Kavapo a slepicar.cz je tatáž firma pozor !!!

Dobrý den, moje maminka si zakoupila 5 kusů ročních slepic aby snášely hned za cenu 1 kus - 130,- kč. Ve středu je přivezli a již ve čtvrtek ráno chcíply 2 slepice, takže mamka zavolala do firmy Kavapo na reklamace, tam to zvedl arogantní pán ( hulvát ) který na místo nějaké omluvy, či výměny mamce vynadal se slovy, že si měla připlatit a zakoupit dražší slepice. Na dotaz jak to budou řešit, jí bylo řečeno, že má slepice dovézt do Humpolce a oni zjistí na co slepice chcíply ale ať nepočítá, že jí škodu uhradí !!! NECHÁPU A HLAVA MI TO NEBERE a přitom stačilo jen se omluvit a při další dodávce slepice vyměnit za zdravé. Dělají kolečko jednou za 14 dní. Při dalším telefonátu se maminka dovolala nějaký paní a ta jí zdělila, že slepice pochází z klecového chovu, takže teď již to dávalo smysl proč slepice chcíply a proto zase volala na reklamace. TAM UŽ JÍ NIKDO NEZVEDAL TELEFON, RADŠI SE NECHALI ZAPÍRAT !!! Dnes uhynula třetí slepice, takže zůstaly jen dvě. JEN SI TO SPOČÍTEJTE 5 x 130,- = 650,- kč : 2 = 325,- kč. TAKŽE SKÓRE ( zatím ) JE 1 SLEPICE ZA 325,- kč. ZA MĚ KAVAPO.CZ JIŽ NIKDY, JSOU TO ZLODĚJI !!!!!!

neregistrovaný vlastik neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 81 - 81 (celkem 81)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »