Aktuálně: 4 950 inzerátů174 085 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Inzerce psů

efe
efe (1052 příspěvků) 13.07.2023, 10:07:38 xxx.xxx.199.5

Proč ne? Je to otázka vkusu (a u naháčů třeba i snášenlivost alergiky). Mně se třeba zase strašně nelíbí flekatí a plesniví koně a kolik jich na světě je 🙂

kometa
kometa (4187 příspěvků) 13.07.2023, 10:10:58 xxx.xxx.224.101
Ivuše:

Zdravím, nic ve zlém, neberte si to někdo osobně, kdo tohoto psa chová, ale to se opravdu někomu líbí? 

https://www.chovzvirat.cz/inzerat/183824-peruansky-nahac-s-pp-maly-stredni/

Klidně přidávejte odkazy na další podivuhodná stvoření.


Existijí i plešaté kočky, morčata, potkani…

Proč ne? Já osobně bych si to nepořídila (mám ráda chlupatce), ale každý má jiný vkus. Nebo alergii. A pokud tomu zvířeti zajistí hezký život…

A zrovna ti naháči jsou plnohodnotní psí, žádní degeneráti. Jenom je holt v létě musíte mazat opalovacím krémem. Ale to i sebe, že jo. A koně s bílými odznaky taky.

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 13.07.2023, 10:12:40 xxx.xxx.61.106

No tak když je někdo chová, tak se někomu opravdu líbí.

Mně se líbí ti vysocí, mexičtí. Chci 3. Budou moje posvátné, prastaré boží sousoší na zahradě. Ale nikdo mi je nechce koupit.

Doron
Doron (1774 příspěvků) 13.07.2023, 11:08:51 xxx.xxx.162.50

Prý mají dobrou povahu a krásně hřejou.

Opravdoví alergici nemůžou mít ani bezsrstá zvířata, bohužel..

Jsem zvědavá, jestli naháče taky zařadí na seznam plemen týraných chovem, tipovala bych, že časem jo …

Megí, co má tohle znamenat?!?!? V jednom příspěvku píšete, že Vám nikdo neuvaří svíčkovou, teď zas, že Vám nikdo nechce koupit tři naháče… To je teda už škandál !

Mně zase strašně dlouho nikdo nechtěl koupit koně, někdy má člověk okolo sebe příšerný lidi 🤣.

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 13.07.2023, 11:12:17 xxx.xxx.189.104

To je o vkusu každého soudruha….😜 Třeba já za top nejkrásnějšího psa na světě považuju barzoje a mému manželovi vůbec…prej hrbatej pes… taky proto jsem nikdy barzoje neměla a mít nebudu, přestože po tomhle krasavci jsem toužila už jako holka. Ale holt musím dělat kompromisy. Taky bych nebyla ráda, kdyby si manžel vydupal čivavu, protože bych malého psa doma nechtěla.

Je spousta psů, kteří se mi nelíbí…třeba mopsové. V životě bych si takové zvíře nepořídila, když jsem ho někde viděla, tak fujky fujky…jak si tohle někdo může pořídit…ale smečka důchodců, co má efe, tak ta mě upřímně dostala a z “ošklivého” psa se tak nějak staly roztomilé sympatické placaté čumáčky. Kterým neustále držím palce, aby si co nejdéle užily důchod u Efe. Když teď nedávno odešla za duhový most Šťopinka, tak jsem měla slzy v očích a to přesto, že jí osobně vůbec neznám. Stále je to plemeno, které bych si nepořídila, ale tak nějak teď když potkám mopse, tak mi tohle zvířátko vyloudí úsměv na tváři.

efe
efe (1052 příspěvků) 13.07.2023, 11:20:05 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 13.07.2023, 11:12:17

Och…. co na to říct…. děkuji…

Připomněla jste mi dobu před mnoha lety, kdy manžel poprvé připustil možnost, že si pořídíme malýho psa, ale jedině mopse a já ho straaaašně nechtěla - to hnusné tlusté prasátko… 😄 Mno a během těch osmnácti let nám životem těch prasátek prošlo už 6 a půl a já vím, že jiný pes s takovou povahou prostě neexistuje. A strašně mě štve, jak se na nich lidi podepsali a jsem všema deseti za ozdravení plemene. Něco jako když z AB vyšlechtili kontíka - zdravý, atletický pes, ale pořád buldok. Hlavně zachovat tu jedinečnou povahu 🙏

