Kvalita srsti

Dobrý den, potřebovala bych poradit něco na podporu srsti koček, máme mícu po operaci a ráda bych, aby zase rychle osrstila. Kdyby to pomohlo i rychleji přelínat a vůbec všeobecně zvednout kvalitu srsti, bylo by to super. Vítám každou radu, díky :-)

neregistrovaný Vladimíra neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Vladimíra z 20.11.2015, 16:10:24

Pravděpodobně máte kočku po kastraci. Kvalita srsti zvířat záleží na jejich zdravotním stavu. Domnívám se, že jak se bude Vaše kočka postupně uzdravovat po operaci, že se jí bude i postupně zlepšovat kvalita srsti. Krmte ji tím nejlepším, co je pro kočky k dostání a pečujte o ni také vzorně dle pokynů veterináře. Tím myslím že podpoříte i zlepšení srsti Vaší kočky do původní kvality.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný

Dobrý den, 

naší kočce na srst pomáhají kapky vyživující srst Laveta. Méně líná a srst má hezkou, hladkou a zářivou. Stačí nakapat do krmení. 

neregistrovaný Doglover neregistrovaný

Děkuji :-)

neregistrovaný Vladimíra neregistrovaný

Já používám tréninkové krmivo nebo speciální granule pro kastrované kočky. Můj kocour je miluje a srst má krásně lesklou http://goo.gl/jKVtG9

neregistrovaný martina035 neregistrovaný
Gimpet cheese paste s biotinem. Cica ma po ni luxusni hebouckou a lesklou srst. Zmena pomerne rychla :-)
SuePixie SuePixie 4 příspěvků

Dobrý den, chci se zeptat naše micinka docela dost pelichá místama je až holá, byl mi doporučen kličkový olej https://www.happytails.cz/pece-o-kuzi-a-srst/dromy-klickovy-olej-500-ml máte  s ním někdo zklušenost? Děkuji

neregistrovaný Katarina neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 7 (celkem 7)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »