Aktuálně: 4 601 inzerátů178 093 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 06.06.2023, 12:28:39 xxx.xxx.63.45
bambule:

Poděkování posílám Phíkovnice, pokašlávání přestalo, přišlo proto posmrkování, popotahování, pýma. Přesto pořád polepší. Procházky protahuju. Psice přibrala, potřebuje pohubnout. 


Perfektní! Pambule popisuje polepšení problémů! Postupně přijde polepšení paranasálu! Phíkovničin Phido potřebuje protikladně přibrat, pořád pokračuje pohubnutí...😢

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 06.06.2023, 12:26:02 xxx.xxx.63.45
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 06.06.2023, 10:03:14

Pravda?

 

To je zajímavý, jak si člověk dělá představu o lidech, s nimiž roky komunikuje, ale nezná je vizuálně. A já Vás právě tipovala na postavu vyšší. Fakt zajímavé...😄

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 06.06.2023, 12:22:09 xxx.xxx.63.45
Doron:

Tak to jsem ráda :), já  dost věřím na to, že jméno psa předurčuje :).

Ale mám první starost, Fram žere věci nepoživatelný, zejména hlínu a popel :( a trávu.

Myslím, že mu schází nějaký minerály , vápník, křemík nebo něco.., nepřijde mi to normální.

 


Já nejsem kdejaká odbornice, ale to štěnda dělají. Že pojídají všehochuť. Buď ráda, že nepojídá hoviša!crazy

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 05.06.2023, 18:41:55 xxx.xxx.63.10

Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 05.06.2023, 18:31:06

Hele, ale Elf je také pěkné jméno!👍

Ty chceš od "E"? Předtím jsi tuším psala Efram...?

Počkej, máš jej pár dní a už hlídá??

Moje Elsa slyší na kdeco, asi nejvíc na ni stejně volám:"Elíííí!" :-)

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 05.06.2023, 18:09:33 xxx.xxx.63.10
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 05.06.2023, 08:04:15

Bobi, a Tobě radu (sic nevyžádanou): E-recept lze prodloužit na jeden měsíc. Může to udělat lékárník. Pro příště stačí i telefonicky, tedy alespoň v mém případě to stačilo telefonicky. Ale právo prodloužení platnosti na měsíc farmaceuti mají.

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 05.06.2023, 18:07:17 xxx.xxx.63.10
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 04.06.2023, 23:47:54

Niki, já si teda nemyslím, že bolestivost mamo záleží tak úplně na velikosti prsou. Záleží, ve které fázi MC na mamo jdeš. Před menzes jsou prsa obecně bolestivá, takže obzvlášť ty, které na toto trpí, tak pak vyšetření v této fázi MC pro ně bude bolestivější...

Ale tedy nevím, byla jsem na mamo už celkem hodněkrát a nikdy to nebyla nějak extra velká bolest - jako jo, někdy to bolelo, ale vůbec nic nesnesitelného.

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 05.06.2023, 17:59:39 xxx.xxx.63.10
zbynek:

V podstatě je to jak psal Mastnacek, prvně jsem napsal jemu, zda by se nedala najít nějaká forma spolupráce s malochovem, ale jelikož mi neodepsal, jak sám píše, tak jsem zkusil oslovit přímo majitelku. Ta mi sdělila, že chcou jet po svém, nic špatného, tím komunikace skončila.


Děkuji moc za odpověď, navíc tak rychlou!🌹

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 05.06.2023, 17:58:33 xxx.xxx.63.10
Doron:

Já to neumím :(.

Musím počkat, až mě to někdo naučí :).


Doron, i z té jedné fotky je jasné, že je to sympoš každým coulem! Moc Ti jej přeji! A jemu Tebe jako jeho paničku!🌹

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 05.06.2023, 17:53:02 xxx.xxx.63.10
bambule:

Pán přinesl plán procházky. Paní, potomek pochybují. Plány podivné. Pan pochopitelně pohotově papuč, paní přemluvila potomka, pro potěchu pána, procházce přikývla. Procházka pitomá, pitomá,  peklo pekelné. Pokulhávající  psice  poponasena paní, posléze pánem. Potomek povykuje  po polích. Potřebuje politovat. Paní proklíná pana potichu. Pan pochopil, pokukuje po paní. Prosí prominutí.  Příště procházku plánuje paní....  Jinak všem přeju, aby se Vám čtyřnozí kámoši uzdravili co nejdříve. 


Pambule, poděkování posílám.🌹

Plus při pondělku poptání po Pambuliných problémech - pořád Pambule pacient?

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 05.06.2023, 17:50:10 xxx.xxx.63.10
Zrzavci:

Pátek příšernej, pádila povozem, pozapomněla pána , potřeba pozajet pozpět pro pánateeth, přijela a pejsková Pubi placatásad-face, poděsila, převezla pejskovovou pro pohotovostní prohlídku, pejsková 41°C, - zánět mléčné žlázy navíc na nádoru -propíchli, pigáro 3x , pejsková pak polepšila,přesto panika převeliká.


