Aktuálně: 4 663 inzerátů177 660 diskuzních příspěvků17 795 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 06.08.2023, 01:08:29 xxx.xxx.62.239
Doron:

Jj, tak to u nás chodí. To byste koukala, kolik dětí bere hormonální blokátory, rodiče se často snaží zabránit alespoň operaci, pokud dítě není plnoleté, potřebuje souhlas.

Na Dr. Fifkovou mám obzvlášť pifku, myslím, že si ráda hraje na Boha, co dělá je z mýho pohledu perverzní . Tyhle děti řeší vnější přeměnou svoje vnitřní problémy,  ale to sexuologům můžete říkat horem dolem, nic platný… 


Ne ne, Doron. 

Kvůli té mé kamarádce (která byla dříve muž) jsem celou problematiku začala dost sledovat. A dr. Fifková rozhodně patří k těm konzervativnějším. 

Liberální sexuologové jsou schopni a ochotni nasazovat hormony opačného pohlaví, bojují za možnost změny pohlaví bez jakékoli chirurgické “přeměny” atd. Fifková je skutečně oproti těmto mladším dr. spíše zpátečnická.

A “hra na Boha” - může se to tak na první dojem zdát. Ale nedovedu si představit moji kamarádku, kterou znám vlastně jen po tranzici, že by žila v těle muže. Ona je šťastná, odsuzuje aktivismus, který v tomto ohledu bují, a…je prostě ženou. Nedovedu si představit ta muka těch, co se narodí v “jiném těle”. Což je ostatně název dokumentu ČT, který opět velmi velmi zkritizovala Lenka Králová (mnou zmíněná někde výše).

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 05.08.2023, 09:52:16 xxx.xxx.62.239
Buggyra:

A já těm hřibům ještě věřím! Dnes k večeru musím vyrazit do jednoho místního lesíka, vezmu s sebou amanta, on dostane ty holubinky, václavky a lysohlávky, já si odnesu ty hřiby, kozáky a klouzáky 🙂 Mám za to, že klouzáky tam budou na jistotu, těch jsou tam vždy mraky.


Buggyro, už jsem to kdesi zaznamenala (amant)!👍

Už uklízíte v bytě?😉 A lysohlávky bych amantovi nedávala, ještě si Vás pak splete s pavoukem nebo s čímkoli jiným!😉

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 05.08.2023, 09:49:50 xxx.xxx.62.239
Doron:

Na pohotovost určitě nepůjdu, nemám čas a chuť čekat třeba osm hodin v Motole 😅.

Kdyby to byla alergická reakce, neměla by nastoupit hned? Není to skoro oteklý, ale celá ruka bolí. Většinou žihadla snáším dobře…


Co sis na to dávala?

Obklady s cibulí mi v minulosti celkem dost pomáhaly. A jak píšou holky, kup si nějakej Zyrtec (nebo něco podobného) a 1 tbl. bych vzala. Podle efektu pak další.

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 05.08.2023, 09:45:35 xxx.xxx.62.239
Doron:

Ty seš nějakej znalec 👍


Aaale prd!🙂

Sharingan je znalec a na IF ještě třeba Pandinus, pak tuším Skeeve.

Vidíš, že jsem byla vedle jak ta jedle. A že jsou to dvě podplamatky jsem vůbec netipovala. Každopádně při mé proslulé fobii toto potkat - brrrrr.😛

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 05.08.2023, 09:39:36 xxx.xxx.62.239
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 05.08.2023, 05:17:55

Biaco, zdravím Tě!🌷

Normálně já plemeno Chausie ani neznala, koukám, že Ty se v kočkách hodně vyznáš, že?👍

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 05.08.2023, 09:33:03 xxx.xxx.62.239
zbynek:

Dobrý den, je někdo komu zásilka ještě nedorazila?


