Aktuálně: 4 956 inzerátů174 143 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Množírny-jak vypadají

Kilian
Kilian (954 příspěvků) 11.07.2023, 20:29:18 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 11.07.2023, 20:19:27

….no co na to říct,aby je hrom po poli honil….ale uvidíte,  že prodají snadno a rychle….

kometa
kometa (4191 příspěvků) 11.07.2023, 20:37:56 xxx.xxx.147.163
Kilian:

….no co na to říct,aby je hrom po poli honil….ale uvidíte,  že prodají snadno a rychle….


O tom bohužel nepochybuji. A jsou od nás, z Jablunkova. Ale na tom samozřejmě nezáleží. Jo a prodávají po celé ČR.

Kilian
Kilian (954 příspěvků) 11.07.2023, 20:40:14 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 11.07.2023, 20:37:56

….no jo no…dokud si lidi nedají říct a budou tohle podporovat, tak to nezmizí nikdy… 

kometa
kometa (4191 příspěvků) 11.07.2023, 20:45:58 xxx.xxx.147.163
Kilian:

….no jo no…dokud si lidi nedají říct a budou tohle podporovat, tak to nezmizí nikdy… 


Mimochodem, ptám se znalejších. Opravdu existuje plemeno mini kavalír king charles španěl?

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 11.07.2023, 21:56:38 xxx.xxx.61.106
Fikovnice:

A také tam vysíláme lékaře bez hranic…atp.

Zrovna nedávno jsem četla příběh anesteziologa, který se chlubil tím, že ženě při desátém porodu zachránili dělohu!!! Ne, že na tuto pseudohumanitu dojedeme, už na ni dojíždíme…😕


To je šikovný doktor, ne? Měl ji nenápadně nezachránit?

Následující komentář nemá nic s tím; autorem, co cituji, jo.
Na to, co my potřebujeme a spotřebujeme, je potřeba hodně dětských otroků.
Jen takový širší pohled.

Fikovnice
Fikovnice (4290 příspěvků) 11.07.2023, 23:20:35 xxx.xxx.60.52
megi-the-pes:

To je šikovný doktor, ne? Měl ji nenápadně nezachránit?

Následující komentář nemá nic s tím; autorem, co cituji, jo.
Na to, co my potřebujeme a spotřebujeme, je potřeba hodně dětských otroků.
Jen takový širší pohled.


To je fakt!

Ještě by do menopauzy mohla stihnout takových 8 až 10 dětiček…

kometa
kometa (4191 příspěvků) 12.07.2023, 08:46:09 xxx.xxx.147.163
megi-the-pes:

Nemohu si pomoct, ale podle mne to vypadá, že mě chce prodávající podvést. T.č. u nás stále tr. čin; pokus.

kometa: odkaz, prosím


Odkaz na co? Jsem zmatená.

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 12.07.2023, 11:36:17 xxx.xxx.198.226
megi-the-pes:

To je šikovný doktor, ne? Měl ji nenápadně nezachránit?

Následující komentář nemá nic s tím; autorem, co cituji, jo.
Na to, co my potřebujeme a spotřebujeme, je potřeba hodně dětských otroků.
Jen takový širší pohled.


By mě dost zajímalo, kdo pokrývá tu moji spotřebu, když já mám všechno z druhé ruky a oblečení syslím dvacet let.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 12.07.2023, 12:11:20 xxx.xxx.65.248
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 12.07.2023, 11:36:17

Mám to podobně. S každým rokem proškrtávám delší seznam položek “zbytné”. Stále mám pár černých Petrů v ruce, ale třeba zrovna ten blbý mobil uprostřed lesa, který vůbec neznám a čuby koukají na mě, kudy dál… prostě s mapou a modrou tečkou, kde jsem, používám. (Jen ho měním až tehdy, kdy definitivně zčerná a ani po dlouhých domluvách se nehodlá vzpamatovat.) 

Pro celou rodinu jsem spadla z Venuše, že řeším takové hovadiny jako jsou klecová vejce nebo fast fashion. (A v práci to není jinak.)

Byla bych pro, kdyby dnešní děti z celé Evropy jely na týden místo vyučování na výlet do Bangladéše třeba. 

