Aktuálně: 4 582 inzerátů178 166 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 22:20:58 xxx.xxx.63.37

Holky, teď čtu o mamografu...

Pro mě je to procházka růžovým sadem...ale asi je to proto, že jsem zvyklá na bolesti úplně jiné kategorie a intenzity...☹️

Každopádně poznámka L.ž. o UTZ je zajímavá. Ano, jakákoli nesrovnalost na mamo se následně řeší na UTZ a když je pořád nejasno, tak biopsií... Také bych byla pro, kdyby prevence probíhala formou UTZ. Na druhou stranu oni na tom UTZ po nějakém podezření z mama už ví, kam přesně mají sondou koukat - který kvadrant, jak hluboko atd. Kdežto mamo zachytí každé prso ve dvou projekcích a za malou chviličku. No, ale zas je tam radiační zátěž. Sice malá, ale je.

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 22:15:23 xxx.xxx.63.37
lesnizinka:

Tak už jsem to myslím někde psala, hlasuju pro tu štítnou, to je asi nejlepší varianta, pokud by si člověk tedy mohl vybratindecision Tak musíme doufat, že to budewinkVšechny ostatní varianty odmítej, ba ani nepomyslino


Raduš, kéž by!

Děkuju Ti a prosím, myslete na Fidíka. Dr. mi navíc řekla, že zvířecí inzulín je hodně drahá záležitost + denně jej píchat (!!).

Kdyby to byla ta štítka, tak denně prášek...ale levnej. Já teda snáz píchnu injekci, než mu dám prášek do tlamky, ale musela bych se to naučit... Ale to jeho pití a hubnutí mi poukazuje spíš na ten diabetes...ill

Jestli je to jak u lidí, tak je typický kocouročlověk - diabetik. On byl vždy strašně na žrádlo a ještě loni s tím abscesem vážil kolem 10 kg!!! Obyčejnej mourák... No a já nemám funkční váhu, ale dr. odhadla teď jeho hmotnost na 5 - 6 kg...

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 22:05:23 xxx.xxx.63.37
Rezzzy:

Zbynku děkujemethumb-up

Doron, tak jak to s prckem jde a jak mu nakonec říkáte? Už se moc těším na fotky.


Rezzzy, Vy máte ale také rest!crazy

Mně jste slíbila koťátka a Něvičku...cat

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 22:02:23 xxx.xxx.63.37
mastnacekk:

Vykrik a obvineni z podvodu? Jestli je to decko tak ok. Jinak plati co jsem napsal.

 


Ale jo, chápu Vás...ale zbytečně se rozčilujete...pokud tedy nechcete dotyčnou žalovat třeba pro urážku. Předpokládám, že ne a v tom případě škodíte jen svému zdraví - rozčilováním se (ale znovu píšu - chápu to, jen bych se asi nějak snažila to přejít).

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 22:00:08 xxx.xxx.63.37
Bobca:

ano Jani..na kočkách jsou nabídky diskusí,co mají počátek v roce 2015..Nerozbalují se mi další-novější..A když ho otevřu,končí vlákno třeba rokem 2017..


Ještě dodatek: Já myslím, že do této doby chovatelství na českém internetovém trhu naprosto vévodila a kralovala iFAUNA. Snad se na mě admini nebudou zlobit, ale tady to zdaleka tak nežilo... No, ale naším hromadným přesunem, který bude dle mě nadále pokračovat, se to změní a jak jsem psala někde jinde, pěkně si to tu vymazlíme (tedy za obrovského přispění a práce zdejších adminů!👍).

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 21:56:58 xxx.xxx.63.37
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 04.06.2023, 20:48:55

Lenacio, já si třeba snahy o získání diskuzí z IF nesmírně vážím. Strávila jsem tam přes deset let...navázala tam přátelské vztahy, získala (a snad i rozdala) řadu rad a zkušeností. Ty diskuze mi prostě daly strašně moc do života.

Pokud pro Vás přínosné nejsou, tak jednoduše napište, že nedáváte souhlas a hotovo. Já pro získání diskuzí souhlas dala a bude-li to třeba, odsouhlasím to znovu.

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 12:43:57 xxx.xxx.61.252
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 01.06.2023, 13:30:59

Jenomže Balu zase třeba já jsem taková psokočkařka🙂: Jasně, že bych chtěla psa (vždyť Floček byl můj životní pes!). Ale nemám na něj podmínky, stejně jako Vy, tak mám kočky. A miluju je strašně moc! Na druhou stranu chápu naprosto, že jsou lidé, kteří jsou vyhranění pejskaři a kočky třeba vůbec nemusí. Já jsem obecně na srstnatá zvířata!😄

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 12:37:40 xxx.xxx.61.252

Sarah01:

No, nevím, už jsem četla bezpočtukrát, že tato miniaturní plemena mají problém s vyměšováním, protože kapacita močáku není tak velká, jak by bylo potřeba. Takže jestli slečna nebude moct být se štěnětem aspoň první 2 týdny doma a posléze tak nějak rozumně venčit, vidím to bledě a pak si tady přečteme, že pes doma všude čůrá a co s tím. Ale z jednoho příspěvku zadavatelky těžko soudit, jak moc se hodlá štěněti věnovat, třeba bude moct během směny zajet domů vyvenčit, kdoví. 