Já také hlásím, že už zásilka dorazila! A mockrát děkuji!🌷

U mě to bylo trochu složitější. Máme teď asi divného doručovatele, dvě doporučená psaní zašantročil, přičemž jedno bylo modropruhové od Policie a v druhém byly pro změnu nějaké peníze!😟

No a mailem mi přišla info, že “dnes Vám budeme doručovat zásilku…..” (= tu od Vás). Tak jsem čekala a čekala, a opět nic. Jela jsem na poštu, že to tedy bude tam, ptž ani telefon ani zvonění na zvonek, prostě nic… A na poště hodná paní mi zjistila, že dotyčný doručovatel má u mě poznámku “ve schránce”. Takže Vaše zásilka s dárečky dorazila v pořádku, nicméně stran těch rekomand to je na stížnost na doručovatele. Např. ta policejní zásilka už by na poště byla jen pár dní a já bych pak měla ještě větší průšvih než mám.😕

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 05.08.2023, 09:26:58 xxx.xxx.62.239
Canka:

Dobrý večer děvčata🤣

Bobi úspěšně hlásím,že od 1.8.držím ten přerušovaný půst…ten 16/8….takže naposledy jím v 17 hodin a v 9 h ráno začínám jíst…jako první den byl brutální..fakt..ale vydržela jsem…a postupně se to lepšilo..dneska už ráno dobrý..večer teda piju neslazený čaj..abych zaplnila bříško…ale držím..v úterý jsem začala,tak za týden stoupnu na váhu a uvidíme,jestli ubude nějaký gram🙂Musím to vydržet do tý dovolený,protože jsem se vážně neskutečně rozežrala🤭

Tady holky koukám rozebíráte zdraví,tak to já musím zaťukat,že všechno u mě dobrý…už mě ani ta hlava dlouho nebolela..zvláštní..přitom se nic nezměnilo..

Jinak já dneska vyrazila do města kočičákům nakoupit jídlo a nestačila jsem se zase divit,o kolik to všechno zdražilo😠 Měla jsem pár věcí a 2500,- kč..hrozný..asi budou o hladu a pošlu je lovit myši😄Zítra ještě musímjet koupit krmení slepičkám,i když toho mají hodně,došla mi směs pro nosnice..

Obrázek

Holky, že se vám sem vsunuji…stran toho zdražování.

Včera se mnou byla nakoupit kámoška a obě jsme úplně zmrzly u kočičího steliva. Ze dne na den zdražení asi o 21,- Kč!!! Hrudkující obyč už v Albertu stojí přes 80,- Kč!☹️

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 05.08.2023, 09:24:24 xxx.xxx.62.239
Sarah01:

To je ten, co znásilnil ty ženy? 


Ne ne, Ali Ty neznáš Alžbětko?🤣

To se akorát lepí na silnici a tak…

Bylo hostem (?) pořadu Miluše Bittnerové, dost úděsný rozhovor. Alžbětko si s sebou vzalo jakousi kytku v květináči, že je to jeho kamarádka či co a všude chodí s ním.😉

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 05.08.2023, 09:13:14 xxx.xxx.62.239
Bobca:

Já mám někde uložené video,kdysi mi někdo poslal operaci z muže na ženu…Po zarostení jizev ochlupením nebylo vůbec nic poznat…Normální vzhled  ženských orgánů...Vymodelovali jí i to,co žena potřebuje k sexuálnímu životu(ze žaludu)..Ano,kůži penisu jí vsunuli dovnitř jako vagínu…


Ano, Bobčo, tato videa jsou běžně na YT.

No a další bylo, tuším, v seriálu “Diagnóza”. Viděla jsem video jak MtF, tak FtM.

Co se týká MtF, tak dá se vymodelovat skutečně i erotogenní zóna, ale úspěšnost asi poměrně varíruje. Když odmyslím, že jedna osoba působí jako echt aktivistka (a já toto fakt nemusím), tak videa má poučná…píšu o Lence Králové a jejím kanálu V tranzu.

Ad Kometa: Zajímavé, jak se tedy v tomto označování liší vet medicína od té humánní. 

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 23:06:53 xxx.xxx.62.194
kometa:

Doplnění.

Nevím, jak často se u lidí vyskytuje transsexualismus. Myslím vrozený, kdy má jedinec varlata i vaječníky. A jak by se řešil.  Viděla jsem jednou u kozla. A dvakrát freemartinismus u krávy - tam je jiná příčina, ale mechanismus stejný.

Výsledkem je babochlap.


Tedy pardon, ale transsexualismus přece ani náhodou neznamená, že má dotyčný varlata a vaječníky!😲 To je klasický hermafroditismus. Viz sprinter(ka) Semenayová…

Transsexualismus už úplně zmizel z MKN. Teď se tato porucha jmenuje genderová dysforie. Jedinec se narodí s fyzičnem nějakého pohlaví, ale cítí se být pohlavím opačným.