Paní Prťavcová, ponejprv přijměte prosím pozměněné příjmení postované Phíkovnicí! Paní Prťavcová poněkud připomíná příjmení původní, přesto pouze přibližně...😄 Předpokládám paní Prťavcová porostla ponormálnu, popírá postavu pidipaní...😄

Potom poprosím: Phíkovnice podrží pěsti Pubi, paní Prťavcová Phidovi...🌻

Phauna plkaček plná problémů, příšerná perióda!

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 05.06.2023, 17:44:24 xxx.xxx.63.10
Ronja s motejlem:

Pejskové, potvůrky přechlupaté. Pocity potrápení páníkům připravují. Pronjin pejsek přečkal plicní peripetie, požíral pilule, pilule pomohly, pak poměrně paráda. Přesto počal pár půldnů pokašlávat. Ponejprv párkrát přes půlnoc, pak půlden, pak pokašlává pořád. Pan profesionál pravděpodobně protáhne průduchy "periskopem", pokouká, případně poodebere pavzorky. Pronja pátrá pročítáním. Pomalu propadá panice. Pejsek přes pár půlměsíců povenčení pramalé, probíhá přeměna v přetlakovaný papiňák, psodlakodlaka - pitomeček pitomej, pramalej. Pořád povídám "počkej, pomalu"...

Podržuju palce paničkám, pejskům, pidipumám. Ať je brzy líp.


Pronja = Pronja péčkující pro Phaunu???

Phíkovnice pročetla Pronjino poděkování Phíkovnici při Phauně, převeliké potěšení pocítila!🌹

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 05.06.2023, 17:39:12 xxx.xxx.63.10

Nu, mně to přijde jako trochu silnější káva...

Někam se ve velkým nakvartýrujeme a neuběhne ani týden a už se tu začneme hádat...?!! Podle mě přece stačí napsat buď ANO, souhlasím nebo NE, nesouhlasím. Já si pořád stojím za tím svým ANO. Pokud se to nezadaří/nezadařilo, svět se bude točit dál, to je jasné...

 

Ale, s dovolením, byla bych možná i vděčná, kdyby se zdejší admin vyjádřil k tomu, co psal Mastňáček, tj., že kontaktovali adminku Malochovu s prosbou o odkup...? Nebo tak nějak jsem to četla... Pokud se admin rozhodne, že mi nevyhoví a nestojím mu za to, aby mi na to odpovídal, tak i to je pro mě přijatelné. Svět se i v tomto případě bude točit dál...🙂

Edit: Jsem prostě ráda, že jsem zde, kde je řada známých... I když se mi pořád ještě po IF stýská, to přebolí. Co mi vadí, je to, že druhá skupina je na FB a já FB prostě odnepaměti nijak neprožívám...

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 04.06.2023, 22:20:58 xxx.xxx.63.37

Holky, teď čtu o mamografu...

Pro mě je to procházka růžovým sadem...ale asi je to proto, že jsem zvyklá na bolesti úplně jiné kategorie a intenzity...☹️

Každopádně poznámka L.ž. o UTZ je zajímavá. Ano, jakákoli nesrovnalost na mamo se následně řeší na UTZ a když je pořád nejasno, tak biopsií... Také bych byla pro, kdyby prevence probíhala formou UTZ. Na druhou stranu oni na tom UTZ po nějakém podezření z mama už ví, kam přesně mají sondou koukat - který kvadrant, jak hluboko atd. Kdežto mamo zachytí každé prso ve dvou projekcích a za malou chviličku. No, ale zas je tam radiační zátěž. Sice malá, ale je.

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 04.06.2023, 22:15:23 xxx.xxx.63.37
lesnizinka:

Tak už jsem to myslím někde psala, hlasuju pro tu štítnou, to je asi nejlepší varianta, pokud by si člověk tedy mohl vybratindecision Tak musíme doufat, že to budewinkVšechny ostatní varianty odmítej, ba ani nepomyslino


Raduš, kéž by!

Děkuju Ti a prosím, myslete na Fidíka. Dr. mi navíc řekla, že zvířecí inzulín je hodně drahá záležitost + denně jej píchat (!!).

Kdyby to byla ta štítka, tak denně prášek...ale levnej. Já teda snáz píchnu injekci, než mu dám prášek do tlamky, ale musela bych se to naučit... Ale to jeho pití a hubnutí mi poukazuje spíš na ten diabetes...ill

Jestli je to jak u lidí, tak je typický kocouročlověk - diabetik. On byl vždy strašně na žrádlo a ještě loni s tím abscesem vážil kolem 10 kg!!! Obyčejnej mourák... No a já nemám funkční váhu, ale dr. odhadla teď jeho hmotnost na 5 - 6 kg...

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 04.06.2023, 22:05:23 xxx.xxx.63.37
Rezzzy:

Zbynku děkujemethumb-up

Doron, tak jak to s prckem jde a jak mu nakonec říkáte? Už se moc těším na fotky.


Rezzzy, Vy máte ale také rest!crazy

Mně jste slíbila koťátka a Něvičku...cat