx.41b9:8f22
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 12.08.2023, 20:26:01

Je to tak… Celý covid šílenství po psech bylo úplně na palici. Do toho mi postupně umřely všechny moje milovaný fenky. Opravdu je na čase šlápnout na brzdu a dát si oddech. Aspoň nějaký čas se věnovat jen sobě a omladině, kterou mám ve stávající smečce. 

Jen je to prostě těžký. Na příští víkend mám už dlouho domluvených pár štěňat, který by bez nás nebyly. Potřebuju dotáhnout kastraci fen v jedné množce. Začne podzim a musíme rozjet prodej kalendářů.

Do pérdele, já si fakt odpočinu až v hrobě. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.