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 23:03:33 xxx.xxx.62.194
kometa:

Narodit se s obojím pohlavím nejde. Přesněji řečeno - jsou případy, kdy je jedinec XY, má varlata, ale vývodné pohlavní cesty na testosteron nereagují. Ženskými hormony se dá vývoj doupravit (protože samičí cestou to jde samospádem) - takže dotyčná bude mít všechno, co má žena mít, jenom nebude plodná.

Bodlinka měla na mysli jedince, kteří se nechali přeoperovat v dospělosti, když už je pohlaví vyvinuto. A tam to prostě nebude nikdy dokonalé.

Znám oba případy - muž přeoperovaný na ženu, někdy po čtyřicítce. Prostě je to na něm (ní) vidět - vysoká, ruce jak lopaty, rysy v obličeji, byť nalíčená… Ano, hlas upravili, ale ten zbytek prostě ne. Ale je to hodný člověk a mně nevadí. Ona je spokojená. Jak to má v intimním životě, samozřejmě netuším. Jednou jsem se potkala s jejím přítelem, byl divný.

A dívka přeoperovaná na muže. Paradoxně si poté našel přítele. Opět netuším, jak jim to fungovalo (ale myslím, že je na tom bývalý muž s pseudovaginou lépe než bývalá žena s pseudopenisem). A co jsme slyšeli od bývalých spolužáků, tak operace po dvou letech začal litovat.


Kometo, sázím majlant, že na mé kamarádce byste MtF prostě nepoznala! Na první pohled určitě ne, a stran intimních míst dle toho, co píšu výše, asi také ne…

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 23:00:44 xxx.xxx.62.194
lesnizinka:

Bodlinko nevím, kolik jste takových viděla, já se přiznám, že žádnou, žádného, přesto je neuctivé takto mluvit o lidech, kteří se například narodili s obojím pohlavím a rodiče byli nuceni si vybrat…

Při dnešních možnostech si myslím, že už není takový problém ,,vymodelovat"cokoliv. Pokud to není nějaký matlal doktor. A hlavně…nikdo to tam dole jaksi nemáme úplně stejné, odchylky jsou tam poměrně velké, dále se mění u rodících, že áno. 


👍💐

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 22:59:48 xxx.xxx.62.194
Bodlinka:

mno tak ožralý nebo panic

ale jasný, ti lidi si to musí pro sebe říkat, že to vypadá jak opravdové, protože jinak je to na mašli, že


Tak já odmítám studovat její pohlavní orgány ;-), ale krom xy milenců byla několik let vdaná. Celou věc (přeměnu) vždy tajila…

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 14:02:33 xxx.xxx.62.121
sharingan:

Dvě užovky podplamaté. Stromová tam není určitě. To větší, teoreticky ještě může být obojková. Ale zase tam jde z fotky dobře vidět hlava, a není tam ani náznak světlých skvrn - takže vlastně být nemůže. Nejspíš opravdu pár. Možná jen při společném slunění, na páření je opravdu nyní už velmi pozdě. 

U užovky hladké jsou známy případy kanibalismu (je plazožravá), u podplamatky tuším dosud ne, žere obojživelníky a drobné ryby. Hlavně - hadi na foto jsou v relativně klidné, nenapjaté pozici, volně přitisklí těly k sobě. Kdyby jedna požírala a druhá byla žrána, to by se mrskaly jinak. 


Zdravím Vás. Ta větší mi fakt připomínala Natrixku. Hlavu celou i při zvětšení z boku jsem neviděla… Teoreticky byla by Natrixka schopná pozřít N. tessellatu?

Edit: A ta menší má ale kresbu podobnou Coronelle…nebo jsem mimo? ;-)

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 12:30:30 xxx.xxx.62.121
Bodlinka:

no tak zrovna konkrétně u trans vznikne něco, co má vulvu připomínat, ale…


…ale jo, jsou i takové, že to chlap nepozná…teda tvrdí to moje kamarádka, co je asi 25 let po operaci.

No a pak jsou takové, které jsou fakt k ničemu.

Fikovnice
Fikovnice (4545 příspěvků) 04.08.2023, 12:16:55 xxx.xxx.62.121
Anonymní:

Léky na ADHD jsou vlastně pervitin. Jen je to čistý a vyráběny v profesionálních podmínkách.


No…tak to úplně není…😄

Ten závislostní potenciál tam je výrazně nižší.