Aktuálně: 4 780 inzerátů176 358 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Nezodpovědní majitelé bojových plemen

kometa
kometa (4327 příspěvků) 16.02.2024, 15:46:09 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:

Tak já fakt zírám, ač jsem se nechtěla vměšovat, kolik lidí zvládáte urazit. Já se s Vámi nepřu o obsahové stránce, musela bych přečíst nevím kolik stovek příspěvků. Ale nemohl byste se trochu mírnit v napadání ostatních?


Mastnacek mi připomíná nick honzapm. Ten taky nemá rád ženy.

4 hlasy
Anonymní (neregistrovaný) 16.02.2024, 15:47:11 xxx:xxx.72:117
eena:

Prípadov pribúda, pretože pribúda psov. A pretože to množstvo produkovaných šteniat je nutné niekde umiestniť tak má psa kde kto … a predsa je to aj o móde! Sused, kamoš obľúbený spevák má psa - tak musím mať aj ja - a krajšieho, väčšieho, unikátnu rasu… Budem neohrozený hrdina, lebo mám riadneho psa. Že o tom vie NIČ - to nevadí, veď šteniatko je také rozkošné. Cvičák - zbytočnosť, blbosť a aj sa to platí!  A súhlasím so Zrzavci  - vymyslieť  papiere aspoň na niečo základné  a potom aj vymáhateľnosť (i keď na niektoré individuá neplatí nič) - no je to asi sci-fi. Z mojej osobnej skúsenosti - ja som sa v živote ozaj bála práve nevychovaného ratlíka! Koľkých ľudí on pohrýzol do kotníkov a lýtok! A majiteľ nič - veď on je predsa malý! Cirkus robil iba raz, keď mu toho jeho nervného ratlíka odkopol sused. A ešte jeden postrach ulice bol vo vlastníctve asi 80 ročnej babičky - kríženec veľkosti york- a - ten tiež hrýzol všetko čo sa okolo neho mihlo - pani s ním chodila navoľno a s obľubou sedávala na lavičke neďaleko ihriska. Pohrýzol fakt veľa detí - a polícia to riešila vždy dohovorom. Našej “blbej” labradorke natrhol ucho - lebo ona iba držala a jačala, nič mu nespravila, kým som spratka z nej nesundala ja. Nespochybňujem, ale fakt, že je rozdiel mať problém s ratlíkom a mať problém s veľkým psom. Ale aj keď “BLBOV” pribúda, predsa len na tých veľkých psov si vo všeobecnosti dávajú ľudia väčší pozor (iste sú výnimky). 


Tak ja mam 3,5 kg jorksira, socializovaneho, na prechadzke na nic a nikoho nesteka, na sidlisku chodi len na voditku a aj tak mi ho asi 3x napadli velke psi. Ale narazili, schytali kopanec a zatial vzdy sa majitel oboril na mna, ze preco im kopem do psa. Ja  3,5 kg psa na voditku, oni 20-30 kg  nevychovaneho psa na volno. Stava sa casto, ze pribehne velke stena, ale to mi nevadi, je to stena a tie nebyvaju agresivne, len doterne. Zaujimave je, ze ked idem s nasim ovciakom, tak si tych velkych psov chytaju, ale pri malom maju asi pocit, ze vsak tomu ich sa nic nestane. My sme mali rozne velkosti a rozne plemena a je to len a len o majitelovi. Ale naozaj vazne ublizit vedia len vacsie psi.

2 hlasy
Pandinus
Pandinus (141 příspěvků) 16.02.2024, 15:49:51 xxx.xxx.161.10
megi-the-pes:

A ten, co na psa drbe, by ale testem neprošel. 


No tak předpokládám, že psa by si směl pořídit až po složení testu či zkoušky. Že na něj bude drbat se dopředu nedozvíte🙂

0 hlasů
mastnacek
mastnacek (526 příspěvků) 16.02.2024, 15:59:16 xxx.xxx.225.131
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 16.02.2024, 15:46:09

Honzik je teplej, ja mam zeny rad, nemam rad blbce.