Já se přidám se svojí troškou do mlýna. Ti moji nejlepší přátelé jsou teď na dva dny v Praze. A ptž se mi mockrát v době mé nepřítomnosti starali o kočky, tak jsem samozřejmě slíbila péči (hlavně vyvenčení) jejich psů. No psů...jednoho psa. To je ten, jak pánovi umřel otec, s nímž se celý život nevídal a zůstala po něm extrémně tlustá a stará fena. Měla jít do útulku, ale ta moje kamarádka má srdce na pravém místě, a ač měli tehdy úplně nově štěně čívy (tu původní zadávil pes navolno, když jej venčila jejich desetiletá dcera - také jsme si o tom na IF psali), tady tu fenu si nechali. Je naprosto bezproblémová. Já k nim přijedu, nasadím postroj, jdeme se projít, ona vrtí ocasem a hned se mnou jde, záhy venku udělá loužičku a o kus dál se vykajdí! Ale číva?!! Ta jim s prominutím chčije a kadí doma!!! Nevím, zda to tak chtěli, ale aspoň ji mají naučenou na plenu. Já jsem odpůrce tady tohoto. Oni ji sice venčí, ale holt potřeby dělá doma... Píšu to jako takovou záložní variantu, i když znovu zdůrazňuji, kdyby byla čibaba moje, tak by se venčila venku.

 

Edit k Buggyře: ad kočky) při tomto režimu bych si vzala dvě, ideálně sourozence. Kočky jsou samozřejmě tvorové jiní než mnohem víc společenští psi, ale myslím, že i kočka uvítá parťáka, se kterým si ale sedne! Proto navrhuji ty sourozence a brzy je vykastrovat.

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 12:29:05 xxx.xxx.61.252
Doron: Omlouvám se, nedaří se celé vložit :(.

Doron, tak foto nějak zmenši. Holky vkládaly fotky myslím v pohodě. Těšíme se!😄

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 12:27:48 xxx.xxx.61.252
Plaka:

Doron, žjóva, to je paráda, gratuluju!pink-flowerEfram je skvělé jméno, Eferenefermě, to se může do budoucna hodit. Hodně štěstí a těším se na fotos. four-leaf

Jééé, máme nový smajlíky. clapping-hands Adminové, díky.


Efram (nebo Efraim?) je židovské jméno... Ve filmu Netvor s J. Malkovichem vystupoval chlapec jménem Efraim. Také se mi to líbí!👍

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 12:22:26 xxx.xxx.61.252
Bobca:

nevím,k čemu mi je,když se chci podívat na "kočkách" na čerstvé příspěvky,a musím se napřed prokousat vlákny z roku raz dva?..Proč se sem muselo zkopírovat mraky starých diskusí?-myslíte,že si v tom bude někdo hledat rady?..Proč nezačít znovu tady a teď,když nám tu dali tu možnost?

Mastnačkku a megi-the-pes..Vy si v tom budete listovat??.Je to pro vás důležité?


Bobčo, naprostá většina z nás úúúplně nejvíc litovala ztráty diskuzí. Ne těch plkaček ;-).

Ale uvědomuješ si, kolik cenných rad a zkušeností v sobě ty diskuze mají??

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 12:20:34 xxx.xxx.61.252
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 04.06.2023, 07:19:05

Kašlete na to...

Já si naopak myslím, že neregistrovaných v těch diskuzích, aspoň třeba posledních 7 let, bylo méně než nás registrovaných. A z nás Vám, předpokládám, většina souhlas dá.

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 12:16:54 xxx.xxx.61.252
bambule: Budu na Vás myslet, jakákoli diagnóza je dle mého názoru pořád lepší než tápání a přemítání nad tím co by, kdyby.... Aspoň já to tak mám, moje fantazie je šílená, začnu přemýšlet nad katastrofickými scénáři, je mi z toho až fyzicky zle a nakonec se ukáže, že problém není tak obrovský a dá se zvládnout. Takže budu držet pěsti a urputně na Vás a Fildu myslet.

Jen Vás poopravím. Můj kocour je Fido.

A jinak MOC děkuji!🌹 Palce přidržovat potřebujeme...

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 04.06.2023, 12:13:51 xxx.xxx.61.252
zbynek:
Bobca:

mě se smajlíci ukážou všechny,jen dole je zakrývá reklama...a tu prostě zruším...A prosím o info,kde tu najdu možnost SZ?

Nahoře vpravo u vaší přezdívky vpravo je malá obálka, na tu kliknete, sjedete na stránce dolů a tam je formulář pro napsání zprávy. Druhá možnost je, že v diskuzi kliknete na autora příspěvku a vyskočí jeho profil, kde je tlačítko Odeslat soukromou zprávu. Zkuste a dejte vědět.


Až budete mít chvíli, najdete čas na odpovědi na ty moje otázky? Asi 5 příspěvků zpět? Moc děkuji.

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 03.06.2023, 17:24:50 xxx.xxx.61.249
Doron: Počítám předposlední štěně

Počkej, jak to myslíš? Že počítáš předposlední štěně? ;-)