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 13.07.2023, 11:22:37 xxx.xxx.226.6

Mám výhodu, líbí se mi každej pes. Hlavně, že to je prostě pes. Jasně, čibabu si cíleně nepořídím - min. ještě pár let, ale když mi ji život přihraje do cesty, tak nemám problém. Teď jsme se nedávno málem rozrostli o štěně vořecha vořechoviče, který se ztratilo. A taky mi bylo jedno, jak vypadá.  Můj limit je vlastně povahovej, vím, že nejsem člověk vhodný pro picbůmy, různý emerický stofárdy, rotíky a pastevce. Asi jako kdyby mi osud přihrál do cesty rotíka, kterýho zvládnu, tak to ještě dám, ale je to podle mě poslední levl, kdy to budu umět ukočírovat. Ale vím, že mi to nebude sedět, potřebuju psy přátelský, fungující bezvodítkově -pochopitelně po potřebný výchově, to je jasný, ale vodítko je pro mě nutný zlo a vlastnit psa, kdy celoživotně budeme oba na šňůře, to neumím

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 13.07.2023, 12:39:06 xxx.xxx.189.104
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 13.07.2023, 12:36:37

Ale tak to se dá přistřihnout…😄…Mě se tohle u pudlů taky moc nelíbí, myslím, že částečně proto mají takovou pověst “fiflen” a lidi v tom nevidí toho sportovce.

balu
balu (1534 příspěvků) 13.07.2023, 12:40:26 xxx.xxx.72.176
Ivuše:

Zdravím, nic ve zlém, neberte si to někdo osobně, kdo tohoto psa chová, ale to se opravdu někomu líbí? 

https://www.chovzvirat.cz/inzerat/183824-peruansky-nahac-s-pp-maly-stredni/

Klidně přidávejte odkazy na další podivuhodná stvoření.


Mně se peruán líbí, hlavně tedy velký, protože jsem obecně na velké psy. Krom toho, že nemají srst, tak jsou to normální psi. Plusem je, že se nemusí vyčesávat či střihově upravovat, mínusem, že se v létě musí mazat opalovacím krémem a v zimě oblékat. Dotyk jejich těla je strašně moc příjemný.

balu
balu (1534 příspěvků) 13.07.2023, 12:44:23 xxx.xxx.72.176
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 13.07.2023, 12:36:37

Tak to snad záleží na tom, jak své pudly upravíte, ne? A pokud se vám to nelíbí, stříháte ho do jiného střihu… Já neříkám, že se mi takový střih úplně líbí, ale obdivuji, kolik práce a šikovnosti do toho musí majitel i střihačka/střihač investovat. Pudli jsou úžasní psi v jakémkoliv střihu…

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 13.07.2023, 12:46:30 xxx.xxx.65.248
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 13.07.2023, 12:44:23

Jenže oni u toho musí vydržet až osm hodin na stole a ještě dýchat všechny ty kosmetické přípravky. V lese lítají s gumičkami a v kombinézách. Výstavních pudlů je mi líto. 😟

balu
balu (1534 příspěvků) 13.07.2023, 13:00:32 xxx.xxx.72.176
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 13.07.2023, 12:46:30

Známá má velkého pudla, už druhého. Dělala a dělá záchranařinu, zároveň vystavuje. Dá se to skloubit aniž by pes nějak trpěl. Mimochodem, i např. černí ruští teriéři nosí na ofině gumičky, někdo jim plete copánky,…

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 13.07.2023, 13:05:05 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 13.07.2023, 12:47:06

Efe, prosím následně o sdělení, jak dlouho trvalo, než se z bordelky stal mopc. Je mi jasný, že to bude trvat dýl, než u kocoura, ale věřím, že Vám se to určitě podaří 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.