Aktuálně: 5 041 inzerátů173 719 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Kavapo a slepicar.cz je tatáž firma pozor !!!

LesŘáholec (neregistrovaný) 29.06.2017, 16:22:30 xxx.xxx.160.22

To by mě zajímalo, kdy už s těma kladnýma falešnýma příspěvkama skončíte. To nepochopíte, že lidí, který jsou nespokojení s vaší firmou je víc? Takhle se byznys nedělá. Týrat zvířata a ještě arogantní chování vám k byznysu nepomůže. Pravdivé skutečnosti, že týráte zvířata, prodáváte nemocné vás jednou položí, nebojte. Lidí s negativní zkušeností je mnoho mnoho mnoho mnohonásobně víc. 

 

NIKDO OD NICH NEKUPUJTE! Jsou to PODVODNÍCI!!

Emil (neregistrovaný) 30.06.2017, 09:50:13 xxx.xxx.132.57
LesŘáholec:

Moc těm kladným zkušenostem tady nevěřim. Nejen že mi dovezli totálně zuboženou drůbež, ale ještě byla arogantní ta k**va na telefonu při reklamaci. Dosud reklamace nevyřešená. Stav zvířat jsme vyfotili a rozšířili na webu a putovalo to rovnou k veterinářům. 

U těhle firem nic nekupujte! PODVODNÍCI a TRÝZNITELÉ!!!!!! Koukněte i jinam na net a zjistíte o nich pravdu.


Taky jsem reklamoval dvě housata u Kavapa, dovezli za týden nová, nechtěli ani fotky ani si nechtěli ty uhynulá vzí zpátky. Takže přístup dobrý, nestěžuju si na ně v tomhle směru. Jen by mohli trochu slevnit, zdá se mi, že každý půl roku co sem k nám jezdí, to vždycky vyleze ta cena o pár kaček.

Neregistrovaný (neregistrovaný) 30.06.2017, 11:23:50 xxx.xxx.160.22

Společnost Slepičář.cz jsou podvodníci, stejně tak i Kavapo.cz. Je to jedna neśpěšná firma, která prodává velmi týrané zvířata, při reklamacích neodpovídá, a chová se arogantně. Jediné co zmůžou, jsou falešné pozitivní reakce pro zvrácení svého neúspěchu. Stejně jako je ten nade mnou. Na tuto firmu je mnoho udání na veterinární správě.

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2017, 00:00:53 xxx.xxx.219.119
Neregistrovaný:

Společnost Slepičář.cz jsou podvodníci, stejně tak i Kavapo.cz. Je to jedna neśpěšná firma, která prodává velmi týrané zvířata, při reklamacích neodpovídá, a chová se arogantně. Jediné co zmůžou, jsou falešné pozitivní reakce pro zvrácení svého neúspěchu. Stejně jako je ten nade mnou. Na tuto firmu je mnoho udání na veterinární správě.


Naprostý souhlas. Příšerná drůběž, ještě přísernější chování závozníka a velmi arogantní paní na telefonu. Všechno chcíplo.

Carlos (neregistrovaný) 03.07.2017, 10:28:17 xxx.xxx.177.43

Já z Kavapa beru celý život. Pro slepice si dojedu na náves. Naložím je na kolec a vezu do kurníku. Za celou dobu mi žádná nechcípla. Pravda,trochu podražily, ale jinak spokojenost.

JaninaKalina (neregistrovaný) 03.07.2017, 14:55:25 xxx.xxx.9.181

Dobrý den, ráda bych se podělila také. Naprosto souhlasím, že se jedná o velmi nekalou společnost. Drůbež příšerná, a i já jsem jeden z mnoha případů, který neustále nemá vyřízenou reklamaci. Dvě slepice mi pošly hned druhý den. Kachna měla bouli na břiše, když to viděl veterinář, zhrozil se.

Sašenka (neregistrovaný) 04.07.2017, 13:21:32 xxx.xxx.237.205
JaninaKalina:

Dobrý den, ráda bych se podělila také. Naprosto souhlasím, že se jedná o velmi nekalou společnost. Drůbež příšerná, a i já jsem jeden z mnoha případů, který neustále nemá vyřízenou reklamaci. Dvě slepice mi pošly hned druhý den. Kachna měla bouli na břiše, když to viděl veterinář, zhrozil se.


No vidíte, a já s nimi mám jen dobré zkušenosti. Reklamaci jsem řešila jednou a vyřešila. Drůbež jsem si odvezla z výdejního místa sama. Žádný problém jsem nikdy neměla. Slepičky vypadaly moc pěkně.

JohanSeb (neregistrovaný) 04.07.2017, 13:44:22 xxx.xxx.19.133

Abych pravdu rekl, tak neverim jedinemu kladnemu prispevku na slepicare a kavapo. Pisou si to sami. Protoze je tak moc negativnich prispevku, a vsechny se shoduji v abnormalnim tyrani a totalni nezdravi jedinci. Vsechny kladne prispevky maji pak stejnou kostru a styl, takze evidentne podfuk a falesny prispevek. Ja musim rict, ze jsem si to teda poradne rozmyslel, kdyz jsem videl realne fotky i video na youtube. Kdo uvazuje o koupi, kouknete tady https://www.youtube.com/watch?v=v4iubvXpvVA Taky vas prejde chut

Lída (neregistrovaný) 07.07.2017, 10:30:22 xxx.xxx.130.233
Miky:

Nakupuji u obou ,vše kvalitní a levné.Dík.


