Kavapo a slepicar.cz je tatáž firma pozor !!!

Pro všechny kdo už mají své zkušenosti s kavapem je toto varování! Dvě společnosti ale v rejstříku jedna a tatáž osoba
neregistrovaný Karel neregistrovaný
No tak díky za info. Málem jsem si u slepičáře objednal !!!
neregistrovaný Jura neregistrovaný
Já taky....
neregistrovaný Snek neregistrovaný
Haha. Kavapo kvalitní drůbež?
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Dobrý den , mohu se zeptat , kde je nejlepší si drůbež objednat ??
neregistrovaný Milan neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Snek z 04.01.2017, 20:20:02

Díky.

  1. Děkuji za informaci, málem jsem také naletěl. angry
  2. Přikládám ze světa.

 

  • Obrázek
matejsurovy matejsurovy 1 příspěvků

A kde teda sehnat něco kvalitího?

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Anonymní:

A kde teda sehnat něco kvalitího?


www.kurice.cz

neregistrovaný Lukáš neregistrovaný

Nakupuji u obou ,vše kvalitní a levné.Dík.

neregistrovaný Miky neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Snek z 04.01.2017, 20:20:02

Já si objednala a marně čekám. Nemůžu ani zjistit termín dodání.

 

 

neregistrovaný Milunka neregistrovaný

Děkujeme neregistrovanému pisateli, pravděpodobně nějakému prodejci drůbeže, kterému se bohužel příliš nedaří a tak má čas psát do různých diskuzních fór na internetu zavádějící a poškozující informace o našich společnostech. S velkou slávou zjistil, že projekty Kavapo a Slepičář spolu spolupracují, my se tím netajíme, ba naopak na stránkách www.kavapo.cz přímo odkazujeme na naši novou službu www.slepicar.cz. Zákazníci si naši službu závozu drůbeže a krmiv přímo na jejich adresu, aby nemuseli chodit na závozové místo a složitě a nekomfortně přepravovat drůbež k nim domu, chválí a oceňují ji. V průměru máme ze 100 závozů jednu až dvě reklamace, které vždy vyřešíme ke spokojenosti zákazníka. 98% je spokojeno a naopak naši službu neustále pro zákazníka zdokonalujeme, aby byla ještě komfortnější. Pracujeme s živou drůbeží 20 let, víme jak s ní zacházet a tyto zkušenosti se snažíme předat i našim zákazníkům. Mrzí nás, že konkurence nebo jeden nespokojený zákazník má potřebu vyvolávat vlákna o našich úspěšných projektech, nebudeme stejní a přejeme mu v jeho podnikání i životě mnoho úspěchů, radostí a pramálo starostí. Hezký den všem Slepičář a Kavapo přeje jen :)

neregistrovaný Slepičář s Kavapem neregistrovaný

Dobrý den, všem. Nedá mi to a taky musím přidat jednu zkušenost se Slepičářem.

Mně je úplně jedno, že je to jedna a tatáž firma a že má stejnýho majitele. Co jsem objednal, přivezli velmi rychle, za dobrý peníz a slepice mi nesou dobře a žádná mi neumřela. Chystám se na další objednávku.

pajerovec pajerovec 1 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Miky z 15.03.2017, 15:33:27

Taky jsem nakoupila už i u Slepičáře a všechno dopadlo dobře. Pán co mi slepice přivezl byl velice ochotný a donesl mi je až do kurníku.

neregistrovaný Jarka neregistrovaný

Zdravím vás všechny, musím se taky podělit se zkušenosti s Kavapem. Slepičáře neznám, nevím jestli je to stejná firma, nějak mě tohle nezajímá. U nás si každý může podnikat jak chce, tak ať to dělá, když to naše zákony umožňují. S Kavapem mám zkušenost dobré, Asi tak před 2 lety přijeli k nám na náves, koupila jsem 10 slepic. Po týdnu, možná ani né nám začaly z ničeho nic kvokat, až to bylo dost nepříjemné, ale všechny nám vyseděly kuřátka. Byli jsme všichni dost překvapený, hlavně vnučky, nikdy se nám to předtím ještě nestalo. S tím Slepičářem zkušenosti nemám, možná vyzkouším na podzim.

neregistrovaný Ivuše neregistrovaný

Taky mám z Kavapem dobré zkušenosti. Sice už jsem u nich delší dobu nic nebral, zdědil jsem nějaké slípky po otci. Slepičáre neznám vůbec, mrknul jsem na jeho web a nabídka se mi zdá přijatelná. Jak ceny drůběře, tak cena dopravy za 99Kč, To je velice slušné, když dodávka jede napříč celou naší krásnou zemí.

neregistrovaný Milan neregistrovaný

Je to ubohý! Koukam že si sama sobě dělá firma recenzi. To samé dělá i jinde. Jsou to podvodníci co nezákoně týrají zvířata. Lidi vyhledejte si na internetu slovo KAVAPO a zjistíte co jsou zač. Je to plné negativních a pravdivých recenzí o jejich postupu prapodivného podnikání. 

neregistrovaný bartoloměj neregistrovaný

Přeji hezký den, Kavapo neznám, ale od Slepičáře jsme objednaly se sestrou slepičky jako dárek pro babičku. Objednávka proběhla v pořádku. Vše dovezli ve smluvený den a i čas, aby to bylo překvapení. Platby proběhla předem na účet. Slepičky nesou dobře a vůbec nebyly opelíchané a vypadaly zdravě. Bábina je spokojena a my také. Mohu jen doporučit.

neregistrovaný Dendulak neregistrovaný

Chovám slípky už přes deset let, jednou za rok si dojdu k nám na ves pro slepice od Kavapa, když mi to doma vybílí kuna a jsem maximálně spokojená. Vyberu si, jaké se mi líbí, zaplatím a odnesu. Žádný sraní s ním nemám. Slepičky jsou pěkné a vždycky mi dobře a dlouho nesou. Občas vezmu i to krmivo, aby se měly holky dobře. Vejce mám denně někdy každý druhý den.

neregistrovaný Chovatelka.F neregistrovaný

Moc těm kladným zkušenostem tady nevěřim. Nejen že mi dovezli totálně zuboženou drůbež, ale ještě byla arogantní ta k**va na telefonu při reklamaci. Dosud reklamace nevyřešená. Stav zvířat jsme vyfotili a rozšířili na webu a putovalo to rovnou k veterinářům. 

U těhle firem nic nekupujte! PODVODNÍCI a TRÝZNITELÉ!!!!!! Koukněte i jinam na net a zjistíte o nich pravdu.

neregistrovaný LesŘáholec neregistrovaný

Já s nimi reklamaci řešil asi 14 dní, ale vyřešili jsme ji. Poslal jsem fotku chcíplí slepice a za 14 dní, když k nám znova přijeli jsem si pro ni došel a dostal novou. Zatím žije a i ostatní žijou. Moje zuboženěně nevypadaly, byly v cajku. Když se mi nelibí, ta je neberu ne? Zkušenost dobrá, nemám s nimi žádný problém.

neregistrovaný Človíček neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 20 (celkem 81)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »