Aktuálně: 5 027 inzerátů173 625 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů

chameleon jemenský

mates (neregistrovaný) 15.06.2008, 14:34:51 xxx.xxx.119.9
ahoj příští víkend budu dělat terárium 130x80x80cm(dxvxh)vim pro chameleony by bylo lepší udělat terárium na výšku ale nemám na to místo...terárium bude mít asi 800litrů,chtěl bych do něj chameleony jemenské,ale někde jsem se dočetl že nejsou vhodné pro začátečníky je to tak?terarijní zvířata jsem totiž nikdy nechoval a nerad bych chamíkům ublížil.ale myslim si že nebude problém když budu dodržovat teplotu,vlhkost,a správnou stravu hlavně dostatek vápníku.chtěl bych samičku+samečka(v teráriu to bude připravené na rozdělovací příčku kdyby náhodou byly agresivní tak aby mohli být zvlášt).moc děkuji za odpověd ahoj
mates (neregistrovaný) 15.06.2008, 22:38:23 xxx.xxx.119.9
nakonec jsem se asi rozhod pro terárium-flexárium,od exo-terra.nemáte snim nikdo skušenosti?chtěl bych tu 260 asi cca 1000litrů.nevadí že je celé ze sítě?udržim tam vlhko a teplo?díky za odpověd
Tobiska22
Tobiska22 (4 příspěvků) 04.03.2009, 15:15:34 xxx.xxx.63.220
ahoj. nevim kde ses docetl ze nejsou vhodni pro zacatecniky,,,jsou vhodni prave pro zacatecniky.... v sitovanem terarku je s vlhkosti i s teplotou velky problem.zaroven se mohou zivy nesnedeni cvrcci prokousat ven takze nevim ale ja bych vsadila na stare dobre sklo...ale je to na tobe mej se
Dalixxx (neregistrovaný) 04.03.2009, 23:16:10 xxx.xxx.205.24
Rád bych se zeptal zda mohu chovat dvě samice chameleona jemenského ve společném teráriu v případě že má dostatečné rozměry.Děkuji za odpověď
Patrik (neregistrovaný) 14.03.2009, 14:00:27 xxx.xxx.121.161
Ahoj. Mám také chameleona jemenského (nejspíše samičku) v terárku mám živé rostliny (nejedovaté) rosím pravidelně a zároveň dostává napít z pipety teplota je střídavá denní/noční. dostává cvrčky tak 2-3denně i s vitamíny, ale ovoce ani zeleninu žrat nechce a už sem zkoušel na větvičky zavěsit různé duhy.
Kupoval sem ji když jí bylo něco přez pul roku a mám ji 4-5měsíců takže bude necelý rok stará a před 2.dny měla 2.svlek, jenže sem zpozoroval že se jí po těle začaly dělat zvláštní výrůstky (na ocase, i na nožičkách) vypadají jako špatný svlek,ale ten to není,protože zdělat nejdou a je to asi 0,5cm vystouplé,také na přední levé nožice má prostřední drápek nateklí tak že nejdou vydět ty ostatní.Nevíš čím by to mohlo být?
Moc děkuji předem za odpověď
asatsura
asatsura (2 příspěvků) 19.03.2009, 08:28:40 xxx.xxx.248.71
ahoj koupil jsem si chamika a k tomu mensi terarko uz i s vybavou a byly tam umele rostliny myslite ze to bude vadit kdyz mu je tam necham misto zivych protoze to terarko neni zrovna velky
Kristyna (neregistrovaný) 11.08.2013, 16:21:27 xxx.xxx.63.191
zdravim . Mam chameleona a shanim mu nove bydleni puvodni terarium je uz male a tak jsem nasla Flexarium myslite ze je to dobre ??

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.