Aktuálně: 4 541 inzerátů178 312 diskuzních příspěvků17 807 uživatelů

Psi v médiích

Fikovnice
Fikovnice (4578 příspěvků) 15.10.2023, 12:42:40 xxx.xxx.62.109
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 15.10.2023, 11:06:38

Panebože!😢

Neměla jsem na to video klikat! Relativně mladý člověk, hrůza!

A okolo fakt nemehla, která se zmohla jen na ubohou pomoc!

Fikovnice
Fikovnice (4578 příspěvků) 15.10.2023, 12:45:07 xxx.xxx.62.109
Doron:

Jeden má v ruce docela slušnou hůl, proč jí nepoužil plnou silou, jde tím přerazit páteř.. Jsou tam dvě popelnice…, nikdo nemohl přinést nůž? Nebo použít tu železnou síť jiným způsobem, než k tý ubohý snaze je tím oddělit ?!?!


Nebo, jak jsem psala někdy dřív, kýble/hadice s ledovou vodou.

Tedy nevím, zda by to u tohoto plemene pomohlo. Nám to pomohlo u špicoidního čokla zakousnutého do našeho tak, že jsme jej vyzdvihli a on na něm visel zakousnutej!

Železná tyč? Jakousi dlaždici tam někdo držel, ne?

Edit: Blbě čtu kvůli Fidovi (stíní mi), píšeš železná síť.

Fikovnice
Fikovnice (4578 příspěvků) 15.10.2023, 13:01:48 xxx.xxx.62.109
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 15.10.2023, 11:36:54

Já, blbka, jsem se na to podívala ještě jednou…

Ten s tou holí se mi zdá jako už starší chlápek - asi neměl sílu.

Nejmladší je ten v černém, co tam zmateně pobíhá s dlaždicí. Další dva “zachránci” vypadali jako už postarší pánové.

Každopádně čirá hrůza.

Anonymní (neregistrovaný) 15.10.2023, 13:57:36 xxx.xxx.89.44
Doron:

Bože můj…😔

Ty lidi jsou opravdu úplný dementi, strašný, kam ten svět spěje..


Fakt lidi okolo za tohle můžou?? 

Anonymní (neregistrovaný) 15.10.2023, 14:03:20 xxx.xxx.89.44
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 15.10.2023, 13:58:44

umela byste reagovat napr. pri napadeni lvem uprostred parku? Ja ne.

protoze to je oc tu bezi.

nac drzet takovehle psy uprostred civilizace? 

A to jsem pejskar, mam velke psy, zadna orezavatka -ale tohle je proste na me uz moc. Nevedela bych, co mam delat. 

Anonymní (neregistrovaný) 15.10.2023, 14:08:59 xxx.xxx.89.44

A jeste k tomu napadeni v AT,  ze jsou ted mozna nejake dalsi okolnosti…( nevim, nic noveho jsem zatim v AT novinach nenasla) 

jako-nevim, no. Me je asi jedno, PROC se to stalo. Desive je, ze se to stalo, je to strasne nestesti. A budu doufat, ze to proste byla nestastna nahoda. Souhra okolnosti. 

Ale jestli nekdy ty psy nekdo mozna drazdil a tohle byl jako vysledek? Tak to je mnohem horsi varianta. Pak to nebyla nestastna nahoda, ale fakt je ten pes jako odjistena zbran. A majitel si ho nezajistil. 

Tohle by fakt nemelo chodit po ulicich v Evrope. A strasne me mrzi, ze to pisu….

Fikovnice
Fikovnice (4578 příspěvků) 15.10.2023, 14:26:18 xxx.xxx.62.109

Tady je citace z toho článku od Megi:

"Prime Minister Rishi Sunak said American bully XL dogs would be banned by the end of the year, after work was done to define the breed. He said he shared "the nation"s horror" regarding videos of recent dog attacks, including Thursday"s incident that "tragically led to a fatality". "

Fikovnice
Fikovnice (4578 příspěvků) 15.10.2023, 14:30:25 xxx.xxx.62.109
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 15.10.2023, 14:03:20

Co tam křičí ta holka v tom videu?

Aby tou tyčí zapáčili mezi nohama psa? Nebo jej do toho místa praštili? Blbě jsem rozuměla a znovu si to už pouštět nebudu. 

kometa
kometa (4424 příspěvků) 15.10.2023, 14:46:04 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:

Panebože!😢

Neměla jsem na to video klikat! Relativně mladý člověk, hrůza!

A okolo fakt nemehla, která se zmohla jen na ubohou pomoc!


Ono upřímně, jak jít efektivně na zakousnutého bulla? Potažmo dva. Když nemám v ruce pistoli ani basebalovou tyč.

Před léty jsme měli studenta, už dávno veterináře, stejně jako jeho táta. A měl dost zjizvené předloktí. Protože, když byl ještě dítě, vzali si rodiče nějaké takové bull plemeno z útulku. Podotýkám, že to byli zkušení pejskaři, žádní joudové. A jednoho dne se do něj pes zakousnul,  bez důvodu. A táta ho na tom klukovi doslova uškrtil, aby ho zachránil.

U těhle plemen je prostě blbý, že kousnou a drží. Byli tak vyšlechtěni.

orionka
orionka (531 příspěvků) 15.10.2023, 16:43:55 xxx.xxx.82.160
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 15.10.2023, 14:46:04

Neviděla jsem, naštěstí nemám FB a nešlo mi to spustit. Ale budu za chytrou. Měl-li někdo tyč, přerazit s ní zakousnutému psu čenich ? I za cenu, že přerazím i nohu, do které byl zakousnutý. Prý přerazit psu čenich, není neuskutečnitelný problém. 

