Aktuálně: 4 978 inzerátů174 012 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Kavapo a slepicar.cz je tatáž firma pozor !!!

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 21.09.2023, 14:09:00 xxx.xxx.198.226

No a taky se jim ty slepice prokrmují… Musíme si uvědomit, že ten profit z těch slepic končí, když klesne snáška, a pak je država těch slepic v podstatě ztrátová. To, že Kosičky udržují prodej tak dlouho, se asi také projeví.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (595 příspěvků) 21.09.2023, 14:24:32 xxx.xxx.171.14
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 21.09.2023, 12:40:09

Já kdysi četla , ještě na Ifauně příspěvek Bodlinky na podobné téma. Zmiňovala tam, že právě slepice-kuřata nebo jak to říct, jdou během odchovu strašně snadno podtrhnout. Pak, i když je genetika vynikající, nikdy nedokážou snášet do plného potenciálu, protože se jim správně nevyvine vnitřek. Proto mi přijde lepší, dát o trochu víc kaček, za kuřici z haly, kde to ale odchovávají opravdu profíci. Slepičky si den předem objednám, paní mi je chytne brzy ráno, aby je nestresovala a já je v cca deset vyzvednu a doma vypustím.

V bednách mohou strávit 2-3 hodiny? Každopádně dýl ne. Pochybuju, že si nějaký překupník dělá hlavu s tím, aby se o slepice až tak staral. No, a když vidím, jak někteří taky choavtelé jsou schopni odchovávat budoucí nosnice, nedivím se, že lidem pak skoro nesnáší. Takovou péči nepéči, si drůbežárna prostě nemůže dovolit. Už jenom to, že slepice mají v hale, ve velkém hejně. Kdyby tam byla nějaká, jakákoli nemoc nebo stres, okamžitě jim to vychcípá nebo neponese.

Kdybych chovala nějaké slepičky pro radost - myslím čisté plemeno, klidně si je koupím u malochovatele, u hybridek na vejce dávám předost kvalitnímu velkochovu.

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 21.09.2023, 14:34:32 xxx.xxx.198.226

drvodělko naprosto souhlasím, já také raději koupím slepice z velkochovu než odněkud, kde si nejsem jistá podmínkami. A ráda koupím i ty vynesené, když zrovna jsou (na jaře 1) nebyly a 2) já chtěla tentokrát opravdu jen bílé slípky, a ty se kupodivu jako vynesené v Kosičkách neprodávají). No a hlavně proč bych přeplácela u překupníka, když z Kosiček to mám za hubičku a jedu zrovna kolem, stejně bych PHM projela.

Quash
Quash (273 příspěvků) 21.09.2023, 19:13:34 xxx.xxx.33.234
Buggyra:

drvodělko naprosto souhlasím, já také raději koupím slepice z velkochovu než odněkud, kde si nejsem jistá podmínkami. A ráda koupím i ty vynesené, když zrovna jsou (na jaře 1) nebyly a 2) já chtěla tentokrát opravdu jen bílé slípky, a ty se kupodivu jako vynesené v Kosičkách neprodávají). No a hlavně proč bych přeplácela u překupníka, když z Kosiček to mám za hubičku a jedu zrovna kolem, stejně bych PHM projela.


Malé OT. Letos je prodávali v PROAGRU v Městci Králové a prý byly pěkné. Tak můžete kouknout v budoucnu i tam. 

Obrázek
Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 22.09.2023, 13:39:14 xxx.xxx.198.226

páč se mi líběj 🙂 Jsou hezky vidět na louce a dobře se počítaj (no…i jestřábovi, že). A jsou čisťoučký a heboučký. Takové blbosti 🙂

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 22.09.2023, 13:41:03 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 22.09.2023, 13:39:14

Takže čistě vzhledová záležitost….vlastně i praktická, to počítání. Tak to jo, mě to jen zajímalo, páč ešivá to třeba nejni nějak zásadní. Děkuji převelice .

assil
assil (1491 příspěvků) 22.09.2023, 14:41:31 xxx.xxx.121.3

Tak u nás se slepice počítají až večer v kurníku. Bílé se mi moc nelíbí, ale teď máme nějakou, co má takový zvláštní ocas a to je hezký.

Zdenka (neregistrovaný) 09.12.2023, 19:54:51 xxx.xxx.91.96

Špatné..špatné..špatné.Přivezli slepice ktere ani  po 3 měsicich nenesou vejce.Arogantni chováni majitwlky.Pouze přeprodávají.Za nic neručí..👎

Anonym (neregistrovaný) 21.03.2024, 23:14:55 xxx.xxx.90.197
Odpověď na příspěvek uživatele Bára z 12.07.2017, 13:16:55

Slepice odpovídají fotkám na stránkách..musíte sjet níž v nabídce a jsou na foto bez peří stejně jako v realitě 

Anonymní (neregistrovaný) 22.03.2024, 06:38:02 xxx.xxx.0.110
Anonym:

Slepice odpovídají fotkám na stránkách..musíte sjet níž v nabídce a jsou na foto bez peří stejně jako v realitě 


🤣🤣🤣 pobavil, ale ono je to jako u všech dodavatelů. Část spokojena část nadává.

Angie Horká (neregistrovaný) 29.03.2024, 14:55:33 xxx:xxx.439c:d2b7

Dobrý den, tak tedy za mě, se chováte jako zloději. Připojuji se k dalším z mnoha nespokojeným zákazníkům. Za prvé..pokud si objednám slepice a zaplatím je, očekávám, že budou v pořádku! Za druhé, pokud zavolám a chci věc řešit, měli by jste mít zájem to vyřešit a né ignorovat. Vzít si peníze to ano, ale poškozenou slepici zpět už nikoliv!!! Minula jsem dopravce o chvíli, jinak bych ji nepřijmula. Slepice vytahané vole až na zem a v něm bordel!! Bordel jsem jí odstranila, ale vole se už nikdy nestáhne. Za mě jste podvodníci a ignoranti!! Špatnou recenzi máte zajištěnou!! U vás si už nic nikdy nekoupím. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.