Aktuálně: 4 957 inzerátů174 122 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Hračky a výbavička pro štěňata

Anonymní (neregistrovaný) 19.10.2023, 12:37:54 xxx.xxx.119.6

Sušeniny za mě, nepraný dršťky, králičí uši se srstí i bez, jelení uši - tohle u nás přes citlivý trávení prošlo.

Parůžky měl, slušnou výbavu a  dokonce si je sám nosil z venku a okusování miloval - ALE pan doktor z toho nebyl úplně nadšen. Jako nikdy se mu se zuby nic nestalo, ale při příštím psu nebudu tak “pankáčská”.

Ty kosti, já to moc neřešila a dávala jsem je na okus, hned potom, co jsem se odvážila dávat kosti do krmný dávky - velká hovězí kost - obalená masem a nic se nestalo. Ale samozřejmě mít psa na dohled. Zkušené napíšou. Třeba do bytu to asi moc praktický není.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 19.10.2023, 14:10:37 xxx.xxx.226.6

jen takový OT trošku, ale ne úplně. zajímavost taková.

Oba naši ohaříci maďároš, milovaly ikeáckou krysu od štěněte. A! Teď přijde ta zajímavost - oba shodně. Když se přijelo z Ikei naprosto dokonale detekovali tašku, kde byly krysy. Hned z první, ani nezjišťovali kde je co, okamžitě věděli oba dva, mezi dveřma,  že dorazily krysy. Žádný vítání nic, rovnou start k tašce s krysama. K papírový tašce z Ikei.

No takže buďto spojení pachů z toho obchoďáku, nebo - spíš? - papírová taška???- značilo , že jsme byli pro krysy. A bez ohledu na počet tašek - a že jich někdy bylo - třeba v době nějaký rekonstrukce bytu, nebo teď, když stavíme a zařizujeme - hned k tý správný tašce.  vteřinová záležitost.

Takhle dobří v uvažování a v čmuchu dokáží být psi. 

assil
assil (1491 příspěvků) 19.10.2023, 14:13:17 xxx.xxx.206.172
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 19.10.2023, 14:10:37

A nebo něco do těch krys dávají, asi jako se prodávají šantový hračky pro kočky. 😀

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 19.10.2023, 14:21:07 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 19.10.2023, 14:13:17

No to by bylo nejlepší vysvětlení. Páč opravdu šécky pesani co je znám, milujou ty krysy a to co předvedli ti dva - zcela nezávisle na sobě, to jsem zapomněla dodat, protože Rumíček, že jo Ešátora neznal - to bylo v obou případech fakt dokonalý. 

kometa
kometa (4188 příspěvků) 19.10.2023, 14:23:52 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 19.10.2023, 14:21:07

Tak můj kocour okamžitě detekoval, že jsem zapla akumulačky. protože jsem na ně rozložila mokré ponožky.

A to byla zapnutá chvíli, takže se sotva začala nabíjet, natož aby hřála. Ale už na nich ležel.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 19.10.2023, 14:36:24 xxx.xxx.119.6

Ručníky, osuška - taková ta haftěrka.

Přehoz, pléd, mně se nikdy nepodaří mít dokonale čistýho psa.

Protiskluzová podložka do sprchy.

Jógamatky mám z Decathlonu taky za pár peněz, takže uplně nebolí, když už nejsou k použití.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 19.10.2023, 14:45:07 xxx.xxx.119.6

A holiny!!!

Povinná to součást výbavy pejskaře😁 A vůbec oblečení, u kterýho Vás nezamrzí díry, šmouhy. 

Aluška (neregistrovaný) 19.10.2023, 15:12:36 xxx.xxx.197.205
Tenurri:

Ajooo, díky! na krysu z ikei bych málem zapomněla 😀 .Hned jak tam někdo z okolí pojede, pověřím ho úkolem!

Pojistit pejska máme v plánu, stejně tak mít i rezervu na veta, ale tu už mám i pro kočky, jen ji trochu navýším. 

Thielli: Díky moc! a klacků se teda bojím. Dřív jsme házely s kamarádkou klacíky furt a nikdy se nic nestalo, ale viděla jsem pár odstrašujících příspěvků na FB, kde to nedopadlo dobře…takže házet raději jen vhodné hračky. 

Já chci mít právě do začátku nějaký základ různých hraček z různých materiálů a potom dokupovat dle potřeby a jezdit po zoo prodejnách i se štěníkem, ať si vybere 😀  a v rámci socializace a tak…Když ho něco nebude zajímat, tak to podaruju dál, spíš hledám inspiraci co tak nějak obsáhnout v tom základu. 


Krysy z Ikea ? U nás jezevčík z krysy udělal do 20ti minut prázdnou kůžičku. Ležela na trávníku, pak zmokla a když přišla kamarádka na návštěvu, ječela na mě : máš tu chcíplou  krysuuuuuu 😀 😀

MarcyMat
MarcyMat (29 příspěvků) 19.10.2023, 15:15:23 xxx.xxx.119.195
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 19.10.2023, 15:12:36

U nás vede taky Ikea, ale panda🙂. Psi ji milují a, i když jiné hračky vezmou za své dost rychle, tuhle si “hýčkají”… a odpadá i ten případný úlek, když ji nechají zmoknout na zahradě..

janaa
janaa (382 příspěvků) 19.10.2023, 15:20:47 xxx:xxx.293c:2da4
Aluška:

Krysy z Ikea ? U nás jezevčík z krysy udělal do 20ti minut prázdnou kůžičku. Ležela na trávníku, pak zmokla a když přišla kamarádka na návštěvu, ječela na mě : máš tu chcíplou  krysuuuuuu 😀 😀


To říká naše vet,když na jaře přijede očkovat smečku, že první co je, že se vyděsí, že po zahradě leží mrtvoly 😀 ne, většinou jsou to pozůstatky hraček z vánoc, který zapadaly sněhem, a v době jejího příjezdu aktuálně rozmrzají😂

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 19.10.2023, 16:12:10 xxx.xxx.50.94

No tak stejně jako mají vidláci v základní výbavě holiny, my měšťáci máme v základní výbavě myčku nohou.

(A tímto prosím vidláky, aby po mě neházeli ledovými slovy, protože vy vůbec nevíte, jak ráda bych byla také vidlačka… 🙄)

/Made in Praha, design Thielli, inspired by Paw Plunger, components: spare bucket of XXL křupky and two pieces of industrial dishwasher brush/

Obrázek Obrázek
Ronja s motejlem (neregistrovaný) 19.10.2023, 16:23:14 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 19.10.2023, 16:12:10

Ty bláho, Thielli, jestli nejste milionář, tak si nechte ty svý nápady - výrobky - vychytávky patentovat. Co patentovat, na Instáči se z Vás zblázněj😁.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 19.10.2023, 16:33:08 xxx.xxx.50.94

Nejsem milionář, chodím v hadrech, jen ty čokle mají vesty za dvaapultisíce lomeno kus. Nemám instáč, nemám FB, nemám twitter a Láďu Hrušku nesnáším. 🤣

Je to dobrá pomůcka, když nechcete celého psa tahat do vany a když hadřík nestačí… nalejete vodu, umyjete nohu jak v hospodě půllitr (jen kartáč je obráceně), otřete ručníkem a nazdar…. 

jo a zapomněla jsem napsat, že při tom řeknete asi tak dvacetkrát “stůj už konečně chvíli v klidu”.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 19.10.2023, 16:37:03 xxx.xxx.119.6

No bajo, jsem zapomněla🙂

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 19.10.2023, 17:11:59 xxx.xxx.50.94
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 19.10.2023, 16:23:14

A vůbec, kdybych byla milionářkou, skoupím na Šumavě nebo v Jeseníkách nebo v Beskydech všechny volné pozemky, oplotím je desetimetrovou zdí proti vstupu člověka, udělám v ní jen bezpečnostní rámy, které dovnitř a ven pustí jen srnce, žábe, motýle, zajíce, liške, hade, veverke a hlavně staré a nikým nechtěné čokle. 

Mezi ně se ubytuji a nehnu se odtud, dokud nebudu ve stadiu, kdy mnou budou prolézat žížale.

Plaka (neregistrovaný) 19.10.2023, 18:58:21 xxx:xxx.3888:87ae

Thielli

Made in Praha, design Thielli, inspired by Paw Plunger, components: spare bucket of XXL křupky and two pieces of industrial dishwasher brush 

To je skvělý nápad! 👍 Pudloidní chlupaté chundele se do štětek nezaseknou? Představa, jak zejména slečna Hnědá lítá s namotaným kartáčem na noze… 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.