U těhle plemen je prostě blbý, že kousnou a drží. Byli tak vyšlechtěni. Když kousne a drží, je to snad lepší než takový ten vlčí způsob : odskočí a urve další kus. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 15.10.2023, 16:44:55 xxx.xxx.124.42

Pitbulla vezmu za krk a zvednu, přestane dýchat a pustí. Nebo zastřelím. Jak je to můj nejmilejší kamarád, smůla, půjde. Natáčel to kdo a proč tak dlouho, proč nevolal odchyt? Jsou to dvě minuty videa, ale to už byl pokousaný, asi to trvalo déle a taky těmi dvěma minutami to neskončilo…

Co udělám s křížencem nebo tam, kde si nebudu jistá? Zastřelím to. Dojdu si pro nůž a…
Lidský život má přednost. 

Nechápu to. Proč to bylo tak dlouhé. Lidé okolo se určitě báli. Ale fakt nešlo nikoho zavolat?

A stejně nechápu, že tam ty psy chovají. Když pitbull je zakázaný a jeho kříženci také. A toto jsou kříženci - americký bully je kříženec pitbulla a cane corso a dalších takových.
Věřím, že cane corso, rotvík, argentýna, … jsou psi naprosto v pohodě. Pod nějakým vedením, jasně. Ale jak se to spicne s pitbullem… jsou to nějaké nekompatibilní geny nebo co. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 15.10.2023, 16:48:47 xxx.xxx.124.42
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 15.10.2023, 16:43:55

Tady leží/sedí dost dokousaná osoba, dva psi tam jsou, každý 30 35 kg určitě, takoví válečci, takže lidé okolo koukají na… jatka. Jo, jatka. A jsou vyděšení. Někteří lidé v takové situaci zkamení, skoro  nedýchají. Koukají, ale nemohou se pohnout. No a není tam jeden pes, ale dva. Takže zkusíte jednomu dát přes hubu a druhý se do vás pustí…
☹️  

kometa
kometa (4424 příspěvků) 15.10.2023, 16:49:37 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 15.10.2023, 16:43:55

Nepotřebujete FB, já ho taky nemám. Pustila jsem si normálně odkaz. Nevím, co to bylo za tyč, jeden mlátil toho psa dost na férovku. Ale trefit se zrovna na čenich… Jo, asi mohli být razantnější, ale já bych toho taky víc nevymyslela a neudělala. 

Spíš mě přišlo divné, že tohle někdo natáčí. Já bych teda v první řadě volala záchranku a policii a možná i hasiče. Ale třeba tak někdo učinil.

orionka
orionka (531 příspěvků) 15.10.2023, 16:54:20 xxx.xxx.82.160

Natáčel to kdo a proč tak dlouho, proč nevolal odchyt? Jsou to dvě minuty videa, ale to už byl pokousaný, asi to trvalo déle a taky těmi dvěma minutami to neskončilo…

Je vůbec divné, že někdo měl nervy to natáčet, když je těžké se jen podívat na video.

kometa
kometa (4424 příspěvků) 15.10.2023, 16:55:35 xxx.xxx.147.163
orionka:

Neviděla jsem, naštěstí nemám FB a nešlo mi to spustit. Ale budu za chytrou. Měl-li někdo tyč, přerazit s ní zakousnutému psu čenich ? I za cenu, že přerazím i nohu, do které byl zakousnutý. Prý přerazit psu čenich, není neuskutečnitelný problém. 

U těhle plemen je prostě blbý, že kousnou a drží. Byli tak vyšlechtěni. Když kousne a drží, je to snad lepší než takový ten vlčí způsob : odskočí a urve další kus. 


To asi ano. Ale většina psů nekouše proto, že loví kořist a chtějí se nažrat. Ale protože se a) brání nebo b) chtějí zabít. Si myslím.

orionka
orionka (531 příspěvků) 15.10.2023, 16:58:58 xxx.xxx.82.160

Nepotřebujete FB, já ho taky nemám. Pustila jsem si normálně odkaz.

Asi mě můj počítač chrání…..Kliknu na odkaz a objeví se visací zámek.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 15.10.2023, 17:03:01 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 15.10.2023, 16:58:58

Orionko, nechte se od “PC chránit”…asi ví, proč Vás nechce pustit dál.

Doron
Doron (1919 příspěvků) 15.10.2023, 17:25:41 xxx.xxx.15.227

Vyškrtit by asi byla nejlepší možnost a možná i nejbezpečnější, kdyby někdo sundal pásek nebo něco. Pes drží a pak odpadne…, nelepší kdyby to drželi dva, povdliknout , překřízit, zdvihnout do výšky a vší silou táhnout. Ale ti lidi byli opravdu už starší, neměli sílu a zkušenosti a určitě se báli a neuměli spolupracovat . A psi byli dva..

Ale  máte Megí pravdu, taky se divím, že ta dívka natáčela a nic neudělala , mohla  aspoň něco přinést, nějakej krumpáč, motyku, lanko, sekeru, nůž…nikdo ani nevolal o pomoc.., třeba by přiběhnul někdo schopnější..

Nojo, nebyli to holt žádní gladiátoři 😔.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.