0 hlasů
kometa
kometa (4327 příspěvků) 16.02.2024, 16:13:36 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele mastnacek z 16.02.2024, 15:59:16

Jenže pro vás je blbec každý, kdo má jiný názor. A zbytečně zesměšňujete a urážíte.

1 hlas
impact
impact (421 příspěvků) 16.02.2024, 16:16:05 xxx.xxx.59.188
kometa:

Mastnacek mi připomíná nick honzapm. Ten taky nemá rád ženy.


Já si celou dobu myslela, že je to mastňáček a on je to spíš mast-nácek. A teď tu z toho mám záchvat smíchu. 😂😂😂

5 hlasů
mastnacek
mastnacek (526 příspěvků) 16.02.2024, 16:27:55 xxx.xxx.144.25
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 16.02.2024, 16:13:36

Nic neni zbytecne. A ze to tak je? Asi ze to je o coklech? 

0 hlasů
mastnacek
mastnacek (526 příspěvků) 16.02.2024, 16:29:04 xxx.xxx.144.25
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 16.02.2024, 16:16:05

Vlastnimu vtipu se clovek nejlip zasmeje sam, to znam. Najdete si co to znamena. Myslim, ze to ani poradne nevite.

0 hlasů
N (neregistrovaný) 16.02.2024, 17:21:00 xxx.xxx.242.38

Ale dneska je tu “prdel” jak tu dlouho nebyla.😄😄 

0 hlasů
Anonymní (neregistrovaný) 16.02.2024, 17:29:41 xxx.xxx.39.28
N:

Ale dneska je tu “prdel” jak tu dlouho nebyla.😄😄 


Jo včera vejce za 13 Kč a dneska toto, tady se člověk pobaví aspoň.

0 hlasů
N (neregistrovaný) 16.02.2024, 18:06:12 xxx.xxx.242.38
Anonymní:

Jo včera vejce za 13 Kč a dneska toto, tady se člověk pobaví aspoň.


Nic o vejcích za 13 nevím? Kde? 😄 

0 hlasů
Doron
Doron (1865 příspěvků) 16.02.2024, 19:04:26 xxx.xxx.162.21
Buggyra:

Ale máme pastevecká plemena, která rozhodně nejsou tak zabijácká, jako SAO, a to zrovna třeba pyrenejce, čuvače (není jeden z těch Libosváreckých taky pyreneják?), není rotvajler původně taky pastevec? No a v místech, kde je pevná ohrada, nevidím důvod je neumístit. Tady na severu měl člověk pečlivě podle AOPK postavenou ohradu, vše schválené, vše zadotované (tj. dle regulí) a stejně mu to tam vlci vybílili, přemýšlím, kdyby měl u těch ovcí psy, jestli by se to taky stalo. Jasně že kangal není upe super pes tady k nám mezi horské resorty, ale však my máme přece psy vyšlechtěné geograficky daleko blíže hlídající historicky stáda ovcí.


Oni mají šarplanince . 

Máte pravdu, třeba čuvači jsou super, strávila jsem s nimi dětství  v Jizerských horách, vždycky jsem o prázdninách přijela a už mě v chalupě naši neviděli, byla jsem se psy. Oni tam s nimi pásli a fungovali i jako psi ovčácký, uměli  zahnat krávy každý večer domů.My jsme se milovali ! Teda, já milovala i ty krávy. Nejlepší prázdniny na světě ! Mi to pak zůstalo.😊

Nebo i ten briard, co teď mám, by byl ke stádu dobrý pes. Je to povedená kombinace pasteveckých a ovčáckých genů , hlídá i proti nebezpečí ze vzduchu , je inteligentní, ovladatelný a žádný ořezávátko to teda není.

Hustá srst ho hodně chrání  , má sílu i odhodlání. Akorát je rád nablízku člověku , jako úplně samostatnou hlídací jednotku si ho představit neumím . 

Jejda, koukám, že debata hodně poskočila, co jsem byla v práci .