Jako to udělali např. tito tři: https://www.csfd.cz/film/403791-sweatshop/prehled/

A když jsem ještě učila před mnoha lety, dětem jsem na konci školního roku četla Pohádky Oscara Wildea. Hlavně Šťastného prince a Mladého krále. A osmáci seděli, poslouchali, ani nedutali.

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 12.07.2023, 12:24:04 xxx.xxx.198.226

To já svůj mobil pro orientaci v terénu použít nemohu, jeho GPS lokátor na to prostě nestačí, nemá signál. Navíc odmítám mít telefon připojený k internetu, takže ani přes internet se nemůžu zapíchnout do mapy.

Ale mně to naštěstí neva, protože já se orientuji v terénu excelentně, navíc se nevyskytuji na neznámých místech, a pokud náhodou ano, tak zpravidla s papírovou mapou 🙂

No ale zase mám jiné, třeba tři auta (všechna teda starší 20 let). 

Já ty hovadiny jako jsou klecová vejce a fast fashion neřeším, neb do toho jsem líná strkat peníze. Než bych koupila deset vajec za stovku, to si radši za stovku koupím slepici, která mi nanosí vajec za náklad 2 kč/ks. Mám pro to podmínky, tak co bych si nepořídila. Větší stopu za mnou nechávají ty granule pro kočku plné soji, kukuřice a sojou vykrmeného separátu.

Já jsem pro děti na konci školního roku potajmu stloukala gilotinu. Myslím, že to tušily, protože osmáci také seděli, ani nedutali. 😀

kometa
kometa (4191 příspěvků) 12.07.2023, 12:27:28 xxx.xxx.147.163
Buggyra:

To já svůj mobil pro orientaci v terénu použít nemohu, jeho GPS lokátor na to prostě nestačí, nemá signál. Navíc odmítám mít telefon připojený k internetu, takže ani přes internet se nemůžu zapíchnout do mapy.

Ale mně to naštěstí neva, protože já se orientuji v terénu excelentně, navíc se nevyskytuji na neznámých místech, a pokud náhodou ano, tak zpravidla s papírovou mapou 🙂

No ale zase mám jiné, třeba tři auta (všechna teda starší 20 let). 

Já ty hovadiny jako jsou klecová vejce a fast fashion neřeším, neb do toho jsem líná strkat peníze. Než bych koupila deset vajec za stovku, to si radši za stovku koupím slepici, která mi nanosí vajec za náklad 2 kč/ks. Mám pro to podmínky, tak co bych si nepořídila. Větší stopu za mnou nechávají ty granule pro kočku plné soji, kukuřice a sojou vykrmeného separátu.

Já jsem pro děti na konci školního roku potajmu stloukala gilotinu. Myslím, že to tušily, protože osmáci také seděli, ani nedutali. 😀


A to vás nikdo nežaloval?🙂 V dnešní hyperkorektní době…

Měla aspoň úspěch? A byl k tomu i historický komentář?

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 12.07.2023, 12:31:44 xxx.xxx.198.226

No proto je tam to “potajmu”. Úspěch mít nemohla, anžto o ní nikdo nevěděl. Ale zřejmě moje rozpoložení odpovídalo přípravám, páč dětičky na konci roku nápadně zkrotly. Historický komentář bych si nejprv musela vygůglit…

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 12.07.2023, 12:34:47 xxx.xxx.65.248
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 12.07.2023, 12:24:04

Když já jsem lapená v kleci jménem Praha ☹️. (Zavazující slib mě tu přidržel.) O vlastní slepici si můžu nechat zdát. 

V práci s papírovou mapou mě tepal otec, takže ano, nedržím jí vzhůru nohama, ale poslední roky už mi to jednak úplně nejde a jednak se psy chodím zásadně mimo značené cesty i mimo cesty vůbec a když vidím ty jejich pohledy - “proč už zase stojíme?!” - tak to vzdám a kouknu jen rychle do placky :-/

Ale jak jsem bez psů - pohybuji se výhradně pěšky nebo na kole. Takže taky dobrá skoba. Čokli se vozí autem… no - hanba mi. 

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 12.07.2023, 13:09:44 xxx.xxx.198.226

Já se vozím výhradně autem všude, takže v tomto punktu jsem hanbářka první kategorie. Ale jak říkám, já to neřeším. To je jen náhoda, že se chovám v některých aspektech existence eko-friendly 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.