Aktuálně: 4 599 inzerátů178 091 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů

Přidávejte poznaty z Lysé

jakub.ara (neregistrovaný) 01.11.2010, 00:02:17 xxx.xxx.205.201
tajk to je jen zlomek fotek co jsem nafotil.. jestli budete chtit tak nějaké ještě vložím, ale je to jen na vaše přání....???
Obrázek
cone (neregistrovaný) 01.11.2010, 08:10:09 xxx.xxx.67.3
Fotky jsou moc pěkné, díky, pokud vložíš ještě nějaké / až budeš mít čas, budu rád. Jinak pořizovací cena u chovatele, jednoho ze tří, co trichy u nás mají, byla 300tis za kus /jeho vlastní sdělení/. Pokud se změnila tak razantně za poslední dva roky, tak se omlouvám.V lonškém roce byli nabízeni na jednom portugalském serveru. Tricha totiž je druh více choulostivý na udržení při životě a na chov než ohrožený. V žádném případě jeho cena nebude dosahovat ceny některých velmi vzácných druhů karibských amazoňanů.
sunflowersman (neregistrovaný) 01.11.2010, 11:09:16 xxx.xxx.88.237
Dobrý den. Informacím v novinách, obzvláště těch bulvárních bych vůbec nevěřil. Podle hodnata 2 mil , nemůže být reálná. Jakube nevíte kdo vystavoval ty pyrury rudohlavé, které máte na fotce č. 1? to jsou ptáci pana Eliáše?
Peťula (neregistrovaný) 01.11.2010, 11:36:20 xxx.xxx.38.103
Ahoj všichni :-), budu prudit, ale jsem na ně prostě zatížená, a ještě nikdy jsem je na větší výstavě neviděla ..................... zajímalo mne, zda tam někde aspoň v koutku byly vystaveny "obyčejné duhové andulky :-))" .
Orina (neregistrovaný) 01.11.2010, 12:16:47 xxx.xxx.114.6
Zrovna tak jako nebyli senegalci. Všechno se tam nevejde.
Orina (neregistrovaný) 01.11.2010, 12:19:50 xxx.xxx.114.6
Tak jsem ráda, že se chovatelům pyrury od ing.Eliáše líbí, já na mutace moc nejsem a teď čekám hnízdo mutačních pyrur od ing.Eliáše, přímo se bojím jestli o mladé bude zájem. Ale co se nelíbí mně může se líbit někomu jinému.
anonymní (neregistrovaný) 01.11.2010, 13:18:23 xxx.xxx.109.90
Keď sa Vám nepáčia tak prečo ste si ich kupovala?
Orina (neregistrovaný) 01.11.2010, 16:03:17 xxx.xxx.114.6
Mám pyrury příroní, ale štěpitelné. Čekala jsem na ně pět let než někdo vůbec prodával, tak PROTO!!!. Nevím jestli se opravdu vylíhnu nějaké mutace, takže ještě nemohu posuzovat co vlastně v hnízdě bude. Takže PROTO!!!! Pořád všichni vykřikují jak nemohou papoušky prodat, když ale někdo něco shání, tak to nesežene. To co jsem koupila se mi líbí jinak bych to nekupovala. Psala jsem, že se mi nelíbí mutace,ne!!" že je vlastním. Chce to číst dobře text. Jen vidím že se rád občas navážíte do diskuze, ne jenom mně.
Obrázek
sunflowersman (neregistrovaný) 01.11.2010, 16:30:31 xxx.xxx.175.196
Dobrý den.Paní Svobodová asi Vás zklamu,ale přírodní ptáky nemáte. Hypoxantha je opalínovou mutací pyrury zelenolícího. Sám jsem se o tom přesvědčil letos kdy u udchovů bylo mládě, které mělo červenou barvu až na prsa. Ve světě je hypoxanta pojímána za opalínovou mutaci už dříve. Mě sosbně se líbí opalinový a opalín v kombinaci se skořicí, modrá řada mě také moc nebere. Na co vám štěpí? Mirek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.