Aktuálně: 4 833 inzerátů175 376 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

Seznamování psů

Sardullah
Sardullah (996 příspěvků) 12.09.2023, 15:10:47 xxx.xxx.189.104
Odpověď na příspěvek uživatele Odberryho z 12.09.2023, 14:58:08

No, klobouk dolu, co jste s tím pejsem dokázala….jen mám teda obavu, že až si ho páníčci převezmu, tak ta práce přijde za chvíli všechna vniveč…a nebo se možná chytnou za nos a uvidí, co jste dokázala a třeba budou pokračovat…

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 12.09.2023, 15:13:19 xxx.xxx.119.6

Nádrž prosecca a kořeníčko nějaké veselé😁

Velký obdiv a klobouk dolů před takovou dobrou duší🙂

PS: mému chlupáči drápky dorůstají taky hodně rychle, to jsme trávili venku opravdu hodiny, střídání povrchů, hrabání a stejně. Přitom sousedovic psiska, co se nedostanou ze zahrady, betonu na pozemku nemaje, o nějakým stříhání by se jim mohli zdát, nic, drápata prostě normální.

Držím palce, ať zbytek pobytu ustojíte ve zdraví (psychickém).

Odberryho
Odberryho (248 příspěvků) 12.09.2023, 16:31:04 xxx.xxx.62.84

Dva týdny jsou málo na všechno okolo psa, jen ty tiky se mi dostavují už teď 😄

Většinu toho, co dělal a už skoro nedělá, jsem nějak záměrně netrénovala. Neštěkám, když štěká. Nehysterčím, když hysterčí on. Jen se ho snažím udržovat v co největším klidu, aby se zbytečně nepřetáčel. Nevítám se s ním a ani neloučím. Stačilo oslovení při odchodu, aby začal hrabat na dveře. Naštěstí stačilo rázně křiknout a hned přestal. To bychom fakt kámoši nebyli. A muž by nás zabil oba 😂 

Přivolání a sedni/lehni bylo jediné cílené cvičení….jako štěně, vše přes veselý tón a s pamlskem po ruce. Ale třeba teď jsme přišli z procházky, pustila jsem ho z vodítka, šel na zahradu a prděl na mě. Přivolat se nedal. Ale beru, že už byl unavený. Šli jsme podél hlavní silnice do vedlejší vsi. Cestou zpět jsme si mezi obcemi sedli a vyhlíželi motorky. Sledoval je, ale za žádnou nevyběhl. Provoz byl teď hustý, takže jsme měli štěstí i na hodně různorodých motorek. 

Foto pro ilustraci, jak jsme měli silnici na dosah 🤫

Obrázek
Anonymní (neregistrovaný) 12.09.2023, 18:33:50 xxx:xxx.3a5d:c1dd
Odpověď na příspěvek uživatele Odberryho z 12.09.2023, 16:32:51

A jako bonus k dovolené budou mít   vychovanějšího psa 😃


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.