Aktuálně: 4 978 inzerátů173 950 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Jak rozjíst psa,co nemá chut k jídlu a nemůže maso-nemocná

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 22.02.2024, 20:52:17 xxx:xxx.1987:cd34

léky ráno a večer,akorát fakt vynechám synolux..at jí není úplně blbě…
Léky bych bez konzultace s vetem jen tak nevynechávala. Zejména atb!!!
Je fajn, že je Dafče lépe. 🙂

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 22.02.2024, 21:11:22 xxx.xxx.136.20

tak on nám vet řekl,že kdyby hooodně nechtěla jíst,tak že to vynechat můžem….,tak dnes a včera jsem to nedala…jen tu jednu věc jinak vše jsem dala…aspon doufám…jaksi už nejsem moc schopná myslet….

sám říkal,že obdivuje její žaludek…

janaa
janaa (382 příspěvků) 22.02.2024, 21:20:03 xxx:xxx.892c:1744

Ale vždyť podle popisu nakonec žere,ne? A nezhubla. Nebo tomu nerozumím? Jestli má stále vysoké crp,a vysadíte antibiotika,tak se můžete vrátit zas na začátek. Spíš nerozumím,pokud by bylo psovi zle po synuloxu a nechtěl žrát,proč nezměnit atb

Vahine
Vahine (457 příspěvků) 22.02.2024, 21:50:52 xxx.xxx.179.11
janaa:

Ale vždyť podle popisu nakonec žere,ne? A nezhubla. Nebo tomu nerozumím? Jestli má stále vysoké crp,a vysadíte antibiotika,tak se můžete vrátit zas na začátek. Spíš nerozumím,pokud by bylo psovi zle po synuloxu a nechtěl žrát,proč nezměnit atb


A nebo dávat ten synulox injekčně, když je po prášcích  zle, náš minulý bělouš měl nejdřív atb prášky, vůbec nic nežral, jakože fakt nic, tak pak tedy dostal totéž v injekcích…píchali jsme je i sami doma, když nebyla vet v ordinaci. Měli jsme pár natažených stříkaček v lednici…to by snad taky šlo… 

janaa
janaa (382 příspěvků) 22.02.2024, 21:55:52 xxx:xxx.892c:1744
Vahine:

A nebo dávat ten synulox injekčně, když je po prášcích  zle, náš minulý bělouš měl nejdřív atb prášky, vůbec nic nežral, jakože fakt nic, tak pak tedy dostal totéž v injekcích…píchali jsme je i sami doma, když nebyla vet v ordinaci. Měli jsme pár natažených stříkaček v lednici…to by snad taky šlo… 


Tak určitě,to je taky možnost

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 23.02.2024, 06:01:18 xxx.xxx.136.20

Jana,ona trochu žere,a to CRP má už skoro dobrý,-má 15,chtělo by to kousek mín,tak má mít léky do neděle,kontrola v březnu,

s tím,že kdyby joo byl do ní problém dostat jídlo-což večer teda je,tak vysadit,

tak jsem jí ten synolux 2 dny nedala,jinak dávám všechno,

jinak už je veselá

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 24.02.2024, 10:38:30 xxx.xxx.62.82
Dafi:

Jana,ona trochu žere,a to CRP má už skoro dobrý,-má 15,chtělo by to kousek mín,tak má mít léky do neděle,kontrola v březnu,

s tím,že kdyby joo byl do ní problém dostat jídlo-což večer teda je,tak vysadit,

tak jsem jí ten synolux 2 dny nedala,jinak dávám všechno,

jinak už je veselá


Akorát Dafi nechcete se už k Synuloxu vracet, že ne? Tak byste mohla vyrobit rezistentní baktérie. Jinak Vám stále držím pěsti, ať se vše vrátí do normálu.

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 27.02.2024, 07:44:25 xxx.xxx.136.20

Dafi už v sobotu skončila s lékama,už i v sobotu měl menší výletík-výletík je všechno,kde se popojede ždibec autem🙂takže kousek mezi polama na asfaltce a pak obejítí centra Vyškova a zverimex,a v neděli vycházku po cyklostezce k rybníčku s celou 4 a zpět-s tím,že by jsme ji kdykoliv vzaly kdyby to na ni bylo moc..ale běhala,spokojená,

a doma už řádí jak mafián-krade/nosí věci,a žare jak dábel!!!!su strašně štastná,doufám,že 2 týdny smůly jsou za náma!!!

před týdnem v neděli mi odešl anduláček,po 9 letech,4 měsících a a ve čtvrtek před týdnem přítel utratil naši skoro 18 letou kočenku,ta teda už byla dost nemocná,ale nedařilo se mi nikoho z rodiny dokopat na veterinu…☹️:-/

  Fíkovnice-vy jste doktorka?

máme dost nemocného tchána a potřebovala bych se na něco zeptat…..

orionka-2
orionka-2 (468 příspěvků) 27.02.2024, 08:49:30 xxx.xxx.64.54
Dafi:

Dafi už v sobotu skončila s lékama,už i v sobotu měl menší výletík-výletík je všechno,kde se popojede ždibec autem🙂takže kousek mezi polama na asfaltce a pak obejítí centra Vyškova a zverimex,a v neděli vycházku po cyklostezce k rybníčku s celou 4 a zpět-s tím,že by jsme ji kdykoliv vzaly kdyby to na ni bylo moc..ale běhala,spokojená,

a doma už řádí jak mafián-krade/nosí věci,a žare jak dábel!!!!su strašně štastná,doufám,že 2 týdny smůly jsou za náma!!!

před týdnem v neděli mi odešl anduláček,po 9 letech,4 měsících a a ve čtvrtek před týdnem přítel utratil naši skoro 18 letou kočenku,ta teda už byla dost nemocná,ale nedařilo se mi nikoho z rodiny dokopat na veterinu…☹️:-/

  Fíkovnice-vy jste doktorka?

máme dost nemocného tchána a potřebovala bych se na něco zeptat…..


👍

Jsem ráda, že Dafi je dobrá !!!!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.