Teď už taky nakupuju o obou společností a nemůžu si na nic stěžovat.

chovatel (neregistrovaný) 07.07.2017, 11:01:48 xxx.xxx.209.77

Pro všechny kdo ještě nemají své zkušenosti s kavapem je toto varování! PODVODNÍCI a TRÝZNITELÉ! Spoustu udání od zákazníků na veterinární správě.

Johanka (neregistrovaný) 10.07.2017, 09:22:35 xxx.xxx.139.150
Lída:
Miky:

Nakupuji u obou ,vše kvalitní a levné.Dík.

anička (neregistrovaný) 10.07.2017, 17:49:48 xxx.xxx.219.152

Kavapo je příšerná společnost! No prvně musím říct že mě měla odradit už arogance zjevně nezkušeného řidiče. Prostě jenom závozník. Do mojí krabice je vysloveně rval, když jsem řekla že si chci drůbež prohlídnout, málem mi nafackoval. Ještě že jsem si je prohlídla. Drůbež se ani neudržela na nohou. Odešla jsem bez nákupu, a od té doby varuju kdekoho před podobným nákupem. Musím taky souhlasit, že se jedná evidentně o zcela běžný způsob obchodování těchto nekalých firem.

Pavel Pavel (neregistrovaný) 11.07.2017, 12:01:27 xxx.xxx.187.213

Když jsem naposledy nakupoval u Kavapa nebylo to tak šílený, jak někdo tady píše. Vybral jsem si, co se mi líbilo, zaplatil, sám jsem si naložil do auta a odjel domů. Žádný problém, vybrat jsem si mohl slepice, které jsem chtěl. Žádný opelíchaný a zubožený v autě nebyly. 

Zbyšek z Lipí (neregistrovaný) 11.07.2017, 15:05:32 xxx.xxx.211.118

Musím uznat, že podvodníci to jsou velcí. Zakládají nové a nové profily, aby si zlepšili vlastní reputaci. To jim však nepomůže. Za mě katastrofa a morální bahno společnosti.

 

NIKDO TAM NIC NEKUPUJTE, nejdříve si na internetu vyhledejte spousty recenzí, které jsou skutečné, a varuje zákazníky před těmito firmami. Každá kladná reakce na tuto firmu je nejen že podezřelá, ale především má totožný obsah, čímž prokazuje jasný FAKE.

prichodko (neregistrovaný) 11.07.2017, 19:26:20 xxx:xxx.d355:4076

V dubnu jsme s nima měl také tu čest jako novopečený chovatel začátečník .Nic víc k tomu nechci říkat , video řekne vše . Já jsem  obchodník , mám také firmu kde pracuji s lidma  , ale aby jsem investoval tolik času, peněz a prostředků do budování něčeho , čemu  potom takto nesmyslně   kazím reputaci a pověst a naseru stovky lidí tím , že je takto nesmyslně obchodně podvedu ,  tak to prostě nechápu. Přitom je to pěkná živnost , která by mohla běžet v pohodě , vždycky bude nějaké procento nespokojenců to se vyskytuje všude a nejde tomu zabránit , ale tohle je už opravdu armáda a to je potom průser, radši se na to vyser...te .

 

 

 

Bára (neregistrovaný) 12.07.2017, 13:16:55 xxx.xxx.62.100
Dobrý den, i já jsem objednala u Slepicar.cz, po dvou týdnech mi dovezli slepice v silenem stavu, prý jsou z klecoveho chovu, to by mi zas až tak nevadilo, pokud by to bylo uvedeno na jejich stránkách. Za mě nespokojenost. Slepičky na obrázcích na jejich stránkách rozhodně neodpovídají reálu!
Dana (neregistrovaný) 12.07.2017, 13:48:43 xxx.xxx.130.121

Služby slepičáře jsem využila kvůli sousedce, která si chtěla objednat pouze 3 slepičky a slepičář ji sdělil, že 3 kusy tak daleko nepoveze. Tak jsem objednala s ní. Slepičky vypadaly dobře, v autě je měli pěkně rozdělený v přepravkách, žádná mě ani sousedce nepošla. Kupovaly jsme teda mladý kuřice před snáškou. Za ná obě spokojenost.

Jarmila (neregistrovaný) 12.07.2017, 16:21:58 xxx.xxx.127.134

Jejich auto přijelo na naší ves. Nejen že zákazníci nadávali, ale i starosta jasně vyčinil řidiči, že jestli si myslí, že jsou lidé hlupí a koupí opelichaný vynesený slepice, tak že je blázen. Že si to může koupit každý za 15kč ve vedlejší vsi v drůbežárně. Řidič velmi naštvaně práskl dveřma u auta a odcestoval. Od té doby se u nás jejich auto neukázalo.

bílá slepička (neregistrovaný) 13.07.2017, 09:57:44 xxx.xxx.134.119

Měla jsem objednáno v květnu kuřata u slepičáře.cz. Všechno vyšlo podle domluvy. Já jsem s jejich službami spokojená. Nedávno jsem chtěla přiobjednat,  ale kuřátka měli vyprodaný. Nikdy jinde jsem je pak taky už nesehnala.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.