4 hlasy
Sarah01
Sarah01 (1641 příspěvků) 16.02.2024, 19:32:27 xxx.xxx.162.253
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 16.02.2024, 19:04:26

Myslím, že jste o nic nepřišla. 🙂

2 hlasy
Sardullah
Sardullah (1006 příspěvků) 16.02.2024, 23:25:25 xxx.xxx.29.244
mastnacek:

Je to jako s piratama a HHC. Brecej, ze zakaz nic nevyresi a jen zhorsi. Svym zpusobem pravda. Tak napnu sily, vystopuju vyrobce a poslu je ke dnu. Ale oni si to dopeli radi zobou ze jo a kdo se chce nechat pripravit o svoje zobani. 

S coklama to je stejny. sileny pejskari co proste musi mit to svoje smradlavy doma a prez to vlak nejede, ztratili by smysl zivota a na druhy strane mrtvi nebo zmrzaceni kvuli pleziru nedbalych nebo lehkovaznych majitelu. Argumenty s autama, rucnim naradim atd neberu. Pes je zbytnost. Ukazuje pouze na to, jak jsem bohati a mame na vyhazovani za mazlicky. Takze kdo se odvazi navrhnout reseni, ktery sahne lidem do jejich uchylek? Nikdo. 


Taky určitě máte něco co je pro vás smysl života, něco, co vám dělá radost nebo nějaký svoje čistě osobní sobecké štěstíčko. Bože, vždyť je na tom světě ták krásně… není všechno na dvě věci. No jestli ne, jestli jste jen naštvaný na celý svět, tak je mi vás líto.
Ano jsou lidi, kteří nikdy ty bláznivé čoklaře, nepochopí, jak je pes jedinečný a jinou bytostí nenahraditelný… pes vás miluje ať jste oškliví nebo krasavec, ať jste malej krpatec a nebo nabušenej atlet, ať máte IQ milion a nebo nesršíte inteligencí atd atd… je to bezpodmínečná láska a pro mě je čest být milována velkým psem, strážným andělem. A raději budu ta, o které si vy myslíte něco nepěkného… pošahaná pejskařka, vedle které se teď v posteli povaluje pastevecká čubina, než člověk jako vy, který se minimálně tady projevuje až nenávistně. Jako já se mám stydět za to, že mi vyhovuje psí radikál, který vidí svět černobíle a nekompromisně si hájí a brání svoje, pes s vlastním názorem … vždyť vy jste úplně stejný radikál, který to vidí černobíle a nekompromisně a nebojím se říct, že agresivně hájí svůj názor. Jediný rozdíl mezi vámi a mým pasteveckým psem je, že s pastevcem se lze dohodnout, domluvit kompromis, že se budeme chovat slušně, nebudeme na nikoho bezdůvodně štěkat, můj pastevec je sebevědomý a nad věcí, nechce zabít vše živé, pokud se budete i vy chovat slušně, tak si vás můj pastevec ani nevšimne, protože ho prostě nezajímáte, což se bohužel z vašeho písemného projevu zde o vás říct nedá. Trošičku mi přijde, že podle sebe soudím tebe. Fakty bych nechtěla psa, který by se projevoval jako vy. A jestli máte souseda debila s SAO, kterou si neumí zabezpečit, tak si to řešte s ním a neházejte všechno a všechny do jednoho pytle. 
Já si taky nemyslím, že každý člověk, který má ovce, je stejně “příjemný sympaťák” jako jste vy. Kdybych měla podle vás soudit všechny, tak tedy prosím zakažme ovečkáře, neboť to jsou strašně agresivní radikálové s vražednými sklony.
 

7 hlasů
mastnacek
mastnacek (526 příspěvků) 16.02.2024, 23:46:28 xxx.xxx.172.22
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 16.02.2024, 23:25:25

Dyt to rikam, to je na prasky a ne na psa. Zbytecne plevelite.

0 hlasů
N (neregistrovaný) 17.02.2024, 00:30:09 xxx.xxx.242.38

A to je teprve pátek..😀😀

0 hlasů
mastnacek
mastnacek (526 příspěvků) 17.02.2024, 07:24:27 xxx.xxx.80.12
Odpověď na příspěvek uživatele Irma19 z 17.02.2024, 00:31:41

Ne, to je nakej kkt

0 hlasů

Toto téma je